Hipnoza Hipnoterapia Sesje Kielce

   , Kielce (Świętokrzyskie)
   +48 883018578, malgorzata.nowakowska5@gmail.com

Data dodania: 2018-07-19, Data wygaśnięcia: 2018-10-17, Wyświetleń: 410

Hipnoza, to tak naprawdę naturalny stan organizmu, w którym jesteś co najmniej kilka razy na dobę i najczęściej nie świadomie. Stan ten to taka chwila relaksu i naturalnego rozluźnienia ciała, bardzo przyjemnego przy jednocześnie wzmożonej koncentracji umysłu. Jest metodą umożliwiającą powrót pamięcią z obecną świadomością do pierwotnych przyczyn naszych problemów lub sytuacji życiowych jak również dolegliwości zdrowotnych.
Hipnoza udowadnia, że każda dolegliwość, jak również powstające w naszym obecnym życiu wszystkie problemy, mają przyczynę w błędach i niekorzystnych dla nas wyobrażeniach i decyzjach podjętych w przeszłości w różnych stanach naszej świadomości i w różnym stanie emocjonalnym.
Cofnięcie się do błędnych decyzji z obecną świadomością umożliwia nam zweryfikowanie dawnych decyzji i wyobrażeń, oraz zmianę ich na korzystne dla nas w obecnym życiu. Autentyczność wspomnień potwierdzają emocje towarzyszące wspomnieniom podczas trwania sesji hipnotycznej.
Hipnoza umożliwia zmianę myślenia i stwarza możliwości otwarcia się na lepsze i nowe postrzeganie świata i rzeczywistości. Tylko Ty to możesz zrobić, gdy pozwolisz sobie na relaks i poczujesz zaufanie do mnie. Wszystko dla Twojego najwyższego dobra i wszystkich zainteresowanych.
Bez poczucia zgody, Twojej zgody nie uda się, szybko wejść w rozluźnienie i dotrzeć do pierwotnych przyczyn by dokonać zmian i poznać co naprawdę leży u podstawy tej sytuacji jaką chcesz zmienić. Zaczynają się same pojawiać pytania… Czego Ja pragnę ?
- Co Ja wewnętrznie najbardziej cenię ?
- Jaką zmianą chcę się stać dla siebie ?
- Co dobrego innym to przyniesie ?
- Na jakie dobre zmiany sobie pozwolę ?
- Co jeszcze mogę zmienić by poczuć się dobrze sam ze sobą ?
- Jakie mam pragnienia na które wcześniej sobie nie pozwoliłem?
- Jakie jeszcze mam w sobie uśpione potencjały, których wcześniej nie brałem pod uwagę?
- Jak by to było, gdybym już dokonał tej zmiany ?
- Co miłego dzisiaj dla siebie zrobię?
Kolejną ważną rzeczą jaką sobie uświadamiasz podczas gdy czytasz te słowa, to świadomość siebie i swych odczuć i swych potrzeb od otaczającego Cię świata.
Następnie równie ważnym punktem staje się świadomość Twoich mocnych i słabych stron, i to, że każdy z nas ma swoje zarówno wady i zalety. I właśnie teraz jest możliwość po przez hipnozę, która sprawi, iż obie strony zaczną współgrać ze sobą, abyś stał się człowiekiem w pełni żyjącym.

Korzyści jakie możesz uzyskać po sesji hipnoterapii.
- zmienisz zbędne nawyki
- naprawisz – zrównoważysz relacje z bliskimi 
- stworzysz dobre relacje międzyludzkie 
- staniesz się atrakcyjnym dla partnerki/partnera
- weźmiesz odpowiedzialność za własne życie
- zyskasz pewność siebie
- uzyskasz motywację do działania
- pozbędziesz się strachu 
- uwolnisz się od lęku
- usuniesz stres
- odzyskasz czucie ciała
- uwolnisz się od fizycznego bólu
- dostrzeżesz nowe możliwości
- poznasz i zrozumiesz przyczyny swojej kondycji finansowej
- przekonasz się że zawsze jest dobre rozwiązanie
- poznasz pierwotną przyczynę Twojego problemu zdrowotnego
- rozpoznasz i zrozumiesz powtarzające się sytuacje życiowe 
Sesja hipnotyczna zaczyna się od rozmowy wstępnej. Najpierw usiądziemy i porozmawiamy o Twoim problemie aby poznać świadome przyczyny i okoliczności. Potem Ty mówisz co chcesz osiągnąć, jakich rezultatów oczekujesz, zanim poznamy podświadome przyczyny tego problemy czy sytuacji.
Są w Tobie ogromne możliwości, jeśli nie wiesz co jest, a co nie jest możliwe – pomogę Ci. Rozpoczynając sesję wprowadzę Cię w przyjemny stan hipnozy. Zacznę rozmawiać z Twoją podświadomością aby wprowadzić zmiany – jakich najbardziej oczekujesz.
Po zakończeniu sesji przez pewien czas pozostaniesz w stanie lekkiego relaksu. Większość osób z którymi pracuje uśmiecha się do siebie i czuje lekkość. Z innej perspektywy spojrzysz na siebie i swoje otoczenie.


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: +48 883018578,
WWW: http://www.http://hipnoza.xcel.com.pl,
Mail: malgorzata.nowakowska5@gmail.com

Adres


Kielce

 

Inne oferty

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem