Horoskop Świąteczno-Noworoczny (grudzień-styczeń) 2015/2016

 

 

Baran

21marca-19 kwietnia

Pokazuje mi się niestabilny okres .Warto być wtedy ostrożny to też czas kiedy odradza podejmowania się ważnych kluczowych decyzji ,lepiej z tym poczekać .W pracy ktoś okaże się pomocny ,zmotywuje cię do działania u pokaże że masz szanse na coś więcej .W tym czasie będzie też zetknięcie z wymiarem sprawiedliwości lub inna instytucją która stoi na straży prawa. Zachowaj w tym okresie większą czujność bo jesteś tak jak by na czyimś „celowniku „ W tym czasie poudzielasz się też „charytatywnie” zrobisz coś dla innych bezinteresownie .Opóźnienia niestety pewne sprawy będzie trzeba odłożyć na później .Byk

20 kwietnia-20 maja

Harmonia i trwałość w związkach .Uważaj na drodze bo w tym okresie jesteś narażony na spotkanie z przedstawicielami służb policyjnych .Niestety pewne sprawy będzie trzeba przełożyć i nie będzie to twoja wina ,po prostu ktoś czegoś nie dopilnuje .Sprawy z urzędem zostaną przesunięte czasowo lub odroczone .Poprawa relacji w rodzinie ,z kimś z kim od dawna był problem z dogadania w końcu pojawi się cień nadziei że da się to wyjaśnić .Pojawi się perspektywa awansu.

Bliźnięta

21 maja -20 czerwca

Szczęśliwe wydarzenia które dają nadzieję na realizację czegoś co od dawna chodzi ci po głowie .w końcu pojawi się szansa na realizację .Złość ktoś będzie mieć do Ciebie pretensje .Zadowolenie z finansów .W tym czasie pojawia się też ciekawe zaproszenie .To szczęśliwy czas do spraw miłosnych .W tym okresie pokazuje się przełomowa decyzja która wiele zmieni jednak decyzja musi być z rozwagą .Uważać na nieporozumienia i powściągliwość .Trzeba zachować obiektywizm .

Rak

21 czerwca -22 lipca
Nie powinno się żyć  ,płomiennymi nadziejamiczas zrozumieć ze pewnych rzeczy się nie zmieni .To okres bardzo niestabilny i nie pewny .Jednak później pokazuje mi się wielka radość w rodzinie lub szczęśliwe wydarzenie rodzinne .To czas pieniędzy mimo iż to okres wydatków ty w tym okresie będziesz zadowolony z sfery finansowej .Możesz też liczyć na dodatkowe pieniądze .Pod koniec stycznia wiele się zmieni w twoim życiu w końcu pewne sprawy obiorą dobry zwrot.
          

Lew

23 lipca-22 sierpnia
Ktoś okaże ci pomoc i wsparcie .W sprawach zawodowych koniec roku będzie pod kontem sukcesu a i pojawi się nowa perspektywa na przyszły rok .Pokazuje się korzystna umowa lub współpraca .Poznasz kogoś kto wpłynie na twoje ambicje. Przypływ gotówki .Ważna przełomowa decyzja która przyniesie sławę i pieniądze w późniejszych latach .W miłości w końcu to ty będziesz grać pierwsze skrzypce

Panna

23 sierpnia -22 września

W tym czasie okażesz pomoc potrzebującym ,ktoś cię do tego namówi ale potem ci się ten pomysł spodoba .Poznasz kogoś nowego z kim z czasem stworzysz stały związek .Pewne plany będą musiały poczekać na późniejszą realizację .W pracy ktoś okaże ci wsparcie lub pomoc .Pojawi się szansa na stworzenie ciekawego związku poczujesz to coś od momentu poznania tej osoby .Wejdziesz w układ który w przyszłości do czegoś będzie cię zobowiązywał .To szczęśliwy okres i raczej spokojny czas.

Waga

23 września -22 października

Zaufana osoba stania n a twojej drodze .Poznasz kogoś nowego z kim połączy cię płomienny romans .W tym okresie doświadczysz okresowych kłopotów ale nie warto poświęcam im za dużo czasu bo faktycznie są one przejściowe .W tym czasie doświadczysz ogólnie pozytywnej atmosfery wokół twojej osoby .Zadowolenie z finansów .Krótki wyjazd lub gościna .Bycie zadowolonym z tego co się ma posiada .Wielka radość .

Skorpion

23 października – 21 listopada

Na twojej drodze stanie ,pojawi się ktoś kto ci pomoże wesprze cię .Będzie rozważać jakiś mały wypad z bliskimi i to jest dobry pomysł na regenerację .Ktoś uświadomi ci ze twoja racje są słuszne i możesz w tej kwestii bardzo dużo zyskać .To co ogólnie cię martwi wkrótce będzie tylko nie miłym wspomnieniem .Ktoś będzie próbować cię niesprawiedliwie oczernić dlatego zachowaj ostrożność i czujność .Zastrzyk gotówki .W styczniu pojawi się szansa zainwestowania pieniędzy .

Strzelec

22 listopada -21 grudnia

  Czas najbliższy to kwestia nieporozumienia ktoś nie będzie chciał cię słuchać mimo iż racja jest po twojej stronie. Jednak z czasem uda ci się przekonać o swojej słuszności .Odwiedziny kogoś niewidzianego od dawna .Dostaniesz ważną decyzję na którą od dawna czekasz. Związek który w końcu przyniesie zadowolenie i satysfakcje .Wyjazd .Uważaj na fałszywą koleżankę bo namiesza trochę w tym życiu
                                                                                                                                                                                                                                        

Koziorożec

22 grudnia -19 stycznia

Ten czas upłynie ci pod znakiem miłości .Szansa na miłość lub wyznanie miłości u osób w związkach .Zwiastuje czas zburzenia się oraz czas na wzmocnienie uczuć .Dla tych co planowali ślub przyjdzie w końcu czas na zaręczyny .Nie mów za dużo o swojej miłości bo twoje szczęście razi innych i ci zazdroszczą .Nie miła niespodzianka od kogoś związanego z pracy .Korzystne sprawy urzędowe .

Wodnik

20 stycznia -18 lutego.

Wyjaśnią się sprawy w związku które od dawna były nie wyjaśnione .Ktoś kogo kochasz wyzna ci miłość .Bliska osoba ponownie zbliży się do Ciebie .Wspólny rodzinny wyjazd .Zamknięcie spraw z firmą .Przyjazd kogoś z zagranicy . Podjęcie decyzji co do kondycji na przyszły rok . Nawiązanie korzystnej współpracy .

Ryby

19 lutego -20 marca

Szczęśliwy związek ,miłość z strony bliskiej osoby .Uświadomisz sobie że ta osoba jest aż tak ważna dla ciebie w momencie kiedy pojawi się iskra że możesz stracić te osobę .Wzmocnicie wasz związek i wiele wieczorów szczerze pogadacie z sobą Poprawią się twoje finanse a i awans w przyszłym roku wisi na horyzoncie .Sprawy zawodowe przejdą jak by na drugi plan .

Horoskop  opracowała ;Beata Kalinowska

2015-12-17 16:54 1563 horoskop,ogólny,styczeń, nowy rok,rok,nowy,grudzień,2015,tarot,astrologia,baran,byk,bliźnięta,wodnik,rak,ryby,waga,skorpion,koziorożec,panna,strzelec,lew

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem