„Moje talenty moje marzenia: Pożegnaj przekonania,

   Nowe Kawkowo, 52 A, Nowe Kawkowo
   784404555, marta.kamionka@tuiteraz.eu

Data dodania: 2017-07-28, Data wygaśnięcia: 2018-01-27, Wyświetleń: 373

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”

W NOWYM KAWKOWIE

            www.tuiteraz.eu   www.u-zrodla.pl

 

     zapraszają 19-22 października 2017  na warsztat   Decodingu

 

„Moje talenty moje marzenia:

Pożegnaj przekonania, pracuj i twórz z pasją"

Prowadzi: Jadwiga Sartys

 

W Życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu" – Dalajlama

Decoding to uświadomienie sobie wzorca zachowania oraz sposobu, w jaki wzorzec jest realizowany w codziennym życiu i jakie są tego skutki.

Na warsztatach  "Moje talenty, Moje marzenia" odkryjemy  i pożegnamy swoje  negatywne wzorce myślowe. Głęboko zaglądniemy do naszego wnętrza, odkryjemy to co było nieświadome, uwolnimy zablokowane emocje. Uświadomimy sobie gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy.   

Wzmocnimy pozytywne  przekonania dotyczące  nas samych  i  naszej drogi życiowej. Dotrzemy do tego, co nam  w życiu przeszkadza, a co nas wspiera,  do swoich talentów, pasji, marzeń i zaczniemy  je realizować.

 

Zbudujemy  nowy obraz siebie, uświadomimy sobie sens minionych zdarzeń, a to da nam:

  • większą akceptację  i docenienie swojej wartości;
  • pożegnanie   poczucia winy z powodu porażek i  braku sukcesów;
  • poczucie  wewnętrznego spokoju i spełnienia  w życiu;
  • pracę która daje zadowolenie i radość;
  • satysfakcję z tworzenia pięknych rzeczy  dla innych;
  • pogodę ducha z  poczucia sensu życia

 

Jeżeli w tym momencie dzieje się w Twoim życiu coś, co zakłóca Twoje szczęście- przyjdź i uświadom sobie  tego   przyczynę . 

Jeżeli czujesz, że przez wiele lat kontynuujesz jakiś  wzorzec swojej rodzinny i jesteś już tym zmęczony- przyjdź i uwolnij się od niego. 

Jeśli poszukujesz  pracy lub wykonujesz  pracę bez radości, chcesz odkryć swoją pasję, otworzyć własną  firmę,  potrzebujesz  uświadomić sobie czego naprawdę chcesz  lub  wzmocnić to, co budzi w Tobie entuzjazm  i zacząć robić  to, co kochasz  na większą skalę- zapraszam.

 

Decoding jest metodą, która łączy różne techniki pracy z umysłem i emocjami, m.in. hawajskie mapy relacji i komunikacji, metodę skojarzeń techniką kończenia zdań Nathanela Brandena, arte-terapie, uwalnianie emocji poprzez bycie obserwatorem Davida R. Hawkinsa  oraz inne drogi, służące samopoznaniu i doskonaleniu własnego rozwoju osobistego.

Jest  metodą autorską, która powstała w trakcie osobistych doświadczeń oraz kilkunastoletniej  praktyki coachingowej z ludźmi wychodzącymi z negatywnych wzorców  myślowych.

 

Przyszliśmy na świat żeby doświadczać życia - z bagażem spraw do załatwienia i w środowisko, które miało nam pomóc i być przyjazne.. Uwierzyliśmy we wszystkie historie opowiedziane i pokazane przez najbliższych, przyjęliśmy je jako swoje prawdy i  zgodnie z nimi żyliśmy. Ale czas się obudzić! Odkryć to  czego nie byliśmy  świadomi  i zmienić swoje przekonania o sobie i swoim życiu. Wzmocnić  w nas to co piękne. 

 

   

 

Jadwiga Sartys

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy nad własnym rozwojem. Z pasją pomagam sobie i innym w docieraniu do blokujących wzorców myślowych i przekonań. Moim  darem jest  skuteczne docieranie do zakodowanych w podświadomości dawno zapomnianych historii. Robię to poprzez luźną rozmowę, uważne słuchanie i prowokacyjne zadawanie pytań oraz grę w skojarzenia, dzięki czemu każdy sam odkrywa i zamienia swoje wzorce.

Doświadczyłam  m.in.:

Tańca Hula, Rytuałów Huny na Hawajach, jogi, Tantry Miłości, tanga, chodzenia po żarach, Swetlodge’a, żywienia w/g Pięciu Przemian, rebirthingu, ustawień Helingerowskich, arteterapii, spotkań z szamanami z Peru, ze Starszyzną Babć, lotów na paralotni, malowania obrazów Vedic Art, warsztatów rozwoju osobistego oraz wyjazdu z dziećmi z domu dziecka do Eurodisneyandu i robienia dzieciom zabaw choinkowych, wręczania paczek świątecznych i doświadczania ich wielkiej radości.

Odkryłam  swoją pasję. Stworzyłam własną metodę docierania do negatywnych przekonań i wzorców myślowych którą nazwałam Decoding. Metoda  ta  powstała z połączenia wielu technik  których nauczyłam się  na warsztatach i kursach nauczycielskich  i cieszę się, że mogę się nią dzielić. Więcej na  www.decoding.pl

 

Wywiady z Jadwigą Sartys w Telewizji Niezależnej: http://www.decoding.pl/Linki/

 

Opinie po warsztacie Decodingu:

"To pierwsza metoda, która dała tak szybkie i pozytywne skutki w moim życiu. Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznych i szybkich rozwiązań w swoim życiu."

Jarek

 

„Głębokie emocje i odkrycia, towarzyszące rozmowom z Jadwigą są zawsze dla mnie potwierdzeniem, że metoda

jest niezwykle skuteczna, a ulga i spokój, będące efektem sesji są wyraźnie odczuwalne.” 

 

 

DATA:                                   19-22.X. 2017   

ROZPOCZĘCIE:                19.X o godz. 18 kolacją (czwartek)

ZAKOŃCZENIE:                22.X o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE:                            Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,                                                           Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu  

CENA WARSZTATU:        650 zł

CENA POBYTU:                 wyżywienie 65 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)

                                                noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:                                ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/                                                       warsztatowe

 

RABATY:                               50 zł zniżki dla uczestników, którzy wpłaca zaliczkę w                                                       terminie do 31.VIII.2017                                                

 

KONTAKT:                            www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,  

                         biuro: 0662759576

                         Jacek Towalski       0602219382,

                         Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

 

ZAPISY:            

  1. konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
  2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
  3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
  4. zaliczkę w wysokości 250 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  19-22.X.2017”.

            Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.

            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.

Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

BANK PKO BP


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 784404555,
Mail: marta.kamionka@tuiteraz.eu

Adres

Nowe Kawkowo, 52 A
Nowe Kawkowo

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem