Otwarta Sesja Kundalini Yogi *MOC PODNIESIENIA*

   ul. Narbutta 65/71, Warszawa (Mazowieckie)
   608 585 737, basiabaczkura@gmail.com

Data dodania: 2018-02-22, Data wygaśnięcia: 2018-08-24, Wyświetleń: 329

Otwarte sesje Kundalini Yogi:
MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA 2018


Od stycznia 2016 r organizujemy Otwarte sesje Kundalini Yogi: MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA. Dzielimy się na nich swoim doświadczeniem i transformacją jaką niesie Kundalini Yoga, by każdy kto chce i jest gotów, mógł doświadczać, że ma w sobie całą moc, absolutnie wszystko, by spełniać się totalnie. Niezwykłe zainteresowanie tymi sesjami przerosło nasze oczekiwania: ponad 1400 osób wzięło już udział w naszych sesjach. Otrzymujemy ogrom podziękowań od osób uczestniczących za zmiany i cuda, które dzieją się w życiu. To spowodowało, że narodził się pomysł powtarzania takich sesji. Zapraszamy i Ciebie :)

***
24. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI:
MOC PODNIESIENIA

prowadzi: Basia Baczkura i Marek Miedziewski

4.03.2018
g. 10.00 – 12.00 – sesja grupowa 
+ od g. 12.15 – indywidualne konsultacje,
dobór praktyk, odkrywanie talentów, uzdrawianie

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie
http://adishakti.eu/otwarte-sesje-moc-istnienia-moc-spelnienia/

***
„Najwyższa psychiczna moc człowieka przejawia się wtedy, gdy jest on skłonny poradzić sobie z wyzwaniem, które o niebo przekracza jego możliwości.” Yogi Bhajan

Każdy z nas ma w sobie niezwykłą moc, gotową nam służyć w każdej chwili, w każdym wyzwaniu życia: moc do podnoszenia – siebie i innych. Dla mnie to jeden z sekretów moich sukcesów i spełnienia. Pozwala mi wzrastać ponad wyzwania życia, iluzje umysłu, stare ograniczające schematy i lęki. Dzięki mocy podnoszenia, każdy trudny moment staje się szansą do wzrostu, transformacji, uzdrawiania i wydobycia swojego potencjału, a nie wymówką, by uciec. Przynosi bezcenne lekcje. I nie musi to zajmować długich lat!. Oto, co napisała uczestniczka mojej I Otwartej Sesji: „Prosto z serca dziękuje za możliwość wczorajszej praktyki z Tobą. Bo dzięki niej świat, który jeszcze w poniedziałek wydawał mi się, że runął bezpowrotnie, nagle ukazał mi swoje inne oblicze. Doświadczyłam niesamowitego uczucia spokoju i ten spokój wciąż trwa….. Jeśli tak działa Kundalini Joga, to ja poproszę o więcej :)”

Na tej sesji otrzymasz techniki, dzięki którym codziennie w domu będziesz móc budować siłę do podnoszenia, wzrastania i odradzania się dzięki wyzwaniom życia. Poznasz medytację, która rozwija niewiarygodną siłę systemu nerwowego, dając moc do podnoszenia nawet z depresji! oraz wyrażania swego potencjału, piękna.
Wystarczą 3 minuty, a jeśli zechcesz więcej – otrzymasz więcej :)
Praktykując mądrze Kundalini Yogę doświadczam tego, że nawet gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej bym nie zaplanowała mojej drogi. Z perspektywy czasu widzę i czuję, że jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię się jej poddać i dać prowadzić :)

Tę sesję poprowadzę razem z moim nauczycielem – Markiem Miedziewskim. Podzieli się on praktykami, które pomogą Ci zastosować moc akceptacji i czucia do relacji ze sobą i innymi. Opowie o źródle mocy i mądrości, którą możesz znaleźć w sobie, praktykując jogę. Podniesiesz się i otworzysz na nowe możliwości. Zaprosisz nowe jakości do swego życia. Doświadczysz pracy z aurą i linią łuku, by wiedzieć jak utrzymywać energetyczną czystość, siłę i miłość. Doświadczysz radości płynącej z połączenia z czymś wiekszym, które jest w Tobie, jest Tobą :)

————————
Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale… wtedy jeszcze nie wiedziałam dokąd płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków (!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo, podążałam ku… nieznanemu… otwarta i ufna, zaczęłam przyciągać doświadczenia, przekraczające moją dotychczasową wiedzę, wyobrażenia, a nawet marzenia!

Często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.” A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 608 585 737,
WWW: www.adishakti.eu,
Mail: basiabaczkura@gmail.com

Adres

ul. Narbutta 65/71
Warszawa

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem