Horoskop ogólny wrzesień 2015

 

 

Baran

21marca-19 kwietnia

Na początku pusta karta więc w tym miesiącu wiele może się wydarzeń ,nawet jeśli cos wydaje się wam oczywiste może jeszcze ulec zmianie . Ten miesiąc pokazuje wyzwania ale zarazem tez blokady ,pokazują się też opóźnienia które nie do końca są zależne od was .Karty radzą też uważać na ludzi bo ten miesiąc jest pod kontem wroga więc wiele Baranów niestety zobaczy aktywność swoich wrogów lub osób wam nie przychylnych . Jest zagrożenie wiec w tym miesiącu radzi się być szczególnie ostrożnym .

Byk

20 kwietnia-20 maja

Przyjdzie wiadomość ,informacja .Otrzymanie paczki ,przesyłki itp .Jest też wyjaśnienie sobie pewnych spraw z ważną osobą to dobry czas na szczerą rozmowę lub uporządkowanie spraw w relacjach .Z zdrowiem może być w tym miesiącu gorzej. W sprawach zawodowych weź sprawy w swoje ręce .W tym miesiącu twoja reputacja może zostać nadwyrężona więc bądź czujny w tej kwestii.

Bliźnięta

21 maja -20 czerwca

Szczęście zadowolenie pomyślność ,jeśli coś od dawna chodzi wam po głowie by to zrealizować to właśnie ten miesiąc jest dla was korzystny pod tym kontem .Miła wizyta .Prezent lub nagroda .Dla Bliźniąt w związkach pokazuje się rozkwit szczególnie dla tych które są jeszcze na etapie poznawania się . W tym miesiącu zobaczysz kto jest twoim prawdziwym przyjacielem . W tym miesiącu poświęć czas na swój własny rozwój nad takim zastanowieniem się nad samym sobą .

Rak

21 czerwca -22 lipca

Karta autorytetu ,to czas kiedy w końcu zostaniesz zauważony to czas kiedy twoje pomysły i działania w końcu zaczną się liczyć. W sprawach zawodowych oznacza osiągnięcie stabilizacji i zadowolenia mówi też o możliwościach które pojawią sie w tym miesiącu z których warto skorzystać .Nowe plany ,nowe możliwości . Dobre rozwiązanie jest w twoich rękach wystarczy tylko trochę pomyśleć ,zastanowić się nad swoją sprawą . Realizacja planów .Osoby samotne mogą kogoś poznać .   
                       

Lew

23 lipca-22 sierpnia

Niestety ten miesiąc nie zapowiada sie optymistycznie początek rozkładu to straty zwiastun zawirowań .W sprawach zawodowych trzeba uważać na bliskich którzy tylko czyhają na nasze stanowisko nie dać się podejść .Mogą być problemy z żołądkiem lub układem trawiennym .Problemy zamieszanie które niestety trzeba przeczekać .Ktoś kto nie ma dobrej pozycji zawodowej w tym miesiącu będzie drżeć o swoją pracę . Konieczność podjęcia ważnej decyzji od tego będzie zależała dalsza przyszłość .Oferta ,propozycja która trzeba dobrze rozważyć .

Panna

23 sierpnia -22 września

To czas deklaracji lub umów .Możliwe zaręczyny lub ślub .Dla szukających pracy są duże szanse na zdobycie pracy . Dla osób prowadzących swój biznes to czas korzystnych umów .Zwrócić uwagę na układ immunologiczny .Koniec ,strata ,zamknięcie pewnego etapu. Zapowiedź trudności ,oraz trudności .Opóźnione działanie lub przesunięty czas .Zastój ,stagnacja .

Waga

23 września -22 października

List wiadomość miłosna .Wiadomości informacje dotyczące uczuć .W pracy zostanie zlecone ,powierzone coś ważnego odpowiedzialnego z czego będzie się trzeba się wykazać . Warto wykazać się inicjatywa i pokazać kreatywność to się w tym miesiącu opłaci . U mężczyzn może być chwilowy spadek formy .Inspirująca rozmowa z ukochaną .Dla samotnych kontakt z kimś do kogo robimy od dawna podchody ,w końcu nadarzy się okazja by zbliżyć się do tej osoby .

Skorpion

23 października – 21 listopada

Problemy zawieszanie ,zawirowania .Pokazują się też komplikacje i problemy ,brak jasnej sytuacji .Zachwianie stabilizacji zawodowej .Ten miesiąc to chaos dla wielu Skorpionów .Plany na przyszłość .Działanie ,postanowienie czegoś nowego . Nadchodzące zmiany .Zmiana w finansach .Mogą być problemy z nogami lub układem kostnym .Skorpiony w tym miesiącu będą narażone na złamania więc uważać .


Strzelec

22 listopada -21 grudnia

Uważaj na swoje zdrowie i w tym miesiącu poświęć mu szczególną uwagę .W tym miesiącu poznasz kogoś ciekawego z kim można będzie coś stworzyć . Zmiana w sferze zawodowej . Ktoś trzeci namiesza trochę w twym życiu .Uważaj na wypadki i nie przewidziane wydarzenia losowe .Nie podejmuj teraz decyzji związanej z uczuciami bo niestety nie będzie ona korzystna dla ciebie lepiej przeczekać wrzesień .

                                                                                                                                                                                                                                                                         

Koziorożec

22 grudnia -19 stycznia

Wiadomość na którą czekacie . Dolegliwości zdrowotne które szybko miną pod warunkiem że ogólnie nie chorujemy w innym wypadku bez lekarza się nie obejdzie .W uczuciach zapowiedź dyskusji i sporów dla wielu związków będzie to okres burzliwy jednak tam gdzie jest miłość przetrwają ten trudny okres .W pracy odczuje się dużą konkurencje .Potem wszystko się nam ułoży i po burzy wyjrzy słońce.


Wodnik

20 stycznia -18 lutego

Zapowiedź szczęścia jednak w obliczu kolejnych kart pokazuje się to szczęście będzie ulotne ,krótkotrwałe .Zawodowo trzeba będzie zostać po godzinach lub ostro pracować by się wyrobić ,natłok obowiązków .Uważaj bo w tym miesiącu stoi koło ciebie karta zagrożenia ,niebezpieczeństwa więc bądź ostrożny .


Ryby

19 lutego -20 marca

Zawód ,rozczarowanie nie do końca pomyślny układ .Ktoś nie do końca będzie fer lub sprawiedliwy względem ciebie .Może być w tym miesiącu jakiś wyjazd lub podróż ,jest pokazany ruch przemieszczanie .Ktoś kto od dawna planował przeprowadzkę warto by w końcu przeszedł do relalizacji a nie tylko planowania .Umocnią się uczucia do bliskiej osoby .Przezwyciężenie problemów w związku ,w miłości .Horoskop  opracowała ;Beata Kalinowska

2015-09-05 11:40 2143 horoskop,ogólny,wrzesień 2015,tarot,astrologia,baran,byk,bliźnięta,wodnik,rak,ryby,waga,skorpion,koziorożec,panna,strzelec,lew

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem