Masaże Lecznicze i Terapie

   Popiełuszki 16, Warszawa
   604110880, aloha.kaw@interia.pl

Data dodania: 2017-01-24, Data wygaśnięcia: 2018-01-24, Wyświetleń: 606

W coraz szybszej życiowej podróży stworzyłam dla Ciebie ALOHA - Przystanek Zdrowie. To co oferuję jest zupełnie nowatorskim podejściem do całości aspektów zdrowia. Mając blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe oferuję indywidualnie dobrane masaże i terapie leczniczo – relaksacyjne, które uaktywniają i wzmacniają układ odpornościowy organizmu i tą drogą prowadzą do samoregeneracji komórek ciała i poprawy ogólnego stanu zdrowia. Pomagam też w chorobach i schorzeniach chronicznych – tych często nieuleczalnych. We wszystkich przypadkach moja diagnostyka i terapia zdrowotna wspiera medycynę akademicką. Moja oferta skierowana jest do ludzi w każdym wieku, w tym też kobiet w ciąży i dzieci.

Zadbałam też o to, aby w moim gabinecie każdy mógł się zrelaksować, w tym celu stworzyłam naprawdę wyjątkowe miejsce z anielskim wystrojem i intymną atmosferą. W mojej pracy nieprzerwanie towarzyszy mi wdzięczność moich klientów, w tym także osób chroniących swój wizerunek, którym zapewniam pełną intymność i dyskrecję.

Jako założycielka firmy - z wykształcenia jestem terapeutą i pedagogiem, od blisko 20 lat zajmuje się medycyną i psychologią holistyczną, które studiowałam w kraju i za granicą. Stosuję skuteczną metodę diagnostyki i terapii żródeł chorób, przewlekłych dolegliwości - w tym też tych nieuleczalnych - drogą ich samoleczenia. Posiadam stosowne dyplomy i certyfikaty wykorzystując różne metody terapii m.in. Kino Mana, Mana Lomi, Plexus, One Brain, Mindfulness, Domancic, Hidden Mind, Soul Body Fusion, Ho'oponopono, Recall Healing, Thetahealing Basic DNA. Swoją wiedzę przekazuje też jako mówczyni motywacyjna.

ALOHA - Przystanek Zdrowie znajduje się na warszawskim Żoliborzu w dobrze skomunikowanym miejscu - blisko stacji metra Marymont i zbiegu ulic Popiełuszki - Słowackiego. Mój adres , ul. Popiełuszki 16 (Studio Przemian). Klientów przyjmuję wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty.Tel. 604110880
Moje usługi i zabiegi :

- masaże leczniczo-relaksacyjne
- masaż Lomi Lomi Nui
- masaż Mana Lomi
- specjalistyczny masaż leczniczy dla dzieci
- specjalistyczny masaż leczniczy dla kobiet w ciąży
- terapia holistyczna
- terapia dziecięca / rodzinna
- terapia metodą Recall Healing
- nastawianie kręgosłupa
- terapia w chorobach nowotworowych
- terapia falami Schumanna
- coatching zdrowotny
- doradztwo osobiste
- doradztwo w zakresie najwyższej generacji produktów detoksykacji

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 604110880,
WWW: https://www.facebook.com/AlohaPrzystanekZdrowie/,
Mail: aloha.kaw@interia.pl

Adres

Popiełuszki 16
Warszawa

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem