Kreatywny Przepływ Nieskończoności - specjalna KY

   ul. Narbutta 65/71, Warszawa (Mazowieckie)
   608 585 737, basiabaczkura@gmail.com

Data dodania: 2017-12-14, Data wygaśnięcia: 2018-06-15, Wyświetleń: 341

DOSTROJENIE DO KREATYWNEGO PRZEPŁYWU NIESKOŃCZONYCH MOŻLIWOŚCI
specjalna Kundalini Yoga na Przesilenie Zimowe


****
21.12. – ZIMOWE PRZESILENIE: PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI, TRANSFORMACJA, UZDRAWIANIE, RELACJA Z DUSZĄ I CISZĄ, PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI, CELEBROWANIE

Zimowe przesilenie to czas szczególnie silny: energia kosmiczna z wyjątkową mocą wspiera w podnoszeniu świadomości, transformacji i uzdrawianiu. Pole elektromagnetyczne Ziemi i rozbłyski Słońca tworzą praniczne jakości, które zmieniają skład chemiczny krwi i wszystkie płyny w naszych ciałach.

Dzień przesilenia + 10 następujących po nim dni – to najmocniejszy czas, dlatego warto: dobrze się odżywiać, celebrować życie, szczęście, tańczyć, połączyć się ze Źródłem w sobie, rozwijać relację z Duszą, wzrastać, odradzać się, odkrywać siebie na nowo, projektować przyszłość, otwierać na obfitość (nasze ciała, umysły i duch otwierają się w tym czasie na otrzymywanie obfitości), medytować. Dobrze jest zatrzymać się i w ciszy Duszy ustanowić Intencje, wsłuchiwać się w Siebie, połączyć z duchem i celem życia, uwolnić stare wzorce i dostroić do światła, miłości i najwyższego przeznaczenia.

To czas śmierci i odrodzenia, kontemplacji i wejścia głęboko do najciemniejszych miejsc, odkrycia w nich … światła i rozjaśnienia go na zewnątrz.

Wszystkie medytacje, modlitwy, praktyki są w tym czasie wskazane, a Yogi Bhajan dał na ten czas Przesilenia Zimowego i 10 dni po nim 22 – 31.12 specjalną medytację: „Ten, kto w bieli medytuje nad strumieniem tego dźwięku pozna nieznane i zobaczy niewidoczne”. Będziemy robić tę medytację w dniu Przesilenia oraz do końca roku na codziennych zajęciach.

Jeśli medytujemy od Przesilenia przez 10 dni – osiągamy więcej niż w 3 miesiące!!!

Zapraszam na specjalną Kundalini Yogę na czas Przesilenia.

* OCZYSZCZENIE * UZDROWIENIE * ŚWIADOMA INTENCJA * RELACJE * KREOWANIE PROSPERITY *

Wykorzystamy potencjał przesilenia i technik Kundalini Yogi, by pełniej doświadczać Siebie :)
—————————————————–

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie

21.12.2017 – g. 19.00:
Kundalini Yoga: Dostrojenie do Kreatywnego Przepływu: http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/
po sesji: Medytacja Miesiąca: http://adishakti.eu/medytacja-miesiaca/

Zabierz wygodny strój do ćwiczeń, picie i otwartość na Siebie :)
Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych :)

Opłata za zajęcia: 35 zł / Multisport / FitProfit / OK.System
Opłata za medytację miesiąca: dobrowolna kwota

**********
Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 608 585 737,
WWW: www.adishakti.eu,
Mail: basiabaczkura@gmail.com

Adres

ul. Narbutta 65/71
Warszawa

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem