Horoskop ogólny Czerwiec 2016

Horoskop ogólny na czerwiec 2016


Baran (21.03-20.4)

W tym miesiącu ciekawa propozycja. Sprzyjające okoliczności by w końcu zawalczyć, nawet jeśli to trudne wyzwanie warto spróbować swych sił. W tym miesiącu wiele Baranów odczuje poprawę w finansach .

Byk (21.04-21.05)
Byk w tym miesiącu powinien zachować rozwagę między  sferą odpoczynku a sferą pracy powinien zachować tak zwany luz inaczej wysiednie i będzie wyłączony z pracy niestety na dłużej. Ciekawa propozycja wyjazdu .Wiadomość która Cię zdziwi ale będzie dla Ciebie dobra.

Bliźnięta  (22.05-21.06)
Ten miesiąc nie zapowiada się dla Ciebie zbyt dobrze ,widać spory tak jak byś chodził jak tykająca bomba. W tym miesiącu kontroluj sytuację nie daj się ponieść emocjom bo może Cię to drogo kosztować. Ktoś z pracy będzie ci mocno działał na nerwy.

Rak (22.06-22.07)
Uważaj na osoby które w tym miesiącu mogą zbytnio ingerować w twoje sprawy ,nie popsuć by ktoś decydował o twoim życiu. Zdrowie w tym miesiącu ogłosi strajk to znak dla Ciebie że mało dbasz o siebie. W pracy urwanie głowy.

Lew (23.07-22.08)
Kiedy planujesz jakieś zmiany w twoim życiu to czas idealny by z planów przejść do działania. Poprawa finansów oraz możliwość wejścia w coś nowego co z czasem przyniesie korzyści finansowe. W tym miesiącu siła jest przy tobie .

Panna (23.08-22.09)
W tym miesiącu wiele się będzie działo nie zawsze niestety będzie to dla Ciebie korzystne .Jednak przez te wydarzenia ty zmienisz swoje priorytety. W ostatecznym rachunku to co miało być czarne okaże się białe.

Waga (23.09-23.10)
Jest szansa ze pod koniec miesiąca wykonasz założony plan jednak ten miesiąc jest dla Ciebie intensywny za sprawom tego ze sam wysoko pomyliłeś poprzeczkę. Koniec miesiąca jest u Ciebie pod znakiem słońca.

Skorpion (24.10-22.11)
Nie wyciągają pochopnych wniosków, zbyt szybko gdyż możesz być w błędzie. Komuś będzie zależało by namieszać trochę w twoim życiu. Jest wokół Ciebie osoba która naprawdę Cię kocha, daj jej szanse a będzie dobrze.

Strzelec (23.11-21.12)
W tym miesiącu możesz mieć wiele wydatków jednak kontroluj wydatki bo w tym miesiącu szybko możesz stracić panowanie nad wydatkami i się zasłużyć. Uważaj na okazję bo ktoś może chcieć zarobić na Tobie.

Koziorożec  (22.12-20.01)
Ten miesiąc to dla Ciebie wyzwania ,nie do końca masz teraz na to ochotę jednak pamiętaj nie wykorzystując takiej szansy możesz szybko nie mieć. Pokazuje mi sie krótki wyjazd. Odpoczynek i regeneracja tak jak by wynajmowanie


Wodnik (21.01-20.02)

Ten miesiąc doda ci energię wniesie wiele fajnych ciekawych pomysłów. Weźmiesz też udział w wielu ciekawych działaniach. Podejmiesz się działań które dotychczas wolałeś unikać. Wygrana pieniężną.

Ryby (21.02-20.03)
Ktoś się tobą zainteresuje, jednak uważaj bo ten ktoś nie koniecznie ma szczere zamiary względem Ciebie raczej chce się zabawić twoim kosztem. Od odrzucaj pomocy bliskiej ci osoby .W pracy dużo stresu ale to wynika ze niebawem będzie też dużo pracy.


Opracowała ;Beata Kalinowska

2016-06-08 16:41 1233 horoskop,ogólny,czerwiec,2016,tarot,astrologia,baran,byk,bliźnięta,wodnik,rak,ryby,waga,skorpion,koziorożec,panna,strzelec,lew,beata,kalinowska

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem