Horoskop ogólny kwiecień 2016
Baran (21.03-19.04)

Ten miesiąc czeka cię pozytywne wydarzenie .Twój zapał do pracy i działania w tym miesiącu nie wątpliwie dopisze .Jeśli czeka cię w tym miesiącu jakaś rywalizacja zapewne ją wygrasz ,tylko nie trać pewności siebie i optymizmu. Energia w tym miesiącu będzie cię rozpierać to dobry czas na nowe plany .


Byk (20.04-20.05)

W tym miesiącu odzyskasz trochę spokoju wyciszenia ,niestety to tylko chwila wytchnienia przed ponownym starciem .Ktoś z rodziny lub starszy okaże ci wsparcie i pomoc .Dobre relacje z rodzicami .Byk będący długo w związku w końcu od tej drugiej połówki usłyszy to na co tak długo czekał .


Bliźnięta (21.05-21.06)

Sprawy tego miesiąca są związane z mężczyznom ,wiele tu się będzie działo pod tym kontem .Dobre relacje przyjacielskie oraz tak naprawdę sprawdzisz na kim możesz polegać .Tajemniczy mężczyzna zawróci ci w głowie sama będziesz zdziwiona że możesz być pod takim wrażeniem nieznajomej osoby .Pozytywna wiadomość .


Rak (22.06-22.07)

Ten miesiąc będzie trudny .To czas kiedy będziesz miał pod górkę .Pojawią się przeszkody i utrudnienia a ty sam będziesz tym wszystkim już bardzo zniechęcony i zrezygnowany .W tym miesiącu uważaj na siebie bo pokazuje się niebezpieczeństwo i zagrożenie ,ktoś chce cię skrzywdzić lub ci zaszkodzić .


Lew (23.07-22.08)

Zapowiada sie nerwowy i intensywny miesiąc ale to od ciebie zależy czy zakończy sie pozytywnie czy negatywnie .To miesiąc komunikacji ,rozmów i działania .Czas intensywnej pracy i obowiązków .Nerwy i stres to nie jest twój sojusznik ,grunt to pozytywne nastawienie i ciężka intensywna praca a będzie sukces.


Panna (23.08-22.09)

Miesiąc dobry ,pozytywny ,spokojny .Otrzymasz ważną wiadomość na którą od dawna czekasz .To czas rozwoju i czas szansy .Co niektórzy już w tym miesiącu otrzymają awans o który walczyli od dawna ,w końcu będą bezkonkurencyjni a innych zostawią daleko w tyle za sobą .


Waga (23.09-22.10)

Sukces jest w twoim zasięgu jednak ty sam też musisz temu dopomóc .Zaszczyt i docenienie a w niektórych przypadkach nawet sława czeka co niektóre Wagi .To też dobry czas dla osób które chciały by wejść w ezoterykę zgłębiać swoją wiedzę na ten temat .Intuicja w tym miesiącu będzie dopisywać .


Skorpion (23.10-21.11)

Dla wielu Skorpionów w tym miesiącu zapuka bocian z radosną nowiną .Dla samotnych będzie to czas nowego początku nowych wyzwań ,jest to też dobry czas na przeprowadzkę .Radosna zabawa wydarzenie w gronie bliskich osób .Zadowolenie i radość z wiadomości którą otrzymasz .


Strzelec (22.11-21.12 )

Pozytywne wieści dla osób w związkach gdyż jest budowanie ogniska domowego oraz wspieranie się z bliską osobą .Ktoś z daleka ponownie stanie na twojej drodze .Spotkanie z urzędnikiem lub sprawy urzędowe .Niestety dowiesz się że na inna ważną dla ciebie sprawę przyjdzie ci trochę poczekać .


Koziorożec (22.12-19.01)

W tym miesiącu będzie raz dobrze raz gorzej .To czas nauki i przysfajania wiedzy .To dobry czas na kursy szkolenia i inne rzeczy podnoszące kwalifikacje zawodowe .To czas kiedy staniesz w obliczu zachowania sekretu ktoś poprosi o dyskrecje ,warto być fer bo los kiedyś sam wystawi ci za to rachunek .


Wodnik (20.01-18.02)

Miesiąc neutralny .W tym miesiącu oczekuj ważnej przesyłki dla siebie ,to czas kiedy będziesz mieć kontakt z urzędem .Ktoś bliski ci będzie mieć dla ciebie dobrą wiadomość ,dobre wieści .Strzeż ważnych dokumentów gdyż jesteś w tym miesiącu narażony na stratę ,zgubę czegoś ważnego oraz istotnego .


Ryby (19.02-20.03)

Niestety ten miesiąc do udanych raczej należeć nie będzie ,zwisną czarne chmury nad twoją głową .W pracy konflikty i trudne relacje szczególnie z jedną osobą z którą od dawna trudno ci sie porozumieć .Pojawią się trudności i przeszkody w realizacji twojego plany działania .W rodzinie spokój i wyciszenie .


 

Horoskop  opracowała ;Beata Kalinowska

 

2016-04-15 17:25 1082 horoskop,ogólny,kwiecień,2016,tarot,astrologia,baran,byk,bliźnięta,wodnik,rak,ryby,waga,skorpion,koziorożec,panna,strzelec,lew

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem