Duchowa podróż do Własnego Wnętrza, w sercu Włoch.

   ,
   602 777 202, basiabaczkura@gmail.com

Data dodania: 2018-02-21, Data wygaśnięcia: 2018-08-23, Wyświetleń: 335

DUCHOWA PODRÓŻ DO WŁASNEGO WNĘTRZA, W SERCU WŁOCH Z PATRIZIĄ I MARKIEM 

7 –14 maja 2018r.

***
Ta podróż to duchowe miejsca mocy, sekretne śpiewy i transformacja serca.

Każdego dnia będziemy ćwiczyć: 
- Kundalini Jogę ok. 1,5-2 godz., 
- wspólne śpiewanie – 1godz.,
- indywidualne sesje śpiewu z Patryzją - 15 min. każda osoba. 

***

Z Warszawy polecimy do Bergamo, gdzie wypożyczonym samochodem udamy się w dalszą podróż. 

Odwiedzimy:
1. Vicenza – satsang z Sergio, joginem, na którego odosobnienia przybywają tłumy ludzi, choć nigdy nie ogłasza się publicznie.

2. Ashram Savona. Tutaj przygotujemy nasze serca na mistyczne doznania i transformację. Dzięki wyciszeniu usłyszymy głos naszej intuicji – podpowie ona nam, jak najlepiej pracować z miłością, oddaniem i służyć najwyższej istocie, którą jesteśmy.

3. Asyż to jedno z najświętszych miejsc na świecie, przepełnione duchową słodyczą i miłością. Nieopodal odwiedzimy świętą górę, której opiekunem jest Bogini Laverna, związana ze śmiercią, transformacją i podświadomością. Święty Franciszek otrzymał tu stygmaty. W 1264 roku zbudowano tutaj klasztor, w którym odczuwa się silną transformującą energię.

4. La Perziucola – tutaj Święty Franciszek zaczął gromadzić swoich uczniów i odrestaurował przedchrześcijańskie miejsce mocy – przed śmiercią powiedział swoim uczniom, aby dbali o to miejsce, ponieważ tutaj znajdują się drzwi do nieba. Kościół ten słynie z wielu cudów i wielu doznał w nim głębokich mistycznych przeżyć.

5. Eremo delle Carceri. To miejsce, gdzie święty Franciszek medytował i modlił się ze swoimi uczniami. Poprzez energię tego miejsca doświadczymy głębszego spotkania z sobą. Dzięki sprzyjającej atmosferze ciszy i odosobnienia usłyszymy wyraźniej wewnętrzny głos.

6. San Damiano. Tutaj Święty Franciszek napisał swoje słynne utwory o stworzeniu. Patrizia nauczy nas śpiewać część z nich w oryginalnym języku, tak abyśmy mogli odczuć siłę i mądrość przekazu.

7. Bazylika świętego Franciszka, to miejsce Samadhi, gdzie duchowa energia promieniuje z fizycznego ciała. Medytując tutaj możemy doświadczyć, jak uwolnić się z ograniczeń naszego ego. A w pewnej, szczególnej kapliczce umysł wchodzi w świadomość, mówiąc nam w jakim miejscu rozwoju jesteśmy i gdzie powinniśmy iść dalej.

8. Monte Subasio to góra, gdzie jest miejsce, o którym wie niewiele osób. Na szczycie promieniuje energia upadłego asteroidu, a szamani doświadczają silnej energii Ziemi. Zaobserwowano również wiele zjawisk UFO. Połączymy się tutaj z silną energią Matki Ziemi.

9. Wykąpiemy się w morzu i zwiedzimy najpiękniejszą wioskę we Włoszech.

***
Koszty:
- organizacyjne - 900 zł 
- noclegi - ok. 700 zł 
- transport - ok. 300 zł (cena spada, gdy jest więcej uczestników) 
- posiłki - ok. 400 zł 
- bilet lotniczy obecna cena ok 300 zł 

Całkowity koszt wyprawy ok. 2600 zł

Informacja i rezerwacja: 602 777 202 
UWAGA: W związku z wyjazdem na Sri Lankę w dniach 5-21 marca możliwy tylko kontakt przez e-mail lub Facebook.

***
Patrizia Saterini – joginka. 
W swojej młodości trafiła do Indii, gdzie uczyła się u najlepszych nauczycieli śpiewu i tańca. Wykłada w konserwatorium, jak również uczy doświadczać połączenia przez dźwięk z Duszą używając starożytnych ,sekretnych technik Naad Yogi, Posiada głęboką świadomość serca, co pozwala jej z radością i miłością doświadczać życia. 

Marek Miedziewski – jogin. 
Poprzez swoje podróże do Indii i spotkania z różnymi nauczycielami, otworzył Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia. Organizuje duchowe wyprawy po całym świecie: do Indii, Japonii, Tajlandii, Brazylii, Peru, Kalifornii. Uczy Kundalini Jogi prowadząc warsztaty i odosobnienia, Uwielbia doświadczać i dawać jakości serca innym osobom.

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 602 777 202,
WWW: www.adishakti.eu,
Mail: basiabaczkura@gmail.com

Adres


 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem