Uzdrawianie Siłami Swiatła, pełny zakres

   , Bielsko-Biała
   501 567 122, uzdrawianie.rafal@gmail.com

Data dodania: 2017-08-27, Data wygaśnięcia: 2018-02-26, Wyświetleń: 364

Uzdrawianie Duchowe i ciala fizycznego bezpośrednio Siłami Światła - pełny zakres, uwolnienia energetyczne od dysfunkcji i blokad oraz pieczęci, klątw, rytuałów, negatywnych programów itp.
*
Usuwanie podczepów i form energetycznych innych bytów. Egzorcyzmy profesjonalne indywidualne oraz dla obiektów - każdy plan. Odprowadzenie dusz bliskich z pętli tuneli inkarnacyjnych do Światła Właściwego.
*
Instrukcje rozwoju dotyczące ķierowania energiami w życiu bieżącym i w rozwoju energetyczno duchowym, praca szkoleniowe ze świadomościa i podświadomościa - wszystkie plany, poziomy i przestrzenie. Harmonizowanie pól kwantowych oraz stosowanie Pauzy Kwantowej przy odcięciach od przeszłych wydarzeń, traum, negatywnych przeżyć oraz nieudanych związków.
*
Nie pracujemy przy udziale wszelkich kart do wróżenia, motody dotyku fizycznego, przesyłania uzdrowień za pomoca substytutów w postaci przedmiotów, figur, minerałów ani lekarstw lub ziół, nie prowadzimy kontaktów ze światem planów astralnych oraz nie kontaktujemy się z błądzącymi bytami obcymi podczas przywracania stanu równowagi, doskonałości energetycznej ciala i życia, co u osób zainteresowanych uzdrowieniem nie powoduje odtwarzania dysfunkcji i negatywnego zapętlania sie poprzez niewłaściwe ukierunkowanie energii, myśli, programowania i działań w swoim życiu.
*
Profesjonalny zakres pracy z zainteresowaną osoba nie absorbujący dużej ilości czasu w trakcie kontaktu do potrzeb rozpoznania dysfunkcji energetycznych, blokad oraz mapy ciala i później dalszego działania podczas procesu uzdrowień.
*
Proste metody funkcjonowania w obecnym świecie i instrukcje prawidłowego zachowania harmonii energii wewnętrznej ciała, umysłu oraz rozpoznanie wlaściwych ścieżek myślenia twórczego w tym świecie kreacji i egzystencji.
*
Po oczyszczeniach i przywróceniu stanu harmonii u osoby wskazujemy jak kierować życiem czyli myślami i emocjami, tak aby energia podążała we właściwe kanaly twórcze egzystencji w tej gęstości na Ziemi.
*
Nie wykonujemy pracy typu jasnowidzenie - inaczej wizjonerstwo, ponieważ polega to na programowaniu przestrzeni innej osoby poprzez wzorce sugestywne przekazu, co jest ingerencją w wolny wybór indywidualny człowieka i jest narzucaniem formy sugerowanych wydarzeń jako wzorce możliwe do ekspresji niekoniecznie zgodne z drogą życia danej osoby, a te wartości sa zmienne w każdej chwili życia i w przestrzeni subatomowej każdego człowieka lub grup ludzi w zależności od ukierunkowania myśli i emocji w danej chwili oraz w zależności od powielania utrwalonych przekonań, wzorców myślowych z obecnego życia jednostki.
*
Człowiekowi nie jest potrzebna pomoc w jasnowidzeniu lub też info z kart, ponieważ sam ze swoją Mocą kreuje kody sygnatury przestrzeni wokół siebie i zarazem ja programuje - tak to tutaj działa.
*
Przegląd poprzednich wcieleń i powiązań oraz zobowiazań programów Duszy, podczas procesu uzdrowień, bez metod inwazyjnych typu regresing hipnotyczny.
*
Praca i kontakt z Najwyższymi Poziomami Źródła Stwórczego oraz na wszystkich poziomach ekspresji i nieskończoności. Uzdrawianie poprzednich ekspresji z przeszłych wcieleń oraz ścieżek z linii przodków, co ma często wpływ na obecny plan życia Człowieka.
*
Podczas uzdrowień duchowo-fizycznych wykonuje się w każdej sytuacji blokadę i ochronę przestrzeni energetycznej dla osoby podczas pracy z nią. Ochrona połączeń kanałów Światła jest wymagana i niezbędna przy blokowaniu dostępu dla obcych portali z zewnątrz przy ustawianiu energetyki ciała.
*
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego wszystkie zainteresowane osoby oraz te, które są z wewnętrzną intencją wiary w powodzenie oczekiwanych uzdrowień, a mają ogólne doświadczenia niepowodzeń.
*
Wyciąganie z pętli niepowodzeń oraz po pracy z innymi "uzdrowicielami", jeśli czują, że ich droga życia uległa nadal załamaniu niż obiecanej poprawie. Rozpuszczanie wzorców negatywnych, transmutacja kodów przestrzeni indywidualnej kreacji.
*
Efekty odczuwalne w ciagu kilku godzin.
Praca tylko z Siłami Światła.
*
Kontakt :
Poni. - Sob. 9:00 do 19:00.
Wiadomości cały tydzień

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 501 567 122,
Mail: uzdrawianie.rafal@gmail.com

Adres


Bielsko-Biała

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem