Vastu - coś więcej niż Feng Shui

   ,
   info@4harmony.eu

Data dodania: 2017-04-08, Data wygaśnięcia: 2018-04-08, Wyświetleń: 566

Energia przestrzeni, w której żyjesz ma na Ciebie większy wpływ niż myślisz. Na nasze zdrowie i ogólny dobrostan wpływa pięć żywiołów, ciepło i światło słoneczne, warunki klimatyczne, pola magnetyczne Ziemi i inne subtelne energie. Żywioły ziemi, wody, ognia, wiatra i eteru obecne są zarówno w naszych ciałach, jak i w naturze wokół nas. Zadaniem projektanta Vastu jest unikanie konfliktów między tymi żywiołami.

Tym właśnie zajmuje się Vastu: projektowaniem Twojej przestrzeni życiowej w sposób który wspiera Twoje zdrowie, relacje, bogactwo i rozwój, dzięki starożytnej wiedzy wedyjskiej o odwiecznych prawach natury.

Vastu to wedyjska sztuka budowania i projektowania wnętrza zgodnie z odwiecznymi prawami natury. Choć ta starożytna nauka jest dużo mniej znana na Zachodzie niż skomercjalizowane Feng Shui, oryginalne Feng Shui wywodzi się właśnie z Vastu, nauki starej jak Wedy.

Igor Mihajlović to doświadczony konsultant Vastu z Chorwacji, który już od lat zajmuje się profesjonalnymi analizami Vastu, zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Jest nie tylko osobą z pasją, ale również nieustannie pracuje nad własnym rozwojem duchowym.

W naszej ofercie usług Vastu znajdziesz:

- pełny projekt domu według Vastu
- korekcję domu lub mieszkania według Vastu
- graficzną analizę Vastu
- kombinację Vastu i Jyotisha (astrologii wedyjskiej)
- online chat

Kliknij tutaj, aby odwiedzić naszą stronę internetową i zobaczyć pełną ofertę.

www.4harmony.eu/pl

Wnieś więcej harmonii w swoje życie!Wyślij wiadomość

Kontakt

WWW: http://4harmony.eu/pl/,
Mail: info@4harmony.eu

Adres


 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem