Czakry i zwierzęta totemiczne

   ,
   joanna.amicucci@gmail.com

Data dodania: 2017-08-16, Data wygaśnięcia: 2018-08-16, Wyświetleń: 549

Nasze ciało posiada siedem głównych punktów energetycznych zwanych „Czakrami”. Czakra to nazwa sanskrycka oznaczająca „koło”, dlatego też czakry są postrzegane jako wirujące koła, poruszające się dookoła turbiny tworzące w swoim centrum próżnię, która przyciąga i wciąga wszystko to co wibruje z taką samą częstotliwością. Nasze ciało zawiera setki innych czakr, które są tak samo niezbędne dla naszej egzystencji.

Wszystkie czakry główne są połączone z naszymi odpowiednimi organami, gruczołami oraz specyficznymi systemami naszego ciała i każda czakra jest połączona ze specyficzną wibracją danego koloru. Nasze czakry emanują wibracje energetyczne, pobierają je z otaczającego nas środowiska, również i od osób, z którymi jesteśmy w kontakcie. Zauważyliście jak, często, obecność i humor drugiej osoby wpływa na nasze samopoczucie?  Siedem naszych głównych czakr jest połączonych z naszym poziomem fizycznym, psychicznym i duchowym. Wszystkie czakry są umiejscowione wzdłuż kręgosłupa i każda z nich posiada swoje własne centrum.  

Istnieje wiele użytecznych sposobów na przywrócenie równowagi naszych czakr, znajdując odpowiednie częstotliwości: dzięki przypisanym do nich kolorom, dźwiękom, kryształom, spędzając czas na otwartym powietrzu, wśród przyrody, medytując i wiele, wiele innych.

Podczas tego kursu, podzielonego na 7 części:

 

  • Poznamy opis każdej czakry, ich połączenie z naszymi organami, stanem fizycznym, emocjonalnym i duchowym;
  • Poznamy kolor oraz wibrację energetyczną przypisane do każdej czakry;
  • Odpowiednią mantrę – około 20-sto minutowy plik w formacie mp3.
  • Zwierzęta przypisane do każdej czakry przez Indian i Hinduistów;
  • Nauczymy się medytacji dla odpowiedniej czakry z zastosowaniem charakterystyk i przy pomocy Zwierząt Totemicznych oraz Medycyny, którą nam oferują;
  • Otrzymamy aktywację na odległość dla każdej czakry, nad którą będziemy pracować.
  • Certyfikat ukończenia kursu.

Wyślij wiadomość

Kontakt

Mail: joanna.amicucci@gmail.com

Adres


 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem