KURS "TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH"

   , Wrocław
   509354808, centruminspiracja@interia.pl

Data dodania: 2017-10-11, Data wygaśnięcia: 2017-11-11, Wyświetleń: 173

KURS "TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH – OGNIOWYCH I BEZOGNIOWYCH"

Terapie Naturalne "Hagalaz" zaprasza na kurs: TRADYCYJNE STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH – OGNIOWYCH I BEZOGNIOWYCH. W trakcie zajęć przedstawiamy wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z możliwościami wykorzystania tradycyjnej terapii naturalnej w celu wyleczenia z zapaleń górnych i dolnych dróg oddechowych, grypy, astmy i przeziębień różnego rodzaju, jak i dla zabezpieczenia organizmu przed wietrzną, deszczową i zimną pogodą.

Polecamy kurs, gdzie każdy chętny będzie mógł nauczyć się metody stawiania baniek lekarskich, ogniowych i (alternatywnie) bezogniowych. Na kursie uczymy jakie są wskazania i (co najistotniejsze) przeciwwskazania do stawiania baniek, kiedy można stawiać profilaktycznie i jak często, od jakiego momentu życia i do jakiego wieku. Aby wszyscy uczestnicy opanowali praktyczne ćwiczenia w stopniu doskonałym, pozwalającym bez obaw wykorzystywać tą skuteczną metodę terapii naturalnej, czas trwania części praktycznej dostosowany jest do potrzeb ćwiczących. Z tego powodu godzina zakończenia kursu może ulec zmianie. Również z tego powodu maksymalna ilość uczestników to 10 osób. Decyduje kolejność zapisów.

Po kursie uczestnicy pozostają w kontakcie z osobą prowadzącą i mogą się zwracać przy każdej ewentualnej wątpliwości dotyczącej tematu kursu czy w konkretnym problemie.

Kursy organizowane cyklicznie, zakończone otrzymaniem Certyfikatu Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz (rejestr instytucji szkoleniowych, nr. ewidencyjny: 2.02/00185/2016).

PROWADZENIE: Małgorzata Beata Bodzek. Naturoterapeutka, energoterapeutka, radiestetka. Instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej.

KOSZT: 280 zł. (w cenie materiały szkoleniowe) lub 350 zł (materiały szkoleniowe plus 20 sztuk baniek lekarskich i inne akcesoria). .

TERMIN: 5 listopada 2017r. (początek zajęć o godz.11)

MIEJSCE: Wrocław.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl , lub tel.: 509354808.


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 509354808,
WWW: www.centruminspiracja.pl,
Mail: centruminspiracja@interia.pl

Adres


Wrocław

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem