Master Lover Unity - Święty Związek.

   , Nowe Kawkowo
   marta.kamionka@tuiteraz.eu

Data dodania: 2018-04-25, Data wygaśnięcia: 2018-10-25, Wyświetleń: 277

Master Lover Unity - Święty Związek. Warsztat tantryczny dla singli i par (Nowe Kawkowo)

Święty Związek jest opisywany jako najwyższa forma miłosnej relacji. Mężczyzna i kobieta kochając się, otwierają się na przepływ boskiej energii wewnątrz siebie i w sobie nawzajem. Otwierając serce, kochankowie powracają do pierwotnego stanu niewinności i jedności ze stworzeniem. Jednocześnie ucieleśniają ekstatyczne zjednoczenie Boskiej Matki i Boskiego Ojca, Boga i Bogini. W eksplozji orgazmicznego uniesienia doświadczają pełni potencjału swojej duszy.

By razem wzrastać w miłości i seksualnym spełnieniu potrzebujemy otworzyć się na przepływ miłości. Ucieleśnić w pełni pełni Energię i Świadomość. Stać się Prawdziwym Mężczyzną i Prawdziwą Kobietą, by spełnieni w swojej męskości i kobiecości otwierać się na miłość. Nie z braku lub potrzeby bycia z kimś, ale z głębokiej tęsknoty ducha.

Podczas warsztatu Master Lover Unity, Freya i Boaz przekażą Wam tantryczną mądrość, która przeniesie Was z miejsca zwykłych kochanków do mistrzostwa sztuki kochania i jeszcze dalej.

 • Dowiecie się jak zabrać swoich partnerów/ ki w świat przyjemności i seksualnej błogości, łącząc intymność na poziomie ciała, serca i duszy
 • Nauczycie się szanować swoje granice i komunikować je partnerowi/ce
 • Odkryjecie potęgę obecności i siły jaka się za tym kryje
 • Zapoznacie się ze swoim ciałem i obszarami jego przyjemności
 • Nauczycie się komunikacji intymnej
 • Poznacie kreatywną i destruktywną moc emocji
 • Zdobędziecie wiedzę na temat fizjologii podniecenia seksualnego i orgazmu u mężczyzn i kobiet.
 • Poczujecie przepływ energii Kundalini i nauczycie się uwrażliwiać na jej przepływ, by odczuwać orgazmy całego ciała
 • Doświadczycie sztuki powolnego seksu (slow sex)
 • Poznacie tajniki świątynnych rytuałów Daka-Dakini
 • Dowiecie się, jak być kreatywnymi w sypialni i poza nią.
 • Dowiecie się, jak stać się bardziej namiętnymi, pewnymi siebie, wyrafinowanymi kochankami.
 • Rozpoznacie, co przeszkadza Wam w odczuwaniu pełnej satysfakcji i jak sobie z tym radzić.
 • Odkryjecie jak tajemnice tego, jak Wasz partner/ka chce być kochana (bez względu na to czy znasz ją od lat, czy dopiero ją poznajesz).

MODUŁY TEMATYCZNE WARSZTATU:

 1. Energia i Świadomość
 2. Męskość i Kobiecość
 3. Komunikacja Intymna
 4. Moc Emocji i Moc Serca
 5. Sztuka Dotyku
 6. Od przepływu do orgazmu całego ciała
 7. Uzdrawianie seksualności
 8. Świątynne Sztuki Miłości Daka Dakini i Rytuały Tantryczne
 9. Hieros Gamos - Święty Związek na poziomie ciała i Ducha

PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA

Jest obecny. Uważny. Wytrwale dąży do głębokiego celu swojej duszy, pewny siebie i ukierunkowany, idzie wybraną przez siebie drogą z głęboką spójnością̨ i humorem, wrażliwy, spontaniczny i duchowo żywy, oddany odkrywaniu życia zgodnie ze swoją wewnętrzną̨ prawdą. Zna swoje ciało, potrafi pracować z energią seksualną, potrafi budować napięcie i kochać się długo z uważnością na swoją partnerkę. Wie co to świadomy dotyk, potrafi dawać i przyjmować przyjemność. Seks jest dla niego bramą do spełnienia na wielu poziomach, miłość fizyczna to tylko początek, doświadczył lub wie, że może doświadczyć czegoś znacznie większego niż on sam, niż dwoje, wie, że to brama do Absolutu. I tam zabiera swoją ukochaną.

PRAWDZIWA KOBIETA

Uświadomiła sobie że oprócz wymagań stawianych sobie i innym potrzebuje zadbać o swoje wnętrze, o swoją energię, swoje ciało i jego potrzeby.

Przebudziła się z głębokiego snu. Patrzy na życie z zachwytem, puściła napięcie, zaczęła słuchać swojego ciała, swojego wnętrza. Poznała swoja seksualność i się nią zachwyca, wie co sprawia jej przyjemność, potrafi się na nią otworzyć odprężyć i pozwala sobie na głębokie przeżywanie rozkoszy. Zna swoje potrzeby i wie jak je komunikować – ale robi to z innego miejsca niż kiedyś. Stała się wiedźmą, tą, „która wie”. Zakosztowała słodyczy otwartego serca, która rodzi się z bezbronności, poznała łzy wzruszenia kiedy nie ma już czym się zasłaniać… Wie że otwartość i bezbronność są siłą. Nie boi się trudnych sytuacji, odważnie mówi swoją prawdę mimo iż może to boleć. Cenimy ją za siłę ducha i podziwiamy za odwagę bycia prawdziwą.

ŚWIĘTY ZWIĄZEK - HIEROS GAMOS

Święty Związek jest opisywany jako najwyższa forma miłosnej relacji. Mężczyzna i kobieta kochając się, otwierają się na przepływ boskiej energii wewnątrz siebie i w sobie nawzajem. Otwierając serce, kochankowie powracają do pierwotnego stanu niewinności i jedności ze stworzeniem. Jednocześnie ucieleśniają ekstatyczne zjednoczenie Boskiej Matki i Boskiego Ojca, Boga i Bogini. W eksplozji orgazmicznego uniesienia doświadczają pełnię potencjału swojej duszy.

Święty  Związek stanowi dawno zapomnianą tajemnicę wielu starożytnych duchowych tradycji. W kulturze Zachodu zwano go Hieros Gamos, w buddyzmie tybetańskim Yab-Yum, w Kabale Święte Małżeństwo, Tantric Union w Vedach, czy alchemią w starożytnym Egipcie. 

Każda tradycja ma swoje historie i mitologię, a także ich świętą parę, która żyła i nauczała tych tej tajemnej wiedzy przekazując wskazówki do ucieleśnienia świętego związku. Na przestrzeni dziejów Izyda i Ozyrys, Król Salomon i Królowa Saby, Szymon Mag i Helen,  jak i  tantryczna para Shiwa i Parvati pokazywali sobie współczesnym, że miłość może  objawiać się wspaniałością naszego najwyższego potencjału i posiada moc do zmiany świata. Mówi się, że tym parom, które angażują się w Święty Związek ujawniają się sekrety wszechświata.

Czy to marzenia z bajki, czy jest w nas coś, co głęboko wie, że to prawda? Kiedy spotykamy się z ukochaną osobą i wibrujemy na wysokich falach miłosnego zjednoczenia wszystko jest możliwe.

NARZĘDZIA I TECHNIKI

Podczas tego warsztatu będziemy wykorzystywać narzędzia Tantry: Ruch, Oddech, Głos i Dotyk, medytacje i podróże szamańskie, Ecstatic Dance,  elementy komunikacji bez przemocy (NVC), dramy i pracy z procesem. Podczas tego warsztatu poznacie starożytne rytuały tantryczne i świątynne praktyki Daka-Dakini. Masaże tantryczne, ćwiczenia i praktyki do pracy własnej lub z partnerką a także będzie czas na dzielenie się swoimi doświadczeniami w kręgu.

Zapraszamy singli i pary. Warsztat zawiera nieobowiązkowe elementy nagości.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU


TERMIN:

4 - 11.08.2018

ROZPOCZĘCIE

4.08 (sobota), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE

11.08 (sobota), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1500 zł + koszty pobytu i wyżywienia

PROMOCJA

 • 1350 zł przy wpłacie 500 zł zaliczki za warsztat do 10 lipca (na konto podane po zarejestrowaniu)

RABAT

 • 100 zł rabatu za przyprowadzenie dodatkowej osoby

CENA POBYTU

 • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
  www.tuiteraz.eu

ZAPISY:

 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę 2 zaliczek w ciągu tygodnia od zgłoszenia (za pobyt i za warsztat, na dwa oddzielne konta!).
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 4-11.VIII.2018”.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych: 

BIC (Swift): BPKOPLPW 
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! 

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat. 

UWAGA!!! Zaliczkę za warsztat w wysokości 500 zł prosimy wpłacać na konto organizatora podane po mailowym zgłoszeniu i rejestracji.


PROWADZĄCY

 

Freya Wolna

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i trenerka z ponad 16 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO,  Life&Tantra coach, praktyk pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji, seksualności, relacjach oraz intymnej komunikacji, prowadzi profesjonalne treningi Masażu Tantrycznego, warsztaty tantryczne Master Lover, kręgi kobiet, medytacje OSHO,  sesje masażu oraz coaching relacji intymnych. Uwielbia kakao, taniec i muzykę, prowadzi ceremonie Ecstatic Cacao  podczas których dzieli się pysznym kakao wg starożytnej majańskiej receptury, miksuje ekstatyczną muzę i prowadzi szamańsko-tantryczne medytacje.

Freya łączy pasję, energię, głęboką szamańska mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z niej przewodniczkę, uzdrowicielkę i tantryczną dakinię z zamiłowaniem do życia i transformacji innych. Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, dało jej gruntowne podstawy do utrzymywania energii nawet bardzo dużej grupy uczestników, profesjonalnego podejścia i etycznego nauczania.

https://www.facebook.com/FreyaWolna.TantraTeacherCoach/
www.facebook.com/freya.tantraway/

 

Daka Boaz Sopher

Daka Boaz Sopher, międzynarodowy nauczyciel tantry, terapeuta, mistrz Daka Temple Arts. Prowadzi  profesjonalne warsztaty rytuałów Daka-Dakiny Art - Old Sacred Tantra dla terapeutów Tantry i warsztaty otwarte dla singli lub par.

Od ponad 28 lat jest jednym z czołowych terapeutów emocjonalnej równowagi fizycznej i holistycznej psychoterapii somatycznej. W ciągu ostatnich 15 lat praktykuje sztuki Daka-Daki, w tradycji Tybetańskiej Czerwonej Tantry. Jest założycielem dwóch szkół: Tantry: Love Magic - Kesem Ahava oraz Bioenergetyki: The Bioenergetics Israeli Center. Prowadzi zajęcia w Izraelu, Niemczech i we Włoszech.


Wyślij wiadomość

Kontakt

WWW: http:/tuiteraz.eu,
Mail: marta.kamionka@tuiteraz.eu

Adres


Nowe Kawkowo

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem