Plener z I,II stopniem Vedic Art oraz

   ul. Rycerska 4/11, Łomża
   502968224, monika.sz33@wp.pl

Data dodania: 2018-06-20, Data wygaśnięcia: 2019-06-20, Wyświetleń: 408

Zapraszam na plener malarski z niesamowitą metodą malowania intuicyjnego Vedic Art, która rozwija kreatywność w każdej dziedzinie życia, myślenie abstrakcyjne, intuicję oraz wyobraźnię, poczujemy się wolni, pozbędziemy się ograniczeń i blokad, które utrudniają nam funkcjonowanie w życiu codziennym. Odpoczniemy na łonie natury i odstresujemy się, to będzie czas zatrzymany w miasteczku nad rzeką (około 10 km od Łomży woj. podlaskie), dla tych którzy potrzebują spowolnienia tempa życia. Równocześnie będzie prowadzony I i II stopień kursu Vedic Art oraz kurs zaawansowany dla osób po II stopniu o "6 Vedangas", zapraszamy serdecznie :)

Jeżeli chcesz zacząć przygodę z malarstwem, nie potrzebujesz do tego żadnych umiejętności. Wystarczy, że zaczniesz tworzyć wyrażając własne uczucia. W Vedic Art malujemy sercem, budzimy kreatywność i pasję życia uśpioną w naszym wnętrzu a dzięki temu zmieniamy nasze życie.

Doświadczamy kreacji, radości i spełnienia naszego życia, budzimy intuicję, wewnętrzną mądrość i wiedzę, która jest w nas. Wsłuchujemy się w siebie i nie oceniamy.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich: dla profesjonalnych twórców jak i dla osób, które nigdy nie malowały!

Warsztaty prowadzę równolegle dla I i II stopnia Vedic Art oraz dodatkowy kurs „6 Vedangas”.

I Poziom Vedic Art inicjuje proces poznania krok po kroku – siedemnastu zasad tworzenia, inicjuje twoją podróż w kreacji.
II Poziom Vedic Art jest kontynuacją, która pozwala wejść głębiej w proces połączenia z wewnętrznym twórcą.
Cały stopień trwa 4 dni (30 h).

Dodatkowy kurs introdukcyjny o „6 Vedangas” (jeden dzień bez malowania lub 2 dni z malowaniem).
„6 Vedangas” to wejśie głębiej w wiedzę, w odniesieniu do naszego życia i twórczości.
„Vedanga” – „kończyny Wedy” lub „Wedy ręce i nogi”.
„Weda” – wiedza, powtórzenie i rozszerzenie, część starożytnej wiedzy wedyjskiej. Ta wiedza może być praktycznie wykorzystana poprzez 6 Vedang. 6 Vedangas jest częścią starożytnej wiedzy wedyjskiej.

Vedic Art – jest prostą i bardzo skuteczną metodą. JEST METODĄ ZORIENTOWANĄ NA POTENCJAŁ CZŁOWIEKA. Uczy jak do niego dotrzeć i być zaradnym i kreatywnym w życiu codziennym, słowem jak lepiej żyć.

Podczas przechodzenia poprzez 17 zasad wedyjskich łączymy się
z prawą półkulą mózgu, która jest odpowiedzialna za intuicję i kreatywność. Jest to głęboki wgląd w siebie, widzimy jasno i wyraźnie jak funkcjonujemy w życiu, pozbywamy się ograniczających nas blokad, mierzymy się z własnymi emocjami i uwalniamy je. Dzięki temu zaczynamy żyć pełnią życia i własnego potencjału.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy nigdy nie malowali oraz tych, którzy uczyli się malować. Nie trzeba umieć malować gdyż malujemy nie to co widzimy, ale to co czujemy. Malowanie jest tylko tylko techniką dotarcia do swojego wewnętrznej mądrości.

Więcej szczegółów: www.vedicartlomza.pl/warsztaty

Na miejscu jest możliwość skorzystania z noclegu i wyżywienia.

Na miejscu do dyspozycji będą sztalugi. Jeżeli jednak ktoś ma możliwość przywiezienia swojej, byłoby wspaniale.

Proszę zaopatrzyć się w wyprawkę malarską: ok. 9-12 sztuk podobrazi w różnych rozmiarach, pędzle, paleta, gąbki, szpachelki, farby akrylowe w większych tubkach, nożyczki, klej, brokaty, struktury. Przyda się ubranie do pobrudzenia.

Na miejscu będę miała jakieś materiały awaryjne, gdyby coś się komuś pokończył, będą także w sprzedaży duże podobrazia (po wcześniejszym zgłoszeniu).
Uwaga farby olejne długo schną, więc nie polecam na warsztaty. Po wcześniejszym zgłoszeniu będzie możliwość zakupu całego zestawu (farb lub/i podobrazi) na miejscu.

Zgłoszenia i informacje:
Monika Szelążek - Pikulińska (Monika Vedic Art)
monika.sz33@wp.pl, +48 502 968 224.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na konto:
ING 08 1050 1025 1000 0091 5020 3751, resztę wpłacić na warsztatach.

O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczek.

Zapraszam wszystkich gorąco, to będzie niesamowita przygoda :)

Inne terminy znajdziesz tutaj: www.vedicartlomza.pl

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 502968224,
WWW: http:/www.vedicartlomza.pl,
Mail: monika.sz33@wp.pl

Adres

ul. Rycerska 4/11
Łomża

 

Inne oferty

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem