Horoskop ogólny Maj 2016


 

Baran (21.03-19.04)

 

W tym miesiącu czeka cię ciekawy wyjazd związany z pracą zawodową. W miłości ktoś będzie bardzo o ciebie zabiega ty sam będziesz zaskoczony działaniem tej osoby. Sprawy finansowe w tym miesiącu będą bardzo napięte ale to tylko sytuacja przejściowa. Pojawia sie też możliwość wyjazdu .Byk (20.04-20.05)

W końcu nadszedł twój czas .Postaraj się by wszystkie istotne ważne dla Ciebie sprawy w tym miesiącu pozałatwiać. Nie bój się ryzyka, pod warunkiem ze wiesz w co wchodzisz .W tym miesiącu dorzuć krytykę, nie przejmuj się nią ona ci teraz nie jest do niczego potrzebna.


Bliźnięta (21.05-21.06)

Emocjonalne odczujesz spadek nastroju sił witalnych .Bardziej będziesz się obawiać pewnych wydarzeń niż stanie się w tym miesiącu coś złego.

Na szczęście ktoś pomoże ci z tego wyjść ktoś na nowo da ci nadzieję na lepsze jutro ,to ktoś na kogo Ty możesz liczyć już od dawna. W pracy szansa na wykazanie się.


Rak (22.06-22.07)

Czas byś w końcu się określił na czym tak najbardziej ci zależy. Trzeba określić priorytety idąc w wielu kierunkach nie odniesiesz sukcesu ,musisz wybrać jeden i iść tą drogą. Warto byście teraz zmobilizował do działania bo będą szansę na rozwój. Życie towarzyskie trochę odżyje mimo że Ty nie specjalnie w tym miesiącu będziesz mieć na nie ochotę.


Lew (23.07-22.08)

To twój czas, ogólnie ostatni okres to dla Ciebie pasmo sukcesów. Pamiętaj nic nigdy nie trwa wiecznie więc warto wykorzystać nadarzające się szanse. Jeśli zależy ci by dalej iść po szczeblach kariery nie zapomnij o zgłębiania wiedzy to konieczne. Uczuciowo stabilnie ,ktoś kto jest dla Ciebie ważny w końcu okaże swoje zainteresowanie i przychylność.


Panna (23.08-22.09)

Ten miesiąc jest pod znakiem rodziny i Ciebie .To dobry czas na naprawienie błędów na poprawę relacji na odwiedzenie kogoś z kim od dawna jest mały lub zerowy kontakt .W pracy coś ruszy lub ulegnie zmianie. Uważaj na plotki ktoś nie życzliwy tobie będzie powielał na twój temat nieprawdziwe informacje .Nic nie rób to samo ucichnie.


Waga (23.09-22.10)

Początek miesiąca nie koniecznie zapowiada się dobrze jednak mimo wszystko los się tak odwróci że wszystko dla Ciebie zakończy się dobrze. W tym miesiącu masz sprzyjający czas więc warto to wykorzystać. Jedynie w sprawach uczuć jest zastój nawet negatywny układ. Unikaj w tym miesiącu konfrontacji z swoją połówką gdyż może się to zakończyć rozstaniem.


Skorpion (23.10-21.11)

Ostatni czas w twoim życiu to pasmo zmian czas byś z tych zmian zaczął czerpać plusy bo na razie nie do końca odnajdujesz się w obecnej sytuacji. Możesz mieć wiele korzyści pod warunkiem ze właściwie wykorzystasz to co daje ci los .Poznasz osoby które na długo zagoszczą w twym życiu. W rzuć trochę na luz a od razu poczujesz się lepiej .Nie zapomnij też o pozytywnym myśleniu.


Strzelec (22.11-21.12 )

Ten miesiąc jest pod kontem pracy .Praca w tym miesiącu będzie u Ciebie na pierwszym miejscu niestety inne sprawy na tym cierpią .Szczególny problem odczują osoby mające dorastające dzieci w tym miesiącu nie dadzą o sobie zapomnieć. Cały miesiąc to życie na wariackich papierach tyle się będzie działo .Dopiero koniec miesiąca zwolnisz bo wszystko tak jak by samo się wyciszy zwolni ,ułoży.


Koziorożec (22.12-19.01)

Tym miesiącu los trochę ci utrudni działanie bo masz pokazaną drogę pod górkę. Nawet w rzeczach z pozoru łatwych ,ten miesiąc nie jest sprzyjający jeśli chodzi o inwestycje lepiej z tym poczekać wstrzymać się w tym miesiącu. W tym miesiącu będziesz też niezwykle nerwowy wiele osób będzie Cię wręcz omijać z daleka nie chcąc ci się narazić. Pod koniec miesiąca pojawi się optymizm .


Wodnik (20.01-18.02)

Dobra passa ,szczególnie w sprawach związanych z urzędem ,sądem itp. Pod tym kontem masz sprzyjającą passę. Nie odkładaj na później spraw ważnych dla Ciebie lepiej byś te sprawy załatwił w tym miesiącu .Mimo nawału pracy postaraj się też wygospodarować czas dla rodziny bliskich ,ktoś kogo kochasz niestety czuję się zaniedbany ,odstawiony na boczny tor. Dla samotnych poznanie kogoś.


Ryby (19.02-20.03)

W tym miesiącu wiele zmian .W pracy w końcu coś pomału ruszy do przodu. Będzie też okazja wykazania się przy szefie ,warto wtedy zarobić kilka punktów. Najważniejsze to nie patrzeć za siebie tylko przed i wykorzystać okazję które daje los. Możesz liczyć na bliską ci osobę .Uważaj na przypadkowe znajomości gdyż to niestety może się z czasem obrócić przeciw Tobie. Bądź bardziej obiektywny w stosunku do osób otaczających Cię.

 

 

Horoskop  opracowała ;Beata Kalinowska

2016-05-01 16:27 1153 horoskop,ogólny,maj,2016,tarot,astrologia,baran,byk,bliźnięta,wodnik,rak,ryby,waga,skorpion,koziorożec,panna,strzelec,lew,beata,kalinowska

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem