Transformacja poprzez oddech

   , Nowe Kawkowo
   marta.kamionka@tuiteraz.eu

Data dodania: 2018-01-15, Data wygaśnięcia: 2018-04-15, Wyświetleń: 310

Zapraszamy na cykl warsztatów oddechowych w 2018 roku, które pomogą nam odzyskać witalność, moc, autentyczność, zdolność do czucia i przeżywania życia w pełni.Nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za ilość energii, moc, spontaniczność i kreatywność, jaką dysponujemy, często jest zablokowany z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń przeszłości oraz budowania mechanizmów obronnych. Powoduje to, że naturalny przepływ energii z dołu do góry zostaje zablokowany, żyjemy nieświadomie odtwarzając przeszłość, odcięci od siebie i ludzi, skazani na ograniczony zestaw strategii życiowych.

Wyjdziemy poza nawyki osobowości, rozpuścimy stres, odzyskamy swoją wolność, moc twórczą, połączenie z ciałem, sercem i duchem. Odblokujemy przepływ energii i połączymy się w pełni ze sobą, innymi i życiem. Uzyskamy to poprzez stopniowe rozbrajanie napięć w ciele, segment po segmencie. Wykorzystamy bioenergetykę A. Lowena, podejście dotyczące  traumy Petera Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, liczne medytacje Osho, taniec i dotyk. Nauczymy się technik uwalniania emocji i relaksacji przydatnych w codziennym życiu.

Ten warsztat stanowi fundament dla kolejnych modułów dając wyjaśnienie dla pracy przez oddech  i ucząc umiejętności wspierających proces transformacji.

Wszyscy przychodzimy na świat otwarci i we współbrzmieniu za światem. Jednak w toku dojrzewania pod wpływem naszych opiekunów, nauczycieli, społeczeństwa, zostajemy ukształtowani w jeden specyficzny sposób, który pozwala nam się dopasować do oczekiwań otoczenia

transformacja przez oddech02

Dzięki temu funkcjonujemy doskonale w społeczeństwie, jednak często dzieje się to kosztem utraty połączenia z naszą prawdziwą naturą. Zapominamy o cechach i jakościach, z którymi przyszliśmy na świat i które stanowią naszą prawdziwą esencję, źródło harmonii ze sobą i światem.

 W wyniku tego często czujemy się sfrustrowani, oddzieleni od ciała i serca, żyjemy chaotycznie, obciążeni stresem, chronicznym zmęczeniem i chorobami. Odczuwamy brak czegoś, co nie potrafimy nazwać i żyjemy z poczuciem, że „jest coś, co uczyni mnie szczęśliwym, ale nie wiem co”.  Zaczynamy projektować to poczucie pełni i szczęścia na pieniądze, władzę lub innych ludzi. Tracimy połączenie z naszą mocą i przestajemy polerować diament, którym jesteśmy.

Tworzymy mechanizmy obronne i pancerz mięśniowy,  które są jak tarcza mająca nas ochronić przed chaosem, przeciążeniami i zranieniami. Jednocześnie te obrony nie pozwalają nam czuć i żyć w pełni naszym potencjałem.

W pierwszym module procesu Transformacji przez oddech naszym celem będzie zbudowanie fundamentów na doświadczanie siebie i sprowadzenie energii z umysłu do ciała. Stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której możliwe będzie doświadczanie bycia w ciele w sposób naturalny i zrelaksowany. Aby powstały takie warunki, będziemy pracować w sposób delikatny, rozpuszczając napięcia w ciele. Skupimy się na pracy z segmentem ocznym i na gardle. I jak zwykle w naszej pracy uwzględnimy nogi. Ugruntowanie jest niezbędne kiedy pracujemy z poszczególnymi segmentami.

 • będziemy pracować różnymi technikami uwalniania napięć z poszczególnych segmentów ciała
 • poczujemy się zdrowsi i bardziej witalni
 • poczujemy różnicę między byciem w głowie, a byciem w sercu
 • nauczymy się jak być otwartym na siebie i innych, by przejść z oddzielenia do połączenia z Życiem
 • poczujemy stan uwolnienia i ekstatyczności, kiedy połączymy się z energią życiową, uwięzioną do tej pory przez nasze mechanizmy i struktury obronne
 • nauczymy się technik uwalniania napięć w codziennym życiu
 • będziemy tańczyć i otwierać się na radość życia
 • poznamy leczące jakości świadomego dotyku i korzyści, jakie przynosi w naszych relacjach
 • nauczymy się jak być w harmonii z naszym ciałem dzięki medytacjom aktywnym Osho pochodzącym z różnych tradycji, takich jak sufizm, buddyzm, taoizm i współczesnych prowadzonych medytacji
 • doświadczymy przestrzeni ciszy, w której połączymy się na nowo z Życiem, naszą prawdziwą naturą i przypomnimy sobie kim na prawdę jesteśmy.

Wykorzystamy techniki oddechowe, bioenergetykę, ćwiczenia uwalniające napięcia, aktywne medytacje i inne metody, by otworzyć nasze ciała, rozładować stare napięcia i odnaleźć zapomniany stan naturalnej głębokiej relaksacji.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem i jego zespół.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU


TERMIN:

27.02 - 4.03.2018

ROZPOCZĘCIE 27.II (poniedziałek), o godz. 18 (kolacja)
ZAKOŃCZENIE 4.III (środa), o godz. 14 (po obiedzie)
MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 1650 zł
PROMOCJE EN WARSZTATU
 • 1600 zł przy rejestracji i płatności 250 zł zaliczki do 25 stycznia
 • 1500 zł  dla osób po min. 2 warsztatach z Pushanem pod warunkiem rejestracji i płatności 250 zł zaliczki do 25 stycznia
CENA POBYTU
 • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
  www.tuiteraz.eu
ZAPISY:
 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia ( za warsztat i za pobyt, na dwa oddzielne konta).
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 27.II-4.III.2018”

  Tu i Teraz Numer konta: 
  92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
  BANK PKO BP 

  Dla przelewów zagranicznych: 

  BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 

  Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! 
  W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

 6. Zaliczkę za warsztat w wysokości 300 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 27.II-4.III.2018, imię i nazwisko 

  Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 
  36, 33 1160 2202 0000 0001 1047 7487 

  Zwrot zaliczek: trzy tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane


PROWADZĄCY

govind pushan

Pushan Govind

certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem. Po wielu latach prowadzenia własnej firmy w Hiszpanii wkroczył na ścieżkę terapii, medytacji, szamanizmu i duchowości uzyskując kompetencje z wielu szkół i modalności. Pushan jest autorem metody łączącej oddech bioenergetyczny i doświadczenia somatyczne, dzięki której pomógł wielu ludziom na ścieżce transformacji odkryć swoje autentyczne ja.

Jego praca koncentruje się na transformacji osobistej głównie poprzez terapię oddechem, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami i szkoleniami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i znalezienie harmonii między ciałem a umysłem w życiu codziennym. Niektóre z ukończonych przez niego szkoleń to: master breath training, somatic experience (uzdrawianie traum), uzdrawianie relacji, tantra, pomoc psychologiczna, terapie medytacyjne.

Więcej na: http://www.pushan.es


Wyślij wiadomość

Kontakt

Mail: marta.kamionka@tuiteraz.eu

Adres


Nowe Kawkowo

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem