Psychologia alternatywna, artykuły ezoteryczne

   , Lubartów
   691395284, Tathagatagarbha@t.pl

Data dodania: 2017-08-01, Data wygaśnięcia: 2017-09-01, Wyświetleń: 200

Witam!

Nazywam się Sylwester Kaźmierski. Oferuję usługę psychologii alternatywnej. Bazuje ona na psychologii, psychotronice, ezoteryce i mistycyzmie. Od psychologii klinicznej różni się tym, że nie stosuje utartych schematów stworzonych przez Freuda czy Junga i nie stara się na siłę dopasowywać do nich ludzi, ale traktuje każdego człowieka jako odrębną jednostkę. To, że ktoś odstaje od niepisanych wzorców, ma inny światopogląd, nietypowe zainteresowania, wierzy w coś innego, nie podąża za trendami mody i zachowuje się inaczej niż cała gawiedź nie oznacza, że z jego psychiką jest coś nie w porządku. Zamiast regresji i rozdrapywania starych ran psychologia alternatywna uczy życia tu i teraz, bez powracania do przeszłości, której nie można zmienić. Zamiast płakać nad rozlanym mlekiem powinniśmy skupić się na teraźniejszości, która może nam zapewnić lepszą przyszłość.

Zajmuję się m.in. coachingiem (doradztwem życiowym), pomocą dla ludzi z nerwicą natręctw oraz wsparciem w trudnych chwilach (depresja, niska samoocena, wyobcowanie, brak zrozumienia, kłopoty w relacjach międzyludzkich, utrata kogoś bliskiego itp.). Zależy mi na nawiązaniu przyjacielskich relacji z klientem, a nie sztywnej relacji na zasadzie lekarz-pacjent.

Jeśli potrzebujesz porady lub zmagasz się z jakimś problemem i poszukujesz alternatywnej formy pomocy, skontaktuj się ze mną. Możemy spotkać się osobiście w Lubartowie albo porozmawiać telefonicznie lub przez Skype’a. Pierwsza rozmowa za darmo!

Zapraszam również do mojego sklepu allegro z artykułami ezoterycznymi. Duży wybór wahadeł radiestezyjnych w promocyjnych cenach. Wszystkie produkty zostały sprowadzone z Indii. Niektóre z nich są trudno dostępne na polskim rynku.
Promocja potrwa do końca wakacji.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38902067&order=m


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 691395284,
Mail: Tathagatagarbha@t.pl

Adres


Lubartów

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem