KURS "JOGA DLA TWOICH OCZU" - WCZASY Z TRENINGIEM

   Kraków, KRAKÓW
   centruminspiracja@interia.pl

Data dodania: 2018-08-16, Data wygaśnięcia: 2018-09-16, Wyświetleń: 141

Praktyczny kurs przeznaczony zarówno dla osób, które już uczestniczyły w zajęciach ko­rekcji wad wzroku jak i dla tych, którzy dopiero chcą poznać ćwiczenia i zasady pozwalające poprawić wzrok. Dzięki codziennym treningom nie tylko dowiesz się, jak zmienić nawyki widzenia i co służy oczom, a co powoduje pogorszenie widzenia, ale doświadczysz skuteczności metody – wró­cisz do domu widząc lepiej!  

Kurs "Joga dla twoich oczu" to: poprawa wzroku i ogólnego stanu zdrowia już w trakcie kursu, zasady prawidłowego doboru jedzenia, techniki relaksacji, ćwiczenia oparte na zasadach jogi tybetańskiej, prawidłowa organizacja przestrzeni (w domu, pracy, w tych miejscach gdzie aktywnie pracują oczy), akupresura i gimnastyki usprawniające kręgosłup i polepszające dokrwienie okolic oczu, okłady i higiena oczu, jak korzystać z kosmetyków, czy nosić okulary czy soczewki, ćwiczenia pomocne przy chorobach oczu, wszystko, co dotyczy wzroku w czasie czytania czy pracy przy komputerze! 

PROWADZĄCY: Siergiej Litwinow. Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki “Widzę bez okularów” i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa “Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa” wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce. Specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Prowadzi treningi i konsultacje dla organów administracji państwowej, firm i instytucji. Posiada Certyfikat trenera NLP, jest mistrzem Reiki, uczestniczy w biznesowych i psychologicznych szkoleniach. Przez wiele lat współpracował z Sekcją “Człowiek –Wszechświat” Akademii Nauk Ukrainy. Prowadzi badania w zakresie oddziaływania psychiki na zjawiska materialne. 

TERMIN: KRAKÓW, 9 - 16 września 2018r. 

Kurs odbędzie się w Krakowie w Ośrodku Akasha przy ul. Hetmańskiej 14.

W kursie „Joga dla twoich oczu” mogą uczestniczyć dzieci przebywające pod opieką osoby dorosłej. 

Początek zajęć w dniu 9 września w niedzielę o godz.11, koniec 16 września około godz.14. Zajęcia rozpoczynają się codziennie o godz.10. Przewidywany czas zajęć to około 6 godzin dziennie. Szczegółowy rytm zajęć zostanie ustalony z grupą na miejscu. 

INFORMACJE I REZERWACJE MIEJSC: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808. 

KOSZT: przy wpłacie do 5 września 2018r - 1360 zł przy wpłacie po 5 września 2018r. - 1570 zł 

OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA MIEJSC (wpłata zaliczki)

Cena obejmuje udział w kursie, materiały pomocnicze, dostęp do Wi-Fi, przerwy kawowe, lunche, wieczorne atrakcje, zwiedzanie Krakowa. 

Ośrodek Akasha w Krakowie dysponuje dwoma pokojami gościnnymi na poddaszu ze wspólną łazienką oraz z wyposażonym aneksem kuchennym. Cena za osobę w pokoju dwu lub trzyosobowym 60 zł/ doba, w pokoju jednoosobowym 80 zł/ doba. 

Rezygnacja na 7 dni przed rozpoczęciem kursu powoduje pobranie 10% wartości kursu na poczet kosztów organizacyjnych. 

Na miejscu będzie działał sklepik z książkami i pomocami do ćwiczeń. Gwarantujemy dobrą zabawę, dużo wiedzy i nowych umiejętności :-)

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe - weź ze sobą okulary. Jeśli prowadzisz auto - weź na powrotną drogę słabsze okulary! Każde dobrze wykonane ćwiczenie daje natychmiastową poprawę wzroku! 

INFORMACJE I REZERWACJE MIEJSC: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509354808.


Wyślij wiadomość

Kontakt

WWW: www.centruminspiracja.pl,
Mail: centruminspiracja@interia.pl

Adres

Kraków
KRAKÓW

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem