Bioenergoterapia Sesja Rzeszów SpiritWay Uzdrawian

   , Rzeszów
   660977747, kamiljanwlodarczyk@spiritway.pl

Data dodania: 2017-02-20, Data wygaśnięcia: 2018-02-20, Wyświetleń: 523

Nazywam się Kamil Jan Włodarczyk, prowadzę fundacje SpiritWay, która promuje zrównoważony rozwój człowieka. Zwracam uwagę na przywrócenie harmonii umysł, ciało, duch co jest kluczowe dla bycia zdrową, uśmiechniętą, pełną energii i spełnienia istotą.

Zapraszam Ciebie na sesję Bioenergoterapeutyczną, w której wspólnie przywrócimy zdrowie i pogodę ducha. Każdy angażując się w proces, dotyka energii poprzez odczucie ciepła, mrowienia i innych subtelnych doznań. Cisza w umyśle, głęboki relaks i zwiększona uważność, dalej poczucie błogości towarzyszy i zostaje z nami po zakończeniu seansu.

Wykonuję zabiegi oczyszczające i otwierające na energię zdrowia. Odprowadzam byty i energie z zewnątrz. Pomagam i uczę jak znajdować odpowiedzi wewnątrz siebie - w swoim sercu. Po sesji dostajesz narzędzia, które możesz wykorzystać samemu w domowym zaciszu. Dzięki wspólnej pracy, mojemu wsparciu i zaangażowaniu dwóch stron możemy pomóc Tobie, a dalej przez nabycie umiejętności Twoim bliskim :)

Moim zadaniem jest dzielić się iskierką świadomości z innymi.

Każde spotkanie jest inne, więc ciężko przewidzieć czas pracy, często oscyluje między 1h a 2h. Inwestycja dla siebie 37 zł/h.

Zanim spotkamy się na sesji indywidualnej zapraszam na sesje Simply SpiritWay. Tutaj uczestniczymy w procesie grupowym, który jest bardzo intensywny. Skupiamy się na pracy z energią, oddechem i wizualizacją. Dotykamy swojego wnętrza oczyszczając głęboko ukryte urazy, puszczamy intencje w świat. Co ciekawe dając z siebie 100 %, efekty są odczuwalne w trakcie i utrzymują się długo po. Jest to wstępne głębokie oczyszczanie. Koszt spotkania to 15 zł. Jest to początek naszej przygody. Początek drogi do odkrycia siebie.

Z Miłością Zapraszam,
Kamil Jan Włodarczyk - Prezes Fundacji SpiritWay


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 660977747,
Mail: kamiljanwlodarczyk@spiritway.pl

Adres


Rzeszów

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem