Horoskop ogólny luty 2016

 

 

Baran (21.03-19.04)

Ten miesiąc będzie korzystny pod kontem rożnego rodzaju umówi itp.To dobry czas kiedy ktoś myśli o negocjacji swoich warunków umowy .Uważać na przebiegłość i dwulicowość kogoś kto jest blisko .Szczęście i zadowolenie będzie przeważało w tym miesiącu .Pozytywna wiadomość .To też dobry miesiąc pod kontem wygranych .

Byk (20.04-20.05)

W tym miesiącu trzeba uważać na plotki i pomówienia .To czas mediacji i komunikacji .W tym miesiącu zapowiada się korzystny układ pod kontem miłości ,to też dobry czas na deklaracje i wyrażenia swoich uczuć .Wezwanie lub zawiadomienie z urzędu .Mogą być problemy z przeziębieniem .

Bliźnięta (21.05-21.06)

Sprawy urzędowe lub sądowe .Problemy w związków .Umowa .Podjęcie ważnych decyzji które zaprocentują w przyszłości .W tym miesiącu staniesz się autorytetem dala innych wiele osób będzie się z Tobą na tyle liczyć że będzie pytać cię o zdanie w ważnych kwestiach ,ty sam łatwo osiągniesz wyznaczony swój cel.

Rak (22.06-22.07)

Pojawią się dolegliwości specyficzne dla twojej płci, nie lekceważ tego bo w przyszłości mogą być z tego poważne powikłania .Sukces jest w zasięgu twoim ,wystarczy dobrze po niego tylko sięgnąć .W pracy strasz się być profesjonalistą ,w tym miesiącu się to przyda. Romans .Wzloty i upadki.

Lew (23.07-22.08)

Zapowiedź sukcesu w sprawie ważnej i istotnej dla ciebie. Karty zachęcają do konkretnego działania w tym celu. Komunikacja i porozumienie w tym miesiącu będzie kluczowe .Miłość i szczęście . Przyjemność czerpana z pracy ale też duże zaangażowanie w prace ,otwarcie się nowych drzwi zawodowych .

Panna (23.08-22.09)

Nowe początki ,nowy etap w waszym życiu .Zapowiada się realizacja planów ,które w konsekwencji ostatecznej odniosą sukces .W stałych związkach wszystko zacznie się układać pozytywnie .Romantyczne chwile ,w końcu nadszedł czas na deklaracje .Kreatywność w tym miesiącu odegra u Ciebie dużą rolę i powinno się na nią postawić.

Waga (23.09-22.10)

Nadchodzą pozytywne zmiany ,na razie możesz ich jeszcze nie widzieć jednak z czasem to zrozumiesz. Dla tych co szukają pracy pojawi się możliwość podjęcia pracy .W tym miesiącu Wagi narażone są na kradzieże więc powinny zachować szczególną ostrożność .Pojawia się szansa ze w końcu cię w pracy docenią lub zauważą .Sprzyjający los.

Skorpion (23.10-21.11)

Problemy ,czarne chmury zawisną nad Tobą w tym miesiącu .Przeszkody które ktoś ci bliski stworzy .Zapowiada się nowa miłość .Nowe zauroczenie lub fascynacja .Ten miesiąc zapowiada stabilizacje i bezpieczeństwo szczególnie chodzi o długotrwałe związki które ostatnio przezywały trudniejszy okres.

Strzelec (22.11-21.12 )

Wiadomości które cię zaskoczą ,sam na początku nie będziesz wiedzieć jak to odebrać .Związek ,relacja oparta w dużej mierze na rozmowach i komunikacji .Wiele będzie zależeć od ciebie jakie będzie zakończenie .Dostatek będzie ci sprzyjał ,nie zapomnij jednak że to tylko przejściowe i dobrze to wykorzystaj .Przypływ gotówki .

Koziorożec (22.12-19.01)

W tym miesiącu znacząco zwiększa się płodność to dobry znak dla tych którzy starają się o dziecko. Pojawi się szansa na pracę dodatkowa lub na niepełnym etacie .Dużo inspiracji i nowych pomysłów .Nowe możliwości na zarobek .Szykują się pozytywne zmiany w miłości ale nie tylko tam ,coś o co od dawna zabiegasz w końcu zrealizujesz .

Wodnik (20.01-18.02)

Przestroga przed wrogami i nieprzyjemnymi wydarzeniami z nimi związanymi .Na wielu płaszczyznach w lutym sytuacja się skomplikuje a nawet może być niebezpieczna .Musisz ty sam wsiąść sprawy w swoje ręce by cokolwiek zmienić. Pojawi się szansa na coś nowego .Ktoś stanie ci się bardzo bliski na kogo ogólnie nie zwracasz uwagi.

Ryby (19.02-20.03)

Pozytywną zmianę dla domu dla rodziny .Umocnienie więzów rodzinnych i sprawach domu .W tym miesiącu masz do przepracowania karmę związku (zmień to co jest złe w twoim związku ) Zawodowo zapowiedź wzrostu notować i praca ruszy pełną parą .Przyjemność z pracy i ogólnie pozytywne nastawienie .

 

Horoskop  opracowała ;Beata Kalinowska

2016-02-13 11:45 1320 horoskop,ogólny,2016,luty,tarot,astrologia,baran,byk,bliźnięta,wodnik,rak,ryby,waga,skorpion,koziorożec,panna,strzelec,lew

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem