Seksualność i jej wartość w życiu

   , Nowe Kawkowo
   marta.kamionka@tuiteraz.eu

Data dodania: 2018-05-17, Data wygaśnięcia: 2018-06-17, Wyświetleń: 256

Warsztat dla wszystkich którzy chcą żyć w zgodzie i równowadze ze swoją seksualnością.

Odkrycie potencjału i energii seksualności poprzez przyjrzenie się naszym relacjom.

Odnalezienie i uzdrawianie bolesnych doświadczeń z dzieciństwa i młodości.

Otwarta komunikacja, tak zwane nie omijanie niewygodnych tematów związanych z seksualnością a konkretne wyrażanie swych potrzeb, leków, obaw, a przede wszystkim uświadomienie sobie wartości i znaczenia bliskości i seksualności.

Przełamywanie przekonań starych schematówczasami przyjętych od rodziców i instytucji... Znalezienie własnego idealnego sposobu na świadome i radosne doznania bez obciążeń, po prostu bycie ze sobą w relacjach - między Kobietą a Mężczyzną.

Seksualność to nie tylko ciało to także dusza. Zatopienie się w sobie, w duszy i dotyk ciał prowadzi do ekstazy. Nie tylko poznanie ciała ale poznanie duszy jest możliwością na seksualność, która nigdy nie będzie nudna . W ten sposób nie wpadniemy w rutynę nawet w wieloletnich związkach i nie będziemy traktować go jako tak zwany obowiązek.

 

Podczas tego warsztatu będziemy pracować z wieloma aspektami :

 • Przejdziemy przez blokady i oczyścimy nasze zranione aspekty, które blokują naturalny przepływ energii seksualnej.
 • Uwolnimy gniew i zranione uczucia.
 • Pogłębimy relację z esencją kobiety i mężczyzny.
 • Połączymy Miłość z Seksualnością.
 • Poznamy wewnętrzną kobietę i mężczyznę, a następnie przeprowadzimy z nimi  dialog.
 • Przyjrzyjmy się lękom, ale także naszym pragnieniem.
 • Dostrzeżemy aspekty ciała i duszy .
 • Zintegrujemy te dwa aspekty i podniesiemy wibracje przez ćwiczenia i świadomy oddech.

 

Powrót do Boskiej seksualności czyli zrozumienie i integracja wielu rodzajów seksualności - nie osadzaj bo sam nie chcesz być osadzony...

Nie uciekajmy od nas samych, otwórzmy drzwi do naszej Boskiej Seksualności do Miłości Ciała i Duszy.

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o Jadwidze Nairze oraz innych jej projektach duchowych na:

 

JADWIGA NAIRA O SOBIE

Ja jestem Tobą, Ty jesteś mną. Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie. Przeszłość jako nauczyciel, a nie jako kara. Teraźniejszość jako dar i nauka na przyszłość. Tworzenie na nowo siebie, duma z tego, co już zrobiłam, a nie osąd, czego nie zrobiłam. Patrzę na świat i ludzi i nie widzę tego, co w ich mniemaniu źle zrobili, a podziwiam ich za to, co niosą w sobie. Czasem wygląda to jak małe światełko, które z każdym oddechem się powiększa. Patrząc z tego poziomu, jesteśmy wszyscy sobie równi.

Nigdy się nie poddaję, odwiedziłam miejsca i świątynie, poznałam szamanów z różnych regionów świata, sama zostałam Szamanką. Począwszy przez Syberię, Mongolię, Peru, Egipt, Indie, Hawaje, kraje wysoko energetyczne, aktywowałam starą wiedzę, uśpioną w moim systemie. Duchowy i cielesny rozwój pokazał mi inne poziomy energetyczne i nieograniczone możliwości śpiące w każdym człowieku, a ćwiczenia, zajęcia, warsztaty, począwszy od ruchowych i medytacyjnych (milczących), łączyły mnie z całym Wszechświatem i pozwoliły na powrót do domu. Od tego momentu nie było nigdy tak jak zawsze. Zmieniło się moje patrzenie na cały świat i na to, co nas otacza. Dziękuję wszystkim osobom, które pojawiły się na mojej drodze życia i przypomniały mi, kim naprawdę jestem. Od tego momentu moje życie stało się cudem i świadomą drogą Miłości.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU


TERMIN:

8 - 10.06.2018

ROZPOCZĘCIE

8.06 (piątek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE

10.06 (niedziela), o godz. 15 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 800 zł + koszty pobytu i wyżywienia

RABAT

 • 700 zł od osoby (przy zgłoszeniu 2 osób - jeśli przyjdziesz z partnerem, przyjaciółką)

CENA POBYTU

 • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
  www.tuiteraz.eu

ZAPISY:

 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę 2 zaliczek w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 8-10.VI.2018”.

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych: 

BIC (Swift): BPKOPLPW 
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! 

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat. 

 1. Zaliczkę za warsztat w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na konto: 

  Jadwiga Pissoke 
  Nr konta: 62 1910 1048 2110 0005 5412 0001 
  Deutsche Bank 
  podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Seksualność i jej wartość

PROWADZĄCY

 

Jadwiga Naira

Szamanka i uzdrowicielka specjalizująca się w energii transformującej. Terapeutka o niezwykłej wrażliwości. Przebywała 17 lat w Niemczech, jeżdżąc po świecie i pobierając nauki. Zdobytą wiedzę i umiejętności praktykowała prowadząc warsztaty, medytacje i konsultacje między innymi w Haus der Pyramiden.

Pobierała nauki i praktykowała z szamanami z różnych kultur i regionów świata, takich jak Syberia, Mongolia, Peru, Egipt, Indie, Hawaje i innych miejsc wysoko energetycznych. W ciągu tej intensywnej pracy, otrzymała wiele inicjacji takich jak:

 • Świętej kobiecości na Syberii
 • Mistrza komunikacji ze światami zwierząt, roślin, minerałów i astralnymi na Hawajach
 • Attai Yoga i Drzewa życia na Syberii
 • Wyświęcenie złotą energią Słońca w Egipcie
 • Wyświęcenie na Pumę w Peru
 • i wiele innych, których nie sposób tu wymienić.

Aktywowała starą wiedzę, uśpioną w swoim systemie. Ta świadomie wybrana ścieżka rozwoju pokazała inne poziomy energetyczne i nieograniczone możliwości uśpione w każdym człowieku. Od tego momentu zmieniła się jej perspektywa na cały wszechświat.

Uważa, że praca szamana jest równie odpowiedzialna co chirurga. Chirurg operuje ciało fizyczne  a szaman operuje duszę. Taka nauka trwa latami, po to by poszerzyć świadomość i zmysły. Ta ścieżka jest też pełna wyzwań, wymaga przebywania w dżungli, w ciemności, w labiryntach, w skałach, w samotności - co budzi doświadczenie śmierci, aktywuje szacunek dla życia i śmieci, akceptację tego odwiecznego cyklu harmonii ze wszechświatem, gdzie energia wschodzącego Słońca jest odrodzeniem błogosławieństwa na nowe życie bez strachu.

Takie przygotowanie dało jej  narzędzia i moc do odpowiedzialnej pracy z drugim człowiekiem przy uzdrawianiu duszy.

Po długim czasie wróciła do Polski i  założyła szkołę wiedzy szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie naucza praktycznych umiejętności szamańskich opartych na pracy z energią ciała, duszy i umysłu oraz przekazuje wiedzę ezoteryczną.

Jest autorką wielu warsztatów i medytacji m.in. „Duch i materia razem - dwa potencjały w Jednym”,  „Uzdrawianie relacji. Jak tworzyć  szczęśliwe relacje”, „Wizja Nowej przyszłości”, „Prawo Rezonansu” i wielu innych. Obecnie jeździ po wielu miastach Polski i dzieli się swoim doświadczeniem i naukami.

Udzieliła wywiadów, które można zobaczyć na jej kanale YouTube oraz innych kanałach telewizji internetowych (poniżej kilka wybranych):


Wyślij wiadomość

Kontakt

WWW: http:/tuiteraz.eu,
Mail: marta.kamionka@tuiteraz.eu

Adres


Nowe Kawkowo

 

Inne oferty

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem