Simply SpiritWay – Medytacja wolność myśli stresu

   Proszę śledzić fanpage Fundacja SpiritWay, Rzeszów
   660977747, kamiljanwlodarczyk@spiritway.pl

Data dodania: 2017-02-08, Data wygaśnięcia: 2018-02-08, Wyświetleń: 681

Simply SpiritWay – Medytacja sposób na wolność od stresu i myśli

 

Drogi zabiegany człowieku XXI wieku!

Zapraszam Ciebie na cykliczne spotkania RELAKSACYJNO MEDYTACYJNE Simply SpiritWay- spokój, harmonia, wyciszenie...

Tym razem coś całkowicie nowego, przygotowaliśmy autorską metodę Medytacyjną. - Simply SpiritWay .

Skupiamy się na 11 różnych technikach oddechowych, wizualizacji, czuciu energii, mudrach, mantrze, bioenergoterapii  kolorami. Co ciekawe każdy uczestnik reaguje indywidualnie. Doznania są najbardziej odczuwalne na oddechu SpiritWay Breath, jest to połączenie świadomego odczuwania i przesuwania energii wzdłuż ciała do góry przy wdechu i opuszczania jej przy wydechu, oczywiście w odpowiednim rytmie, natężeniu i z specjalną Mudrą. W trakcie wykonywania ćwiczeń  towarzyszą wibracje odczuwalne fizycznie przez 99 % ludzi. Uczestnicy mogą dostać obrazów, dźwięków jako odpowiedź na ich intencje.

Dzięki cyklicznym spotkaniom zredukujesz stres, poprawisz nastrój, stajesz się szczęśliwy, poprawisz odporność, twoja kreatywność i koncentracja wzrośnie, rozwiniesz intuicje, osiągniesz spokój i jasność umysłu.
Medytacja harmonizuje twoje wnętrze i otoczenie.
Dzięki medytacji czujesz przepływ miłości, przez uwolnienie natłoku i podarowanie sobie chwili dla siebie.
Dzięki regularnej praktyce i zdobywaniu wiedzy, stajesz się Człowiekiem Kompletnym - człowiekiem korzystającym w pełni z swojego nieskończonego potencjału.


Praktyka SpiritWay to zestaw ćwiczeń oddechowych, pracy z energią i umysłem.
Istnieje powiązanie między tym jak oddychasz a co czujesz. Oddychając płytko, nieregularnie często będąc na bezdechu współistniejesz z emocjami smutku, złości, strachu. A oddech głęboki, regularny i pełny? Przynosi radość, szczęcie i miłość.
Tak samo energia (wibracja, prana, ki, chi, mana, Duch Święty) w momencie "złych" nieharmonijnych wibracji, sprowadza do nas podobne ładunki choroby, "niskich" emocji, i nieszczęścia.
Co zasiejesz to zbierzesz.

Nie jesteśmy kultem religijnym. Nie negujemy żadnego wyznania. Przeciwnie dostrzegamy, że każda Religia niesie za sobą ten sam przekaz- MIŁOŚĆ.


Spotkania SpiritWay prowadzi Kamil Jan Włodarczyk współzałożyciel Fundacji.
O mnie:

Celebruję życie.

Dostrzegam każdy moment, każda chwila, którą przeżywam nie jest przypadkowa i służy wzrostowi. Cieszy mnie możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami. Moją największą nagrodą jest możliwość zobaczenia uśmiechu na twarzy drugiej osoby. Jestem zmianą i raduję się, gdy mogę ujrzeć transformację w innych. Uświadomiłem sobie jednak, że nie każdy takiej zmiany w danym momencie potrzebuję i nie staram się z tym walczyć.

Szukam drogi do długowieczności.

Można wyleczyć wszystkie choroby. Jestem świadomy, że leczenie może być skuteczne tylko, jeśli uwzględnimy jednocześnie jego aspekt umysłowy, cielesny i duchowy. Świat dąży do równowagi, jeśli istnieje choroba to jest też możliwość leczenia, ważna jest tylko determinacja w dążeniu do jej odnalezienia. Radość sprawia mi zdobywanie wiedzy i poznawanie niepoznanego. Dążę do połączenia świadomości z nieświadomością. Najbliższą mi metodą jest praca z energią i oddechem i nich opieram prowadzone przeze mnie zajęcia.

Poszukuję mądrości.

Wiedza, którą uzyskuję nie jest wiedzą uświadomioną, ona się pojawia. Praktyki powstałe w ten sposób, zwykle okazują się praktykami opisanymi już wcześniej. Przychodzi do mnie wiedza, która jest mi w tej chwili potrzebna. Wykonując daną praktykę „czuję” jak doprowadzić ją do perfekcji, w czasie jej wykonywania zauważam elementy wymagające poprawy. Daję sobie sprawę, że efekty nie są widoczne od razu z każda zmiana wymaga czasu. Każda zmiana zaczyna się ode mnie, jednak nie przekazuję jej innym bez jej wcześniejszego zrozumienia.

Moje największe marzenie.

Zbudowanie społeczności medytacyjnej i wspólne odśpiewanie transcendentalnej mantry OM na Stadionie Narodowym.Obecnie spotkania odbywają się co czwartek o 18.00 na ulicy Grunwaldzkiej 18. Wejście brama, obok "Księgarnia na Grunwaldzkiej", pierwszymi na lewo schodami do góry, drzwi na przeciwko.
Po wydarzeniu Zapraszamy na wspólne spotkanie by poznać siebie bliżej ;) - #AfterParty

Bilety na wydarzenie dostępne w dniu spotkania.
15 zł Bilet na jedną sesje
20 zł Bilet 1+1 (z osobą towarzyszącą)
50 zł Karnet na 4 sesje

Ważne!
Wejź ze sobą matę(lub koc), poduszkę do medytacji(nie jest konieczna), wygodny strój, coś do picia, chusteczki higieniczne i otwarty umysł.

Proszę o punktualność :)

W razie pytań zadzwoń:
660-977-747 Kamil Jan Włodarczyk (jeżeli nie odbieram wyślij swoje imię i nazwisko z dopiskiem SpiritWay -oddzwonie)
Proszę o śledzenie fanpage, ze względów organizacyjnych.


#rozwój #duchowość #medytacja #oświecenie #czystość #serce #miłość #praktyka #pranayama #ćwiczenia #energia #trans #uśmiechu #dobra #opinia #bezpłatnie #free #zadarmo #marzenia #dreams #cometrue #wspaniali #ludzie #wyjątkowe #SpiritWay #Eventlista #relaks #wygoda #umysł #otwarty #stres #uśmiech #zdrowie #kreatywnosć #intuicja #spokój #jasność #harmonia #miłość #wiedza #całość #otwarte #serce #oddech #uważność #jedność #rzeszów #rzeszow #anandamandala #relaks #relaksacja #eventlista #nowyrok #nowemożliwości #nowapraktyka #autorskametoda #OM #Kriya #Kapalabhati #ENERGIA #plavini #Bhramari #nadhisodhana #khecarimudra #dirgha #ujaj #sitali #Śitkari #bhastrika #Jogoda #GayatariMantra #wykręcone #rzeszów #rzeszow
www.spiritway.pl


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 660977747,
WWW: www.spiritway.pl,
Mail: kamiljanwlodarczyk@spiritway.pl

Adres

Proszę śledzić fanpage Fundacja SpiritWay
Rzeszów

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem