Kobiece misteria - pełnia kobiecości

   , Nowe Kawkowo
   marta.kamionka@tuiteraz.eu

Data dodania: 2017-08-19, Data wygaśnięcia: 2018-02-18, Wyświetleń: 207

Podczas warsztatu WOMAN’S MYSTERIES, będziemy pracować w nurcie psychologii transpersonalnej ( której podstawą jest holistyczne podejście do człowieka) oraz tradycji indiańskiej i szamańskiej.


Podzielę się z uczestniczkami praktykami zdobytymi przez kilkanaście lat, podczas doświadczania indiańskich rytuałów oraz technik szamańskich z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej oraz współprowadząc warsztaty z tej tematyki. Techniki te służą głębokiemu połączeniu i zharmonizowaniu: ciała-umysłu-serca-duszy oraz naszego związku z przyrodą. 

Warsztat WOMAN’S MYSTERIES skierowany jest do kobiet, które są gotowe pracować w kręgu uzdrawiającej mocy w tradycji Indian. 
Według wierzeń indiańskich, przebywanie w kręgu symbolizuje równość i wzajemną inspirację, ma również moc przywracania wewnętrznej harmonii. 

Indianie wierzą, że nasze życie jest święte. Każde życie na planecie jest święte, ale my ludzie zachodniej cywilizacji, zapomnieliśmy o tym. Przestaliśmy mieć świadomość naszego połączenia ze wszystkim i wszystkimi ( wymiar transpersonalny), nie szanujemy planety- czyli Matki Ziemi. Zdaniem rdzennych społeczności, aby nasza planeta przetrwała, musimy wrócić do korzeni, do mądrości, że wszystko jest święte. Aktywować w sobie kobiecy pierwiastek i zrównoważyć go z męskim.

Podczas autorskiego z cyklu WOMAN’S MYSTERIES, pracujemy w bezpiecznej przestrzeni kręgu, uzdrawiając zranienia naszej kobiecości, kontaktując się ze swoją mocą i mądrością, tak aby żyć pełnią naszego piękna, obudzić wszystkie wewnętrzne dary i potencjały, słuchać głosu serca, realizować marzenia i kroczyć Ścieżką Piękna, która według Indian oznacza życie w harmonii z samą sobą, z innymi i planetą. 

                      

W czasie warsztatu WOMAN’S MYSTERIES:
- Poznamy symbolikę oraz praktyczne zastosowanie Koła Uzdrawiającej Mocy
-
Medicine Wheel, które reprezentuje cztery kierunki świata, pory roku, cykle naszego życia.
- Poznamy różnorodne aspekty naszej kobiecości, odbędziemy liczne podróże w głąb siebie w stanie alfa i theta, uzdrawiając  oraz integrując ze sobą aspekty naszej kobiecości 
- Będziemy pracować nad uzdrowieniem relacji z matką  oraz naszego przyjścia na swiat ( healing regression)
- Połączymy się z arechetypem  Pierwotnej Matki (Ancient Mother), która pomoże nam w  zbudowaniu pełniejszej relacji z samą sobą, akceptując wszystkie aspekty siebie
- Będziemy się również łączyć się z przestrzenią czystej kreatywności w naszym ciele ( centrum podbrzusza, czakra sakralana, macica), doświadczymy ceremonii sacred womb blessing- błogosławienia świętego łona- ośrodka życia w naszym ciele
- Odbędziemy podróż w głąb siebie w poszukiwaniu swojego zwierzęcia mocy, które wg. tradycji Indian, symbolizuje nasze wewnętrzne aspekty, dary i umiejętności (często uśpione).

  
NAJWAŻNIESZE WĄTKI WARSZTATU WOMAN’S MYSTERIES:

-  Symbolika Koła Uzdrawiającej Mocy- Medicine Wheel
- Praca z czterema kierunkami świata, cztery pory roku i cztery cykle życia
- Ścieżka piękna według Indian
- Kobiecość i jej aspekty na Kole Mocy- dziecko, nastolatka, kobieta dorosła, stara mądra kobieta 
- Uzdrawianie relacji z matką ( to jak traktujemy siebie jest manifestacja tego, jak traktowała nas w dzieciństwie matka)
- Matka Pierwotna- połączenie z Archetypem
- Kobiece misteria, cykle ciała: menstruacja, owulacja, czas błogosławiony- czyli ciąża, poród-jak dbać o siebie w czuły sposób 
- Dwie polaryzacje – kobiecość i męskość, ich jakości i zranienia 
- Ceremonia Sacred Womb Blessing
- Energia seksualna i jej rola w budzeniu pełni swojej kobiecości 
- Kreatywność, moc kreacji, jak obudzić kreatywność i manifestować swoje twórcze projekty
- Wspólne śpiewanie indiańskich pieśni mocy

 

Prowadząca:

DAGMARA GMITRZAK

Trenerka rozwoju osobistego, socjolog, terapeutka technik holistycznych, muzykoterapeutka, dziennikarka. Ukończyła studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, w tym trzyletnią specjalizację: Pomoc społeczno-terapeutyczna. Ukończyła również trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, dwuletnie podyplomowe Dziennikarstwo na UW, kurs medytacji mindfulness prowadzony przez australijskiego psychoterapeutę Ivana Miltona.
Od 2001 prowadzi warsztaty, zajęcia, konsultacje oraz szkolenia dla firm. Specjalizuje się w zagadnieniach body & mind (techniki relaksacji, medytacja, oddech, twórcze wizualizacje), zarządzanie stresem, praca z czakrami (czakroterapia), pozytywne myślenie, kreatywność, techniki szamańskie. Nagrywa również treningi relaksacyjne na CD. Autorka pięciu książek, m.inn: „Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji” plus CD, „Czakry podróż w głąb siebie”, „Inteligencja serca plus” CD, „Obudź swoją kreatywność” www.rozwojosobisty.waw.pl

 

REKOMENDACJE:
“Uczęszczałam na warsztaty Pani Dagmary Gmitrzak przez dwa lata. Uczestniczyłam również kilkakrotnie w sesjach indywidualnych. Zajęcia były rewelacyjnym czasem pracy nad sobą, rozwojem osobistym…poprzez takie techniki jak ćwiczenia jogi, ćwiczenia oddechowe, wizualizacje, ale przede wszystkim, to wtedy doświadczyłam pracy z czakrami – czyli zapoznałam się z energetyką człowieka, jej znaczeniem i ważnym aspektem, zarówno w pracy duchowej jak i fizycznej. (…) Cudowne, głębokie przeżycia, pomocne w zrozumieniu, niejednokrotnie tego co trudne, przeszkadzające w funkcjonowaniu… Dagmara Gmitrzak jest osobą, którą szczerze i zawsze polecę każdemu, kto pragnie rozwijać się i poznawać siebie…”
Aneta


“Dagmarę poznałam kilka lat temu na warsztacie pracy z czakrami. To było niezwykłe doświadczenie z kilku powodów. Po pierwsze sam kontakt z Dagmarą, osobą pełną ciepła, życzliwości, otwartości, ogromnej wiedzy i w pełni profesjonalną był dla mnie przyjemny. Po drugie Dagmara zabrała mnie w piękną podróż, podróż w głąb siebie, bardzo głęboko. Ten warsztat mnie wzbogacił, rozpoczął moją osobistą zmianę, dalszą pracę z czakrami i nie tylko z czakrami, jak się później okazało. Doświadczenia pracy z Dagmarą odmieniły moje życie, pogłębiłam kontakt ze sobą, z własnym sercem, co wniosło wiele radości w moje życie, jak również życie moich bliskich. Dagmara zabrała mnie w podróż do moich potencjałów, wyższych wymiarów, świata energii. Pomogła mi wzrastać. Odkryłam swoje wewnętrzne piękno. Teraz potrafię siebie wspierać, troszczyć się o siebie i kochać pełnym sercem. To miłość potężna, nieskończona.”
Agnieszka


“Jestem osobą z natury dość ostrożną, jeżeli chodzi o ufność do nowości w zagadnieniach psychologicznych. Pamiętam pierwsze spotkanie z Dagmarą i bijącą z niej dobrą energią. Widziałam, że jest osobą, której można zaufać. I tak to się zaczęło. Stałam się stałym uczestnikiem prowadzonych zajęć i warsztatów Dagmary, po których każdorazowo czuję pozytywną energię. Szczególnie jako doładowujące zapamiętałam warsztaty z czakrami. Mam wrażenie, że udział w zajęciach wymusił “naturalne” zmiany w moim życiu – są zatem mocne. Dagmara zajęcia prowadzi z dużą uważnością, troską i przekazuje dobrą energię otoczeniu. Dzięki zajęciom tym wzrosła szczególnie moja samoświadomość serca. (…) Zajęcia zdecydowanie warte polecenia.”
A.Ż.


„Pierwsze spotkanie z Dagmarą miałam rok temu. Nie spodziewałam się niczego szczególnego ani wyjątkowego, w zasadzie to chciałam być na innym warsztacie, ale tak jakoś wyszło, że trafiłam do niej. Zaskoczenie moje było ogromne. Niezwykle głębokie przeżycie, poruszające wewnętrzne obszary ciała i duszy. Absolutna magia!!
Dodam tylko, że na spotkaniu indywidualnym udało mi się w tak prosty i spokojny sposób uwolnić od problemu nękającego mnie od wielu lat, że wyszłam z niego oniemiała. Nazywam ją „szamanką”, bo niewątpliwie ma nadprzyrodzone zdolności.
Mogę tylko powiedzieć, żebyś dał,-a sobie szansę na zmiany, które pozwolą Ci pełniej cieszyć się życiem. Po prostu spróbuj.
Serce to drzwi do szczęścia, spokoju i miłości…innej drogi nie ma.
Jeśli próbowałeś inaczej i nie jesteś usatysfakcjonowany,-a, to znaczy że czas „COŚ” z tym zrobić.
Po prostu skontaktuj się z sercem, z prawdziwym sobą, a wszystko wokół zacznie wyglądać inaczej.
Powodzenia. „


„Zajęcia z Dagmarą to za każdym razem niesamowita podróż w głąb siebie. Odkrywam głębokie rzeczy o samej sobie które pozwalają mi na błyskawiczne transformacje. Ponadto Dagmara śpiewa, ma niesamowity głos i wiedzę o tym, co robi. Warto doświadczyć!”
Żaneta

                                                

 

DATA:                                  13-15.X. 2017   

ROZPOCZĘCIE:                13.X. o godz. 18 kolacją (piątek)

ZAKOŃCZENIE:                15.X. o godz. 14 po obiedzie (niedziela)

MIEJSCE:                            Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,                                                        Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:        600 zł

CENA POBYTU:                  wyżywienie 65 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)

                                                 noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:                               ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/                                                     warsztatowe

RABATY:                             100 rabatu dla uczestników V Festiwalu Tantry                     

 

KONTAKT:                          www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,  

                         biuro:  0662759576 

                         Jacek Towalski       0602219382,

                         Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

 

ZAPISY:           

  1. konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
  2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
  3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
  4. zaliczkę w wysokości 250 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  13-15.X.2017”.

            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.

            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.

Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

BANK PKO BP


Wyślij wiadomość

Kontakt

Mail: marta.kamionka@tuiteraz.eu

Adres


Nowe Kawkowo

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem