Hawajska Sztuka Uzdrawiania - Ho‘oponopono

   ul. Rzymska 21, Warszawa (Mazowieckie)
   604110880, anna.nalu.nizynska@gmail.com

Data dodania: 2018-01-17, Data wygaśnięcia: 2018-02-17, Wyświetleń: 239

Hawajska sztuka uzdrawiania jest częścią Huny - starożytnej wiedzy opartej na tradycjach szamańskich i pochodzącej z Polinezji, na trwałe obecnej na hawajskich wyspach. Z tego źródła pochodzą kluczowe w procesie uzdrawiania pojęcia trzech poziomów świadomości : podświadomości, świadomości i nadświadomości. Rdzenni Hawajczycy znali i doceniali na długo przed współczesną psychologią praktyczną wagę tych pojęć, którymi aktualnie w większości zajmuje się nauka.

Podstawą hawajskiej i zarazem szamańskiej medycyny jest doprowadzenie do stanu „tańca w harmonii“ wszystkich tych trzech poziomów. Takie działanie jest wielowymiarowe i całościowe w procesach przywracania zdrowia, bowiem obejmuje ich aspekt fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy.

Ważną częścią procesu uzdrawiania jest praktyka Ho‘oponopono, będąca prostą i niezwykle skuteczną, starożytną metodą rozwiązywania konfliktów i problemów życiowych, w tym stosunku do rodziców (nawet jeśli nie żyją), naszych przodków oraz konfliktów międzyludzkich, a także stosunku do świata zwierząt i całej natury. Proces ten odbywa się poprzez przyjęcie odpowiedzialności, wybaczenie i objęcie wszystkiego miłością bezwarunkową.

Słowo Ho‘oponopono oznacza dosłownie bycie w stanie równowagi i harmonii. Wielowymiarowe oczyszczenie tą metodą uwalnia negatywne emocje związane z wydarzeniami z przeszłości i związane z nimi wspomnienia, a nawet traumatyczne przeżycia, które dają o sobie znać w formie problemów obecnych w naszym życiu. Zapisane w pamięci podświadomości emocje tamtych zdarzeń skojarzone zostają z występującymi w życiu różnymi trudnymi sytuacjami aktywując lęk, strach i inne emocje racjonalnie nieuzasadnione. Tworzy się życiowa blokada, której nasz intelekt związany z umysłem świadomym nie jest sam w stanie rozwiązać. Tu najbardziej skuteczne jest Ho‘oponopono, które te nieprzyjemne wspomnienia zneutralizuje i przetransformuje na najszczytniejszą miłość, pochodzącą z boskiej energii światła. Jako uczestnicy tego procesu zaczynamy promieniować tą miłością, ciepłem i radością, zniesiona zostaje też blokada między podświadomością, a nadświadomością, gdyż przechodzimy drogę od rozdzielenia wewnątrz nas samych do połączenia i dalej do jedności z Wszechświatem. W sposób w jaki my się zmieniamy zmienia się też cały świat wokół nas.

Na warsztatach poznamy cudotwórcze słowa i praktyczne metody zmierzające do procesu uwolnienia i uzdrowienia osób oraz różnych problemów życiowych.

HARMONOGRAM WARSZTATU

Data : 3 luty godz. 10:00 - 18:00 z godzinną przerwą na posiłek
Miejsce : Warszawa, ul. Rzymska 21 - Kuźnia Zdrowia.


ZAPISY I INFORMACJE:

Inwestycja : 390 zł

Rezerwacją jest wpłata zaliczki 190 zł na nr konta : 53 1090 1030 0000 0001 1339 5061, w tytule wpłaty proszę podać : Imię i nazwisko uczestnika, z dopiskiem Huna 02.18

Tel. kontakt : 604-110-880; 606-762-674
mail : anna.nalu.nizynska@gmail.com , aloha.kaw@interia.pl


OSOBA PROWADZĄCA :

Anna Nalu Niżyńska

Nauczycielka hawajskich metod uzdrawiania i technik pracy z ciałem KINO MANA. Dyplomowana trenerka organizacji ALOHA INTERNATIONAL szerzącej wiedzę na temat uzdrawiania ciała, umysłu i okoliczności w duchu Aloha i dotyczącej Huny. Z wykształcenia jest terapeutką i pedagogiem. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo medycyną i psychologią holistyczną, które studiowała w Europie oraz na Hawajach. Pobierała nauki u znanych na świecie nauczycieli i uzdrowicieli, w tym między innymi u dr. Serge'a Kahili Kinga, Susan Pa'iniu Floyd, Jonette Crowley, Kawaikapuokalani Hewetta, Eda Kaiwi, Michaela’a O’Doherty, Toma M.Griffina. Posiada też europejski dyplom w zakresie bioterapii European Institute of Bio Energy (Irlandia) oraz jest certyfikowaną nauczycielką metody Soul Body Fusion ®. Na co dzień stosuje skuteczne metody terapii kwantowych pobudzających do przywrócenia własnymi siłami równowagi i zdrowia.

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 604110880,
WWW: https://www.facebook.com/AlohaPrzystanekZdrowie/,
Mail: anna.nalu.nizynska@gmail.com

Adres

ul. Rzymska 21
Warszawa

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem