KURS "KOREKCJA WAD WZROKU - METODA BATESA"

   wrocław, WROCŁAW (Dolnośląskie)
   509354808, centruminspiracja@interia.pl

Data dodania: 2018-07-06, Data wygaśnięcia: 2018-08-06, Wyświetleń: 207

KURS "KONCHOWANIE CZAKR, KRĘGOSŁUPA, PĘPKOWANIE"

Zapraszamy na kurs złożony z trzech modułów, na którym uczestnicy nabędą umiejętności posługiwania się różnymi rodzajami konch specjalistycznych, przeznaczonych do konchowania czakr, kręgosłupa i pępkowania. 

Konchowanie czakr:

Czakry to wirujące ośrodki energii w ciele człowieka, dzięki którym (jeśli są zharmonizowane) utrzymywana jest równowaga fizyczna, mentalna, emocjonalna i energetyczna. Pobierają energię życiową z uniwersalnego pola energii wokół nas i przetwarzają ją na odpowiednią częstotliwość. Stan naszych czakr ma bezpośredni wpływ na samopoczucie psychiczne i zdrowie fizyczne. Zazwyczaj jednak praca tych ośrodków jest w mniejszym lub większym stopniu zaburzona. Wiele jest sposobów pracy z czakrami, m.in. medytacja, praca z ciałem, praca z kamieniami szlachetnymi czy koloroterapia. Można również harmonizować czakry poprzez konchowanie, dostosowanymi do odpowiednich czakr konchami w różnych kolorach, zawierającymi również właściwe olejki eteryczne. 

Konchowanie kręgosłupa: 

Zabieg możemy zastosować, gdy istnieją przeciwwskazania do wykonania masażu manualnego. Poprzez pracę konchami na głównym kanale energetycznym i harmonizowanie energii w ciele człowieka wpływamy na wszystkie organy i układy mobilizując procesy samouzdrawiania organizmu. 

Pępkowanie: 

Konchowanie pępka ma szeroki wpływ na organizm człowieka na poziomie fizycznym, psychicznym oraz energetycznym. W obrębie brzucha posiadamy więcej komórek nerwowych niż w rdzeniu kręgowym czy obwodowym układzie nerwowym, neurony centralnego układu nerwowego oraz brzuszny układ nerwowy mają bardzo podobna budowę. Podczas pępkowania możemy wpływać nie tylko na narządy znajdujące się w obrębie jamy brzusznej, ale również na układ nerwowy, poprawiając kondycję psychiczną człowieka. Konchowanie pępka na poziomie fizycznym oddziałuje na układ trawienny, hormonalny, wydalniczy, rozrodczy i nerwowy. Na poziomie energetycznym - harmonizuje czakry, oczyszcza energetyczne. 

PROGRAM KURSU: - czakry – charakterystyka, - sposoby diagnozowania i określania zaburzeń w poszczególnych czakrach, - dobór odpowiednich konch, - wpływ olejków eterycznych i kamieni szlachetnych na czakry, - emocje i schorzenia – szukanie praprzyczyn, - znaczenie jakości produktów stosowanych do zabiegów, - pępkowanie – wpływ na organizm, - konchowanie kręgosłupa – wspomaganie leczenia problemów fizycznych i emocjonalnych, - wpływ samorozwoju terapeuty na efektywność zabiegów, - medytacja, koncentracja, - harmonizowanie własnych czakr, - wyposażenie miejsca pracy, - BHP, - część praktyczna.

MIEJSCE I TERMIN: Wrocław - 27 lipca 2018r. (godz.11 - 18)

KOSZT: 450 zł. (w cenie skrypty i materiały używane w części praktycznej – importowane, specjalistyczne konchy do konchowania czakr i najwyższej jakości konchy do pępkowania) 

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509 354 808.

Kurs wzbogacony jest o prezentację i omówienie innych metod stosowanych w naturoterapii. Uczestnik ma możliwość zapoznać się z nimi (misy tybetańskie, moksa, konchy, świece, radiestezja terapeutyczna, masaż akustyczny), jak również doświadczyć wybranego zabiegu na sobie. 

Kursanci otrzymują Certyfikat potwierdzający ich umiejętności w j. polskim i angielskim wydanym przez Centrum Terapii Naturalnych „Hagalaz”. 

UWAGA - po kursie uczestnicy mają możliwość bezterminowych, bezpłatnych konsultacji z osobą prowadzącą.

 

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 509354808,
WWW: www.centruminspiracja.pl,
Mail: centruminspiracja@interia.pl

Adres

wrocław
WROCŁAW

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem