Natychmiastowe uzdrawianie kwantowe Theta Healing

   Ogrodowa, Warszawa (Mazowieckie)
   730997533, thetahealing.terapia@gmail.com

Data dodania: 2017-04-20, Data wygaśnięcia: 2018-04-20, Wyświetleń: 537

Czy zdarzyło Ci się zastanawiać, jak rozwiązać wciąż powracające problemy raz na zawsze?
Szukałeś różnych rozwiązań, które zawiodły? Cierpisz z powodu choroby, z którą nie potrafisz się uporać? Masz wrażenie, że w Twoim życiu wciąż powtarza się ten sam, niechciany scenariusz?

Odpowiedzią na Twoje poszukiwania jest uzdrawianie kwantowe metodą Theta Healing. Dzięki temu osiągniesz natychmiastowe uzdrowienie i poczujesz poprawę swojego samopoczucia już po pierwszej sesji. Metody kwantowe charakteryzują się niespotykaną nigdzie indziej skutecznością i szybkością efektów. Nie musisz przechodzić bolesnego i długotrwałego procesu uzdrawiania – dzięki wprowadzeniu w stan Theta praca zachodzi bezpośrednio na poziomie podświadomości.

Jeśli chcesz doświadczyć wszystkich tych wspaniałych efektów, a także życia w całkowitej wolności, skontaktuj się ze mną. W swojej pracy używam metody Theta Healing, wzbogacając ją o metodę Radykalnego Wybaczania. Uczę także techniki uwalniania, którą będziesz mógł stosować w swoim życiu każdego dnia aby wciąż doświadczać coraz większej lekkości i radości. 

Katarzyna Wierzbicka, certyfikowany terapeuta Theta Healing, praktyk Radykalnego Wybaczania i Metody Silvy. W swojej pracy zajmuję się psychologicznym i psychosomatycznym podłożem chorób, terapią traum i uzależnień. Wierzę, że każda choroba nim ujawni się w ciele fizycznym, najpierw powstaje w duszy. Uczę, jak uwolnić się od własnych ograniczeń, uwarunkowań, a także programów przekazanych przez przodków.

Więcej informacji: www.potega-twojego-umyslu.pl

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 730997533,
WWW: http://www.potega-twojego-umyslu.pl/,
Mail: thetahealing.terapia@gmail.com

Adres

Ogrodowa
Warszawa

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem