Kurs korekcji wad wzroku

   ,
   +48694227016, szkolenia@akasha.com.pl

Data dodania: 2017-10-17, Data wygaśnięcia: 2018-01-15, Wyświetleń: 255

korekcji wad wzroku

"Sztuka Świadomego Widzenia"
prowadzony przez Siergieja Litwinowa

termin:
Kraków 11XI,  16 XII
Inowrocław 19 XI
Warszawa 18 XI, 9 XII
Wrocław 2 XII

cena 275 zł
w cenie skrypt z materiałami pomocnuczymi


W czasie podstawowego kursu korekcji wad wzroku: sprawdzisz skuteczność ćwiczeń, psychotechnik i innych sposobów szybkiego odzyskiwania dobrego wzroku, nauczysz się zasad prawidłowego korzystania z oczu, dowiesz się jak rozpoznać przyczyny powstawania wad i dobierzesz indywidualny program poprawy wzroku. Autorska metoda terapii wzroku oparta jest na założeniu, że można usprawnić widzenie poprzez ćwiczenia samego oka i mięśni sterujących jego pracą. Nauczysz się ćwiczeń i technik, które wprowadzone w codzienne życie pozwalają poprawić wzrok lub całkiem pozbyć się takich wad jak zez, astygmatyzm, zaćma, jaskra, krótko- i dalekowzrocznośćść. Kurs pozwala zrozumieć, że można poprawić wzrok i uczy, jak to osiągnąć. Daje wiedzę o tym, jak funkcjonują oczy, jakie zachowanie może poprawić wzrok, jak szybko odpoczywać i dbać o oczy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Kurs jednodniowy, odbywa się w godzinach od 10.30 – 18.30. Uczestniczyć mogą osoby od 16 roku życia, a w przypadku młodszych dzieci – zapraszamy w ich imieniu rodziców lub opiekunów, by nauczyli się, jak wykonywać ćwiczenia z dzieckiem. W zajęciach można uczestniczyć profilaktycznie lub mając wadę wzroku nawet do stopnia pozwalającego na rozróżnianie tylko jasno-ciemno. Osoby, które używają szkieł kontaktowych prosimy o zabranie na zajęcia pojemniczków umożliwiających zdjęcie szkieł do ćwiczeń.

PROGRAM:

 • przyczyny zaburzeń wzroku,

 • pobudzenie ostrości widzenia,

 • pobudzenie peryferyjnego widzenia,

 • centralna fiksacja, oczyszczanie oczu,

 • mobilizacja ruchowa oczu,

 • solaryzacja,

 • palming,

 • gimnastyka izometryczna,

 • ćwiczenia akomodacji,

 • usunięcie napięcia szyi i pleców,

 • techniki systemowe - moment zmęczenia oczu,

 • okulary - pomoc czy pułapka - korzyści i niebezpieczeństwa,

 • techniki prawdziwego czytania, pisania, oglądania telewizji, jak wykorzystać komputer do poprawy wzroku, wizualna ergonomika przestrzeni.

  Siergiej Litwinow -. prezes spółki z o.o. Akasha, specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Prowadzi treningi i konsultacje dla organów administracji państwowej, firm i instytucji. Posiada Certyfikat trenera NLP, jest mistrzem Reiki, uczestniczy w biznesowych i psychologicznych szkoleniach. Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki “Widzę bez okularów” i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa “Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa” wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce


Informacje i zapisy:

Akasha sp. z o.o.

30-528 Kraków, Hetmańska 14
www.akasha.com.pl
mail: szkolenia@akasha.com.pl
tel. 12 6561652 +48694227016


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: +48694227016,
WWW: www.akasha.com.pl,
Mail: szkolenia@akasha.com.pl

Adres


 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem