POWRÓT DO KOBIECOŚCI. TRANSFORMUJĄCY WARSZTAT

   Nowe Kawkowo, 52 A, Nowe Kawkowo
   784404555, marta.kamionka@tuiteraz.eu

Data dodania: 2017-05-10, Data wygaśnięcia: 2017-11-09, Wyświetleń: 345

Zapewne, podobnie do wielu współczesnych kobiet, masz w zasobach męskie kompetencje: nakierowanie na cel, skuteczność działania, logiczne myślenie. To świetnie! Jednak mocno czuję i bardzo wierzę w to, że w świecie, w którym obowiązują i dominują męskie wzorce, potrzebujemy odzyskać dla siebie mądrość bycia KOBIETĄ. Po to, aby praktykować pozostawanie w stanie, który nazywam „aktywną receptywnością”. By potem z łagodnością a także z mocą urzeczywistniać ją w codziennym życiu.

Więc jeśli czujesz, że potrzebujesz:

 • być zamiast działać
 • zaufać życiu a pożegnać iluzję, że można je kontrolować
 • obejmować emocje zamiast walczyć z nimi lub starać się je zrozumieć
 • czuć ciało w kontrze do oceniania jego wyglądu
 • stać się receptywną z zaufaniem, że potrafisz zadbać o swoje granice i możesz porzucić bycie wojowniczką
 • czerpać przyjemność i moc z uzdrowienia wewnętrznej męskości w sobie.

TEN WARSZTAT JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Wyrusz więc wraz ze mną na spotkanie z Twoją kobiecością i zarazem w podróż w głąb Ciebie. Wszystko to, co potrzebne, by odnaleźć znaczenia i doświadczać bycia KOBIETĄ, nosisz już w sobie.

Droga do kobiecości wiedzie przez Twoje: emocje, wewnętrzne odczuwanie oraz ciało. A także przez obudzenie zmysłowości, seksualności, dzikości i ekstatyczności. Przez kilka dni będziesz wraz z innymi KOBIETAMI tańczyć, dotykać się, masować, budzić zmysły, wyrażać emocje, śmiać się i płakać. A dzięki rytuałom zanurzysz się w wewnętrznej przestrzeni kobiecości, by skontaktować się z zapomnianymi aspektami siebie oraz spotykać się z tym wszystkim, co warto oswoić na ścieżce do bycia ucieleśnioną KOBIETĄ.

CZEGO BĘDZIESZ DOŚWIADCZAĆ?

ODBĘDZIESZ PODRÓŻ „PO KOLE ” W ZGODZIE Z KOBIECYM CYKLEM. PRZYSTANKI NA TEJ ŚCIEŻCE ODZWIERCIEDLAJĄ ŻYCIE I ROZWÓJ WIELU WSPÓŁCZESNYCH KOBIET, KTÓRE ŻYJĄ W ŚWIECIE FUNKCJONUJĄCYM NA „MĘSKICH” WARUNKACH, TĘSKNIĄC ZA KOBIECOŚCIĄ!

 1. Porzucenie kobiecości
 2. Wybór męskich wzorców
 3. W męskim świecie czyli na ścieżce wyzwań
 4. Iluzja sukcesu w świecie
 5. Duchowa jałowość i poszukiwanie sensu
 6. Rytuał powitania Bogini w sobie
 7. Głęboka tęsknota za połączeniem się z kobiecością
 8. Uzdrawianie relacji z matką
 9. Budowanie zdrowej relacji z wewnętrzną męskością
 10. Integracja męskości i kobiecości w sobie – wewnętrzna unia.

powrot do kobiecosci

Zajęcia prowadzi Izabela Cisek-Malec LADACZNICA, WIEDŹMA, CZAROWNICA:

„To są słowa, którymi przez długi czas – stanowczo zbyt długi - próbowano piętnować, straszyć, ośmieszać oraz dzielić kobiety. Dawniej niestety te metody były skuteczne. Jednak mocno czuję, że ten czas dobiega końca.

Jestem Ladacznicą, w dodatku Świętą, ponieważ wielbię moje ciało, a kochanie się to moja modlitwa. W seksie najbardziej kręci mnie duchowe spotkanie ze sobą, Kochankiem i energią znacznie potężniejszą ode mnie.

Wiedźma to ja! Ta, Która Wie, żyje we mnie, w moim brzuchu, biodrach i udach. Mocno stąpam po Ziemi i uważnie słucham – siebie oraz innych. Ufam intuicji, emocjom i wglądom. Nurzam się w chaosie, cudownym remedium na nadmiar intelektualnej kontroli. Odkrywam skrytą w starych przekazach mądrość, by pełniej wspierać siebie, kobiety, Ziemię. Dbam o równowagę.

Bywam też pełnokrwistą Czarownicą. Zanurzam się w przestrzeni serca i z tego miejsca przemieniam świat we mnie i wokół mnie. Uzdrawiam seksualność. Tworzę rytuały. Transformuję i żegnam to, co pragnie umrzeć. Jestem akuszerką tego, co potrzebuje się wy-łonić.

Widzę to, co na zewnątrz, jako odbicie mojego wnętrza. Uleczam siebie. Transformuję mój wewnętrzny świat oraz towarzyszę w tym innym. Aby wesprzeć kobiecą energię, która właśnie teraz bardzo potrzebuje w pełni zamanifestować się w świecie i której świat bardzo potrzebuje, uzdrawiam wraz z kręgiem ŚWIĘTYCH LADACZNIC pradawne miejsce mocy, Łysą Górę. Wspiera mnie mój wewnętrzny męski aspekt oraz obecność mego Ukochanego, mężczyzny o obudzonym sercu”

Izabela Cisek - Malec

SZCZEGÓŁY WARSZTATU


TERMIN:

20 - 26.VIII.2017

ROZPOCZĘCIE 20.VIII (niedziela), o godz. 18 (kolacja)
ZAKOŃCZENIE 26.VIII (sobota), o godz. 14 (po obiedzie)
MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

990 zł (po 30 czerwca)

CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
RABATY
 • 140 zł dla osób, które wpłacą zadatek za warsztat przed 30 czerwca
 • Przy zgłoszeniu i zapisie 2 uczestniczek, każda otrzymuje rabat po 100 zł zniżki za udział w warsztacie.
 • Maksymalna suma rabatów wynosi 200 zł.

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
  www.tuiteraz.eu

UWAGA:

 • Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
 • W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca  20 zł na opłaty manipulacyjne
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
 3. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 4. Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 20-26.VIII.2017".
 5. UWAGA!!! Zadatek bezzwrotny za warsztat w wysokości 350 zł z opisem (tytuł warsztatu, data, imię i nazwisko) prosimy wpłacać na konto: 
  Coaching Ciała Izabela Cisek Malec,
  Nr konta: 93 1950 0001 2006 0010 7727 0001

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW


PROWADZĄCY

izabela cisek malec

Cisek-Malec Izabela

Iza Cisek – pierwsza i jedyna Coacherka Ciała, nauczycielka SENSualnej SEKSualności, trenerka relacji intymnych, mentorka, dziennikarka, wykładowczyni, stylistka, projektantka butów. Jestem trenerką rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

W pracy warsztatowej korzystam z metod i narzędzi (m. innymi NVC), które poznałam w trzyletniej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż oraz podczas rocznego kursu Ruchu Autentycznego (INSITUTE FOR INTEGRATIVE BODYWORK AND MOVEMENT THERAPY w Wielkiej Brytanii), a także w trakcie szkolenia dla Praktyków NLP. Zgłębiam neotantrę i tao seksualności, praktykując je od wielu lat. Ukończyłam „Clinical Sexology Live Training” oraz „Advanced Sexological Personal Exploration Xperience”, szkolenia prowadzone przez Dr Patti Britton z San Franscisco, założycielkę SexCoachU, twórczynię integralnego coachingu seksualności (połączenia wiedzy medycznej z różnorodnymi programami rozwoju osobistego i duchowego). Ukończyłam studia w podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Najczęściej praktykuję techniki pracy z oddechem, ciałem, ruchem, świadomymi formami tańca oraz seksualności. Najbardziej interesuje mnie wspieranie innych w zaprzyjaźnianiu się ze swoim ciałem i zamieszkaniu w nim w pełni – stworzyłam więc autorski Coaching Ciała, który jest praktykowaniem uważnej obecności w ciele. Dzięki temu stworzona zostaje przestrzeń dla swobodnego przepływu życiodajnej i kreatywnej siły – energii seksualnej oraz dla przyjęcia przyjemności. Mój nowy projekt SENSualna SEKSualność to praktyki ucieleśniania seksualności poprzez oddech, budzenie zmysłów, pełen obecności dotyk oraz świadome zarządzanie energią seksualną.

W unikalny sposób łączę umiejętności psychospołeczne i narzędzia do pracy z ciałem z doświadczeniami pracy stylistki, doradczyni w kwestiach wizerunku, liderki – w moich projektach przewija się temat kobiecości, postrzegania własnego ciała, świadomego wywierania wpływu i uwodzenia. Od ośmiu lat towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wewnętrznej siły i niepowtarzalnego piękna, prowadząc warsztaty i sesje indywidualne. Współpracuję z Dojrzewalnią Róż – prowadziłam roczne grupy rozwojowe oraz liczne warsztaty podczas warszawskich i krakowskich Festiwali Rozwojowych Dla Kobiet Progressteron. Stworzyłam autorskie programy długofalowej pracy z ciałem i seksualnością dla kobiet – roczne i półroczne grupy rozwojowe.Szkoliłam też kadrę menadżerską, przeprowadzając warsztaty biznesowe z obszaru komunikacji i budowania relacji w zespole, a także z przywództwa. Przeprowadziłam także mentoring z obszaru seksuologii dla studentów katowickiej SWPS.

Wieloletnie doświadczenie i umiejętności dziennikarskie zdobywałam w licznych kobiecych magazynach m.in. w magazynie Twój Styl, Viva!, Viva! Moda, Pani, a doskonaliłam je na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej tygodnika Gala. Jako stylistka współpracowałam z magazynami kobiecymi (Twój Styl, Glamour, Cosmopolitan, Wysokie Obcasy) stylizując do sesji zdjęciowych polskie gwiazdy. Przygotowałam dziesiątki pokazów mody. Projektowałam ręcznie wytwarzane buty na zamówienie projektantów mody (Ania Kuczyńska, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński). Pracowałam jako kostiumografka w filmach reklamowych i fabularnych. Wykładałam modę na SWPS a także w Szkole Stylu z Elle Moniki Jaruzelskiej.

Od 2006 roku w swojej pracy dziennikarskiej zajęłam się tematyką rozwoju, jako autorka tekstów oraz redaktorka miesięcznika „Sens – Poradnika Psychologicznego”, dziennikarka „Pomocnika Psychologicznego Polityki” i miesięcznika Zwierciadło. A obecnie z pasją promuję i upowszechniam narzędzia wspierające rozwój jako autorka magazynu „Coaching” i redaktor współprowadząca „endorfiny”, rozwojowego e-magazynu Dojrzewalni Róż.

Pełnymi garściami czerpię z mądrości dawnych przekazów z ich bogactwem mitów i symboli, które zamieszkują naszą nieświadomość. A ponieważ to, co nieświadome, zapisane jest w ciele, pracę z archetypami bardzo często wykorzystuję w zgłębianiu aspektów kobiecej i męskiej seksualności. Pomagam kobietom, które chcą zadbać o relację z własnym ciałem, by mogły lepiej zarządzać swoją energią, także seksualną. Jak również tym, dla których ważna jest intymność z samą sobą i innymi oraz świadomie tworzone relacje intymne. Przede wszystkim wspieram osoby, które pragną ucieleśnić swoją seksualność. Pracuję pod superwizją. www.coachingciala.pl


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 784404555,
Mail: marta.kamionka@tuiteraz.eu

Adres

Nowe Kawkowo, 52 A
Nowe Kawkowo

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem