Happy detox. Detox ciała, umysłu i ducha (Nowe Kaw

   , Nowe Kawkowo
   marta.kamionka@tuiteraz.eu

Data dodania: 2018-02-28, Data wygaśnięcia: 2018-08-30, Wyświetleń: 324

Happy detox. Detox ciała, umysłu i ducha (Nowe Kawkowo)

 

prowadzą: Martyna Korzelik. Anna Krzemień, Natalia Stec, Kacper Rendaszka, Julia Kosa, Rita Rakowska

 

HAPPY DETOX to reset całego Twojego “systemu”! To detox ciała, umysłu i ducha. Po to, aby poczuć totalne szczęście płynące z Ciebie… niezależne od pogody, miejsca w którym jesteś i ludzi dookoła. 

To inspiracja, dobra energia i regeneracja, która nie skończy się razem z powrotem do domu. Doświadczysz czystego źródła szczęścia na własnej skórze i trwale zmienisz nawyki, które blokują jego odczuwanie na co dzień.

Dasz sobie przestrzeń na uwagę, troskę, zadbanie o siebie!  Będąc w stanie relaksacji dotrzesz do do swojego centrum. Poczujesz siebie w pełni. Czego Ci potrzeba, co Ci nie służy, a co wspiera. Pobudzisz nowe marzenia, inspiracje i wizje. W tym spokoju i ciszy w głowie zobaczysz co Ci gra w duszy i dokąd Cię prowadzi Twoja intuicja. Poczujesz to w ciele, od razu pojawi się w umyśle. Czując więcej, nie dopuścisz do złych decyzji, chorób czy toksycznych ludzi wokół Ciebie.

 

CIAŁO

Będziesz jeść zdrowe jedzenie i oczyścisz ciało. Poprzez taniec spontaniczny zrzucisz z ciała wszystkie nagromadzone złe emocje.

UMYSŁ

Oczyścisz głowę od natłoku myśli i rozterek. Poczujesz reset umysłu. W tym spokoju i ciszy w głowie ujrzysz przejrzystość i nową inspirację. Zobaczysz co Ci w duszy gra i dokąd prowadzi Cię Twoja intuicja.

DUCH

Będziesz miał przestrzeń i komfort wyrzucenia z siebie zalegających emocji, które ciągną się za Tobą. Poczujesz, że wracasz z duszą lżejszą o 10 kg.

 

Jeśli masz ochotę się rozwijać, przekraczać swoją strefę komfortu, ten wyjazd jest dla Ciebie. To wydarzenie  dla czujących potrzebę oczyszczenia z tego co zalega zarówno w ich ciele, umyśle jak i duszy. Dla tych, którzy pragną być wolni i szczęśliwi!

ELEMENTY WARSZTATÓW:

 • Obudź w sobie dziecko - Dorastając i przyjmując na siebie kolejne wzorce i role społeczne oddaliliśmy się od naszego źródła - wewnętrznego dziecka, które ma w sobie autentyczną radość. Żeby wrócić do tego stanu czystej radości będziemy malować ciała i ... ciałem.
 • Wyraź siebie - Pełna ekspresja emocji i tego co masz w sobie...czyli taniec spontaniczny. Każdy ruch jest dozwolony… ale musisz dać z siebie 100% autentyczności i flow. Wyrazisz co Ci w duszy gra i uwolnisz blokady ciała, które manifestują się w Twoim życiu.
 • Opanuj stres - Warsztaty oddechowe, na których przyswoisz technikę pomocną w sytuacjach stresowych i nie tylko. Regularne stosowanie technik oddechowych zmienia życie na bardziej świadome i szczęśliwe :

Dotknij natury - Żyjąc w dużym mieście oddaliliśmy się od natury. A przecież człowiek szczęśliwy to taki będący w bezpośrednim kontakcie z fauną i florą. Dlatego wyruszymy w las i dotkniemy natury…bliżej.

 

DLACZEGO?

 • uspokoisz umysł od natłoku myśl
 • będziesz jadł zdrowo i poznasz proste potrawy
 • przeżyjesz długą sesję tańca improwizowanego
 • obudzisz w sobie wewnętrzne dziecko i kreatywność
 • zrzucisz stres z ciała
 • zregenerujesz ciało i umysł
 • poznasz techniki oddechowe oraz medytacje
 • odpoczniesz od telefonu i cywilizacji
 • będziesz blisko natury
 • naładujesz akumulatory

W PROGRAMIE:

 • wyprawy do lasu
 • gry terenowe
 • koncert muzyki relaksacyjnej
 • warsztaty oddechowe
 • warsztaty medytacji i relaksacji
 • codzienna yoga
 • wyjątkowa impreza z tańcem intuicyjnym

SZCZEGÓŁY WARSZTATU


TERMIN:

30.05 - 3.06.2018

ROZPOCZĘCIE

30.05 (środa), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE

3.06 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 490 zł + koszty pobytu i warsztatu

PROMOCJA

 • cena warsztatu wynosi 390 zł przy płatności zaliczki do 31.03

CENA POBYTU

 • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
  www.tuiteraz.eu

ZAPISY:

 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 30.V-3.VI.2018”.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych: 

BIC (Swift): BPKOPLPW 
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! 

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat. 


PROWADZĄCY

Martyna Korzelik - trenerka medytacji i technik oddechowych, organizatorka wyjazdów weekendowych oraz rejsów. Przez wiele lat jako producentka TV stworzyła programy m.in. dla Fox, TLC, Canal+Discovery. Doświadczyła tam dużej dawki stresu i poszukiwała metod na jego redukcję. Od czasu gdy stosowała te techniki, zauważyła istotny wzrost kreatywności, koncentracji, spokoju i szczęścia. Życie z praktykami medytacyjnymi i oddechowymi stało się pełne, harmonijne i pełne ... życia Teraz z ogromną przyjemnością i miłością dzielę się zdobytą wiedzą.

Natalia Stec - instruktorka rekreacji ruchowej, animatorka czasu wolnego, instruktorka terapii uzależnień i współzależniania. W swojej pracy wykorzystuje metody pracy z ciałem oraz terapii ruchem i tańcem. Pasjonatka wszelkich form praktyki: 5 Rytmów, kontakt improwizacja, Gaga, Laban Bartenieff Movement (LBMS), Body Mind Centering (BMC). Obecnie korzystając ze zdobytego doświadczenia organizuje kobiece kręgi, wyjazdy rekreacyjno-taneczne oraz warsztaty rozwojowe.

Anna Krzemień – trenerka yogi. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego, a z branżą fitness związana jest od ponad 20 lat pracując w Polsce, UK, Irlandii i Nowej Zelandii. Jedna z pionierów fitness w Polsce, szkoleniowiec, prezenter na polskich i międzynarodowych konwencjach fitness. Specjalista od wielu form yogi.

Kacper Rendaszka i Julia Kosa – trenerzy acro yogi. Zgromadzili doświadczenie i wiedzę przekazywaną zarówno przez najlepszych nauczycieli z Polski jak i z zagranicy. Brali udział w wielu warsztatach organizowanych m.in. przez Almuth Kramer, Jeppe Skovgaard, Elad Sadeh. Sami również mieli przyjemność organizować warsztaty oraz luźne spotkania acrojogowego w formie tzw. acrojamów.

Obecnie prowadzimy regularne zajęcia w Szkole Jogi Drzewo Życia we Wrocławiu.

Rita Rakowska – zajmuje się naukową i praktyczną stroną żywności. Bada współczesne trendy w żywieniu człowieka, jakość produktów żywnościowych i wpływ procesów przetwarzania na wartość odżywczą żywności.


Wyślij wiadomość

Kontakt

Mail: marta.kamionka@tuiteraz.eu

Adres


Nowe Kawkowo

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem