LIBIDO" WARSZTAT DLA KOBIET WG METODY B. HELLINGER

   wrocław, Wrocław (Dolnośląskie)
   509354808, centruminspiracja@interia.pl

Data dodania: 2018-05-30, Data wygaśnięcia: 2018-06-30, Wyświetleń: 131

"LIBIDO" KAMERALNY WARSZTAT DLA KOBIET WG METODY BERTA HELLINGERA

Warsztat jest dedykowany osobom, które pragną doświadczać pełni swojej kobiecości, cieszyć się swoją seksualnością, udanymi związkami i satysfakcjonującymi relacjami. Proponujemy Wam zajrzeć z ufnością i spokojem w temat seksualności poprzez pokolenia żeńskich energii (mamy ,babci, prababci i innych kobiet z naszej rodziny). 

Czasem zupełnie nieświadomie jesteśmy uwikłani w losy przodków, a naszą seksualność determinują/ uwarunkowują historie poprzednich pokoleń. Nasze ciało jest nośnikiem pamięci różnych wydarzeń z dziejów naszej rodziny - tych pozytywnych, ale również tych negatywnych (np. mezalians, przemoc, prostytucja, śmierć przy porodzie, inne) - choć wydarzyły się w przeszłości, mają realny wpływ na naszą dzisiejszą seksualność i to, jak oceniamy siebie jako kobiety (temat akceptacji ciała, atrakcyjności, zmysłowości, kompleksów, lęków i wielu innych odczuć czy poglądów na sprawy związane z seksem i relacjami damsko-męskimi). 

Zapraszamy Was serdecznie na warsztaty rozwojowe z nowymi, cichymi ustawieniami rodzinnymi wg. metody Berta Hellingera z terapeutką Dorotą Malewską.

Nowe, ciche ustawienia rodzinne metodą Berta i Sophie Hellinger to sprawdzona metoda, która odsłania przyczyny nie pozwalające nam żyć pełnią życia. Prace ustawieniowe pokazują, jak wielki wpływ na nasz los ma nasza rodzina i przodkowie i jak ważne jest znalezienie właściwego miejsca w systemie rodzinnym. Ustawienia rodzinne odkrywają niedostępne innymi sposobami uwikłania, które są przyczyną problemów w życiu i pozwalają je skutecznie rozwiązać pracą na głębokim poziomie. Uwalniamy się od tego, co nie nasze, zajmujemy swoje miejsce w systemie rodzinnym, czujemy siłę płynącą z korzeni i zyskujemy nową świadomość, która pozwala nam żyć własnym życiem wypełnionym miłością.

W bezpiecznej atmosferze pod okiem doświadczonego terapeuty, który jest przewodnikiem w procesie transformacji - krok po kroku odsłaniamy to, co do tej pory było niewidzialne, docierając do źródła niewyczerpalnej siły i miłości, która odmienia życie.

PROWADZĄCA: Dorota Anna Malewska. Certyfikowany terapeuta szkoły nowych cichych ustawień rodzin metodą Berta Hellingera. Absolwentka dwuletniej szkoły kształcącej w zakresie świadomej pracy z oddechem Prana Visions. Uczestniczka seminariów Gerharda Warpera, Wolfganga Deussera. 

Jako certyfikowany terapeuta szkoły nowych cichych ustawień rodzin metodą Berta Hellingera moim celem jest poprowadzenie Ciebie tam, skąd wszystko płynie i co wszystko uzdrawia – do miłości. Jeśli jesteś gotowa na zmianę w swoim życiu, masz kłopot, który od dawna bezskutecznie starasz się rozwiązać – ustawienia rodzinne są dla Ciebie. 

TERMIN: Wrocław, sobota 9 czerwca 2018r. (godz. 10 - 18) 

PIENIĄDZE: 300 zł (w cenie poczęstunek, kawa, herbata) 

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509 354 808, 665 287 695. 

Zasady pracy podczas warsztatów: podczas zajęć każdy będzie mógł przepracować swój temat - pytanie - problem. Pracujemy w grupie i z cała grupą. Uczestnicy będą mieli szansę doświadczyć zarówno bycia reprezentantem w ustawieniach innych osób jak i pracy we własnym ustawieniu. Warsztat będzie pełen wartościowych ćwiczeń, które pomogą nam otworzyć się na siebie oraz innych poszerzając pole naszego widzenia, a także zwiększając naszą świadomość oraz możliwość doświadczania tych samych sytuacji z innej perspektywy. Nasze spotkanie to niezwykła możliwość, by zgłębić przyczynę swoich problemów lub/i odszukać odpowiedzi na nurtujące pytania. W spokoju i skupieniu możemy odkryć skuteczne - pozytywne rozwiązania oraz znaleźć własne, odpowiednie miejsce w konstelacji rodzinnej jak i osobistej ścieżce życia.

 

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 509354808,
WWW: www.centruminspiracja.pl,
Mail: centruminspiracja@interia.pl

Adres

wrocław
Wrocław

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem