Oczyszczenie Karmy * Otwarcie na Cuda!

   ul. Narbutta 65/71, Warszawa (Mazowieckie)
   608 585 737, basiabaczkura@gmail.com

Data dodania: 2018-07-31, Data wygaśnięcia: 2019-01-30, Wyświetleń: 340

OCZYSZCZENIE KARMY * OTWARCIE NA CUDA

* SIĘGNIJ PO CUDA I SPEŁNIENIE, PO TOTALNE UZDROWIENIE!
* TERAZ JEST TEN CZAS!


11 sierpnia 2018, sobota, g. 15.00 – 21.00

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie)
www.adishakti.eu

***
Teraz z ogromną siłą przejawiają się dwa bieguny Prawa Polaryzacji: wychodzi każdy cień, zranienie, blok, trauma. I to jest… bezcenny moment, by wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie, połączyć się z drugim biegunem: mocą w sobie oraz mocą i wsparciem, które płynie z kosmosu i uzdrowić wszystkie bloki, nawet karmiczne.

Teraz mamy otwarte energetyczne bramy uzdrowienia, duchowej transformacji i spełnienia.

11 sierpnia będziemy w silnej energii Nowiu Księżyca i Zaćmienia Słońca.

Ten czas sprzyja uwolnieniu, uzdrowieniu, transformacji, wzrastaniu i spełnianiu. Powinien to być bardzo jakościowy czas bycia ze Sobą, wsłuchiwania się w Siebie, w mądrość Serca, a także czas otwierania się na nieskończone wsparcie i dary, które wszechświat ma dla nas. 
Trzeba nam teraz z poziomu głębokiego osadzenia w Sobie wejść z ufnością w relację z Kosmiczną Mocą, z tym, co Nieznane i Nieskończone…
To jest Klucz do uwolnienia Przeszłości, uzdrowienia Karmy i podążania ścieżką Dharmy (Najwyższego Spełnienia).

***
* Energia, którą przynosi sierpień otwiera pole nadzwyczajnych możliwości: teraz mamy potężny twórczy wpływ na wszystko, czym się zajmiemy.
* W tym czasie zapraszam Cię na warsztat uwolnienia karmy, otwarcia na cuda i spełnienie. 
* Miej odwagę zostawić wszystko, co nie służy Twojej Duszy. Miej odwagę sięgnąć po Najwyższe Spełnienie.
* To nie są cuda – to jest moc Twojej Tożsamości – Prawdy, którą jesteś.

***

Prawo Karmy: nie ma działania bez skutku. Wszystkie nasze słowa, myśli, czyny wytwarzają konsekwencje, często na wiele wcieleń. Jest to absolutną zasadą natury. Daje ono nam zarówno odpowiedzialność, jak i moc.
Gdy medytujemy w stanie harmonii i zestrojenia z odpowiednią mantrą, w czasie gdy planeta Ziemia i Jaźń przechodzą przez strefy zmierzchu Czasu i Przestrzeni (pomiędzy g. 4.00 a 7.00 rano i wieczorem), wymazujemy zapisy akaszyjskie dotyczące przyczyny i skutku!!!

Jeśli jest w Twoim życiu jakiś blok, coś Ci się nie udaje, czujesz, że coś Cię ogranicza, nie wiesz dlaczego i nie wiesz jak sobie pomóc; jeśli masz marzenie, tęsknotę, której do tej pory nie udało Ci się spełnić, przyczyną jest prawdopodobnie obciążenie karmiczne, które czeka na oczyszczenie, uwolnienie i transformację.

***
Na tych warsztatach wykorzystamy silną praktykę medytacyjną, o której Yogi Bhajan – Mistrz Kundalini Yogi powiedział, że ma tak głęboki efekt, że oczyszcza karmę i przynosi doświadczenie cudów, a także daje czystość mentalną, emocjonalną i tworzy przestrzeń prosperity.
Przez ponad 5 godzin będziemy wibrować mantrę w odpowiedni sposób, wykorzystując moc prany (energii oddechu), by uzyskać efekt oczyszczenia i uwolnienia karmy i otwarcia przestrzeni cudów.
W tym czasie możesz aktywnie uczestniczyć w wibrowaniu lub być, leżeć i kąpać się w energii mantry.
Wcześniej przygotujemy ciało i umysł do głębokiego wejścia w proces doświadczania i transformowania.


Dobrze jest tego dnia jeść lekko i mniej, by energia nie była zabrana na trawienie lecz na uzdrawianie.

Opinie o moich warsztatach: 
http://adishakti.eu/oczyszczenie-karmy-otwarcie-na-cuda/

****************
Techniki Kundalini Yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.
***************

Miejsce na warsztacie rezerwuje zgłoszenie mailem na adres: basiabaczkura@gmail.com

Informacje: 608 585 737, www.adishakti.eu

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, koc, ew. poduszkę do medytacji, picie, coś lekkiego do przekąszenia

Cena: 170 zł, płatne gotówką na miejscu
***

Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 608 585 737,
WWW: www.adishakti.eu,
Mail: basiabaczkura@gmail.com

Adres

ul. Narbutta 65/71
Warszawa

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem