Przepływ - Canciones Medicina. Pięśni które leczą.

   , Nowe Kawkowo
   marta.kamionka@tuiteraz.eu

Data dodania: 2018-05-23, Data wygaśnięcia: 2018-11-22, Wyświetleń: 213

Przepływ - Canciones Medicina. Pięśni które leczą. Warsztat uzdrawiajacych pieśni szmańskich z Ameryki Południowej (Nowe Kawkowo)

Motto: Podążaj za szczęściem. Znajdź swoje skarby.

Zapraszam Cię na wyjątkowy czas w wyjątkowej przestrzeni – czasoprzestrzeni serca.

Razem będziemy uczyć się uzdrawiających pieśni szamańskich, pieśni wywodzących się z Ameryki Południowej i Centralnej. Z każdym wersem, z każdą nutą, będziemy nasycać się miłością, czułością, spokojem, przebaczeniem, spełnieniem oraz duchowym bogactwem.

Poznamy  mądrość hinduskich joginek, Majańskich szamanek, buddyjskich mniszek i bezpośredni kontakt z przekazami Matki Ziemi. Jeżeli będziesz chciała, nawiążesz z nimi kontakt i będziesz mogła czerpać z tego Źródła do woli.

Podczas warsztatów będziemy miały czas na pracę grupową i indywidualną. Ćwiczeniami z sound healing, pieśni szamańskich,  jogi, tantry, Advaity,  śpiewem (intuicyjnym, shamanic, Human Voice), masażem, kojącymi dźwiękami mis, oczyszczającymi umysł kadzidłami oraz mandalami -  będziemy uwalniać napięcia z ciała i duszy,  aby w ich miejsce napełnić się miłością, spokojem i spełnieniem

Pieśni szamańskie ułożone są w taki sposób, aby podczas nauki i praktyki, ich uzdrawiającymi dźwiękami wzbogacić wszystkie ważne obszary naszego życia.Przebaczenie, akceptacja, poczucie ulgi oraz spełnienie to tylko początek naszej podróży. To właśnie pieśni pomogą nam pokochać siebie w pełni, wzmocnić poczucie własnej wartości i wewnętrznej energii. Dzięki ich uzdrawiającej mocy otworzymy się na nowe możliwości i  wyklarujemy naszą misję życiową.

 

To nie jest warsztat terapeutyczny, ani wokalny. To warsztat “medicina”, całkowicie i kompleksowo zakorzeniony w samej Kreacji i otwierający na Jej przepływ.

Kluczem do transformacji jest zaakceptowanie wszystkiego, takim jakie jest. Spojrzenie na siebie, na wszystko i na wszystkich wokół z miłością. W taki oto magiczny sposób rozpoczyna się najbardziej fascynującą podróż i przygoda Twojego życia.

Może szokują Cię te słowa, ale czy chciałabyś doświadczyć radości, spokoju, spełnienia i szczęścia, niezależnie od okoliczności? Tak, wiem, nie jest łatwo porzucić chęć walki,oceny czy krytyki. Jeśli jednak naprawdę masz już dość i jesteś gotowa, pomogę Ci i przeprowadzę Cię na druga stronę rzeczywistości, gdzie odczujesz spokój i ulgę.

Warsztat rozpoczyna się porannym rozruchem całego ciała, ćwiczeniami opartymi na jodze kobiecej, aby rozbudzić i ‘przepchać’ wszystkie kanały kundalini i rezonatory naszego ciała.

Każdego dnia będziemy uczyć się nowej pieśni przewodniej. Większość pieśni jest po hiszpańsku,  ale i polskie wersje będą nam towarzyszyć w tej podróży. Każda pieśń ma na celu nauczyć nas czegoś nowego o nas samych, otworzyć na nowe doznania i wzmocnić naszą wewnętrzną energię. 

Będziemy ilustrować codziennie nasze procesy mandalami i tańcem spontanicznym wśród oczyszczających i uzdrawiających aromatów ziół i olejków eterycznych.

Ponieważ pieśni będą w nas intensywnie pracować, abyśmy bezpiecznie i komfortowo przebyły nasza podróż, będzie również przestrzeń na indywidualną sesje/rozmowę z Shankari a także na czas własny i kontakt z przyrodą.

Jeśli masz instrument muzyczny (bębenek, przeszkadzajki, dzwonki etc.), kolorowe stroje, ulubioną muzykę, kredki -  koniecznie weź wszystko ze sobą.

Nauczymy się szanować nasze ciało i będziemy celebrować miłość do nas samych i wszystkiego, co żywe.

Powrócimy do ważnych dla naszego szczęścia i powodzenia rytuałów.

Zanurzymy się głęboko w Źródle naszego błogostanu, wśród błogosławieństw naszych Przodków.

 

Metody pracy:

 • sound healing
 • zintegrowane techniki głosowe (biały śpiew, voice bandhas, Human Voice, shamanic singing, intuitive singing etc.)
 • Gestalt
 • Ustawienia Berta Hellingera
 • Advaita
 • oczyszczanie kopalem i szałwią
 • aromaterapia (doTerra)
 • szamański trans z bębnem
 • hatha vinyasa joga z akcentem na bandhas i pranayamas
 • elementy tantry
 • arteterapia i mandale
 • elementy treningu Grotowskiego

 

RAMOWY PLAN DNIA:

 • 09:00 śniadanie
 • 10:00 – 13:30 zajęcia poranne
 • 14:00 obiad
 • 14:30 czas wolny
 • 16:30 – 18:30 zajęcia popołudniowe
 • 19:00 kolacja
 • 20:00 sesje indywidualne lub/i Sound Healing

 

MASAŻE SOUND HEALING oraz COACHING HOLISTYCZNY: 

podczas całego wyjazdu, istnieje możliwość indywidualnych, niezwykle transformujących sesji energetycznych, dźwiękowych (sound healing) i body work z Shankari.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU


TERMIN:

11 - 18.08.2018

ROZPOCZĘCIE

11.08 (sobota), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE

18.08 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 850 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU

 • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
  www.tuiteraz.eu

ZAPISY:

 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 11-18.VIII.2018”.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych: 

BIC (Swift): BPKOPLPW 
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! 

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat. 


PROWADZĄCY

 

Shankari

Coach, wokalistka, medicine woman. Terapeutka dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz certyfikowana instruktorka jogi Yoga Alliance (RYT 200).  Magister filozofii, absolwentka teatru “Gardzienic”. Specjalistka w dziedzinie medycyny kobiecej („mujer medicina”).  Założycielka The Sound Healing Institute.  Terapeutka według metody the Peak States Institute USA. Przemierzyła USA oraz Indie. Od kilku lat studiuje u rdzennych Majów w dżungli na Jukatanie.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, treningów i kursów na całym świecie (Europa, Ameryka Północna i Środkowa od 2001 roku). Wprowadza powiew świeżości, redefiniując paradygmat uzdrawiania poprzez dźwięk, dotyk i ruch. Kontakt z nią jest głęboko transformujący na wielu poziomach życia. Jej pozytywna energia oraz wysokie wibracje pomogą Ci spojrzeć na ważne dla Ciebie sprawy z nowej perspektywy. Spotkanie z nią otworzy nowe możliwości i zainicjuje wiele niesamowitych zmian!

www.thesoundhealinginstitute.com/pl


Wyślij wiadomość

Kontakt

WWW: http:/tuiteraz.eu,
Mail: marta.kamionka@tuiteraz.eu

Adres


Nowe Kawkowo

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem