„O związkach, relacjach i miłości”

   , Nowe Kawkowo
   marta.kamionka@tuiteraz.eu

Data dodania: 2017-08-18, Data wygaśnięcia: 2018-02-17, Wyświetleń: 277

Czy jestem w stanie dawać miłość i jaka jest ta miłość? Jak sprawić, by mój związek wzrastał w harmonii i współdziałaniu? Co czynić, by stworzyć sprzyjające warunki do rozwoju na planie fizycznym, psychicznym i duchowym każdego z partnerów ? Jak dzięki  związkowi  poszerzać swoją świadomość?

 

Kiedy jesteśmy w związku, to możemy mu nadać jeszcze głębszy sens.  Każdy związek to także wielka szansa dla nas samych na nasz rozwój. Dzieki niemu mamy możliwość świadomego doświadczania miłości i stawania się istotą w swej Pełni i Mocy.

Możemy także  zintegrować nasze dopełniające się aspekty - męski i żeński.

 

Ten warsztat przeznaczony jest dla dla par, która pragną pogłębić i wzmocnić swój związek, jak również dla osób nie będących w związku, które chcą pracować nad swoim życiem duchowym, poprawić swoje relacje z innymi i otworzyć się na nowe związki.  

 

Na warsztacie będziemy wykorzystywać różne techniki (szamańskie, kwantowe, rozwojowe), które pomoga nam zrozumiec istote naszego Związku i Relacji z partnerem, a także ze sobą samym.. Gdyż każdy partner jest naszym lustrem.. A każda relacja odzwierciedla stan naszego umysłu, naszej świadomości i rzeczywistości ktorą sami kreujemy..

 

CELE WARSZTATU :

 • Uświadomieni sobie oczekiwań w związku, ponieważ to, co niewyrażone, blokuje rozwój związku
 • Przyjrzenie się sposobom komunikacji w związku, aby stworzyć nowe perspektywy i zaangażować się w udany związek.
 • Dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami warsztatu, w poczuciu bezpieczeństwa, jednocześnie zachowując swój „tajemniczy ogród”.         

 

 

 

            

 

Warsztat poprowadzi  niezwykła nauczycielka – Francoise Ramboud - Przebudzona Szamanka z Francji.  Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu praktykując u mistrzów w Tybecie. Następnie, pracowała intensywnie przez  15 lat z szamanami w Peru i z  szamanami z pustyni egipskiej. Ponad 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji. W swojej wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot  prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistości”.  cnie na stałe mieszka we Francji,  a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Prowadzi liczne seminaria, warsztaty i magiczne kręgi dla kobiet i mężczyzn.

 

           

 

Tak o niej piszą  uczestniczki jej warsztatów w Polsce:

„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy  uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.”

 

„Warsztat z Francoise był dla mnie podróżą w głąb siebie. Pozwolił mi poczuć uziemienie i moc. Pomógł mi oddzielić się od lęków nienależących do mnie, a także uświadomić, że to ja decyduję co przyjmuję do swojego wnętrza. Po zabiegu Francoise poczułam lekkość, a także zaufanie do siebie, życia i przyszłości. Jestem wdzięczna za pomoc i przeprowadzenie przez proces, ale też za moc inspiracji i pozytywnych mysli. Dziękuję Francoise!” Kasia

 

"Warsztat z Francoise Rambaud był wyjątkowym doświadczeniem, które każdemu polecam. Warto bowiem spotykać się i porozmawiać z mądrą, ciekawą, a jednocześnie niezwykle autentyczną i uważną osobą. Spotkanie z nią miało do tego w sobie coś niezwykle magicznego. Trudno to określić, ale koniecznie trzeba doświadczyć." Agnieszka

 

 

 

 

 

Podczas warsztatu Francoise odkryje także przed nami   różne rzeczywistości i iluzje, zazwyczaj ukryte dla naszego świadomego umysłu. Podąży za naszymi ukrytymi pozostałościami energetycznych wdruków, zamkniętymi w formie emocji i wewnętrznych uczuć. Będzie pracować z nimi, by już nigdy więcej nie powstrzymywały nas od życia takiego, jakiego pragniemy w naszych sercach. Pomoże uwolnic się nam  od naszych nieświadomych lęków, gniewu i smutku.  Wesprze nas na Drodze do realizacji naszych marzeń..

 

          

           

Warsztaty Francoise Rambaud w Polsce w 2017:

 

 • 23-26.III  „ Sekrety obfitości i pomyślności”, warsztat  szamańsko – rozwojowy, prowadzi: Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
 • 20-23.IV  „Jak wyjść z toksycznej relacji”, warsztat  szamańsko – rozwojowy, prowadzi: Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
 • 1-4.VI Inicjacyjny warsztat szamańskiej Mocy dla Kobiet „Powrót do Mocy Szamanki”, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
 • 8-11.VI  Warsztat szamańsko –rozwojowy dla mężczyzn „Nowy mężczyzna – zrozumieć esencję kobiecości”, Francoise Rambaud i Norbert Kulesza (Nowe Kawkowo)
 • 27-31.VIII  „Szamańskie wakacje w naturze ”,  Francoise Rambaud  (Nowe Kawkowo)
 • 21-24.IX Warsztat szamańsko – rozwojowy „ Budzenie Mocy.. Jak stać się niesamowitym..”,  Francoise Rambaud  (Nowe Kawkowo)
 • 26-29.X Warsztat szamańsko – rozwojowy „O związkach, relacjach i milości - dla par i singli”, Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
 • 22-26.XI Zaawansowany  warsztat szamańskiej Mocy dla Kobiet „Moc Szamanki”, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)

 

 

Françoise Rambaud

 

 

Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje.
W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości)  prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistosci”.  Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

 

 

WARSZTAT BĘDZIE TŁUMACZONY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO NA POLSKI!

 


DATA:                                 
26-29.X. 2017

POCZĄTEK:                      
26.X  zaczynamy w czwartek  godz. 16   

KONIEC:                            
29.X kończymy  obiadem o  godz. 14

MIEJSCE:                           
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,

 Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:      
  1200 zł 

CENA POBYTU:               
wyżywienie 65 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

 noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc; 

  ośrodek sprzedaje wyłącznie pakiety pobytowo/ warsztatowe

 

KONTAKT:                       
 
www.tuiteraz.eu , kawkowo@tuiteraz.eu  

  biuro:   0662759576 

   Jacek Towalski       0602219382,

   Maja Wołosiewicz - Towalska  0606994366, 

 

MIEJSCE:                          
  Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego  „Tu i Teraz”,

     Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

 

ZAPISY: 

 1. konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt;
 3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 4. zaliczkę w wysokości 290 zł   prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  26-29.X 2017”.

            Trzy tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.

            W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne.

Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

BANK PKO BP

 

 

 

 

RELACJE PO WARSZTATACH I SESJACH Z FRANCOISE RAMBAUD:

 

„Francoise przyjechała do naszego ośrodka Tu i Teraz na kilka dni i to było cudowne spotkanie. W ciągu kilku minut potrafiła wyciszyć mój pędzący umysł, aż stanął zadziwiony pięknem świata, a potem wspólnie, przyjrzeć się trudnym wydarzeniom z

mojego życia i problemom, które zamieszkały ostatnio moje ciało i dusze. Podczas sesji Francoise wykorzystała swoją wiedzę terapeutyczną, szamańskie uzdrawianie i olbrzymie

serce. Jeszcze przez kilka godzin po sesji byłam w totalnej Obecności, bez myśli, słów, emocji, pośpiechu. Samo Bycie, czysty spokój i otwarte serce. Coś pięknego!

[Maja Wołosiewicz- Towalska]

 

„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy  uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.” Weronika 

 

„Niesamowity warsztat. Cudowna kobieta. Jej spojrzenie pełne miłości obudziło we mnie miłość do siebie. Wyjeżdżam z wyciszonym umysłem. Pełna pozytywnych energii, z nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwa mądrość, ktorej nie da się ogarnąć. „Dotknięcie” jej, jej obecnosci przetransformowało wszystkie uczestniczki. Każda odkryła przynajmniej w cześci swój blask, wyglądała zupelnie inaczej niż na początku”.

 

„Warsztaty z Francoise to wspaniale przeżycie, ktróre pozwoliło otworzyć moje blokady, zmienić stosunek do siebie samej, pokochać się taką jaka jestem. Lęki, które do tej pory były paraliżujące – przestały już w ten sposób oddziaływać. Dziękuję”.  Jola

 

„Warsztaty z Francoise to piękne doświadczenie, poznanie siebie, duża zmiana w żyiu. Spokój i świadomość, że to już będzie trwać”.

 

„Mądra, ciepła, wyrozumiała kobieta. Czuję, ze wszystko co mówi i nam przekazuje jest logiczne, właściwe i sensowne. Tak jakbym znalazla odpowiedzi na moje wewnętrzne pytanie. Rozwiązanie na Życie.” Danuta

 

„Wspaniale, wysoko emocjonalne warsztaty. Dowiedziałam się i potwierdziłam prawdy o sobie. Poczułam spokój i miłość, nie mamjuż  innych odczuć tu i teraz. To piękne”

 

„Dzięki pracy z Francoise uwolniłam się od głębokiego poczucia winy, które od dawna było uwięzione w moim ciele. Powoli wychodzę z depresji, w ktroej byłam od kilku miesiecy. Jestem wdzięczna”.

 

 „Francoise to niezwykła kobieta. Bez względu na nasze ograniczenia umysłu potrafi otworzyć każde serce. Przyjechałam na warsztat, bo po wcześniejszym spotkaniu z Francoise pozbyłam się ran z dzieciństwa. Teraz chciałam pozbyć się lęków, nauczyć się odcinania od ograniczających emocji. To co wydarzyło się na warsztacie było zaskakujące, odkrywcze, zmuszające do pokory i otwartości, czasami magiczne. Po warsztacie z ciekawością przyjmuję każdy kolejny dzień. Strach i lęk nie są mi straszne, choć pewnie nie odeszły na zawsze”. Edyta 


Wyślij wiadomość

Kontakt

Mail: marta.kamionka@tuiteraz.eu

Adres


Nowe Kawkowo

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem