Warsztat aktorski

   , Nowe Kawkowo
   marta.kamionka@tuiteraz.eu

Data dodania: 2018-06-18, Data wygaśnięcia: 2018-12-18, Wyświetleń: 244

Warsztat aktorski : Ja w kimś innym, ktoś inny we mnie (Nowe Kawkowo)

Zapraszam na warsztat, w którym odbędziesz podróż do innego wymiaru, zagłębisz się w nową historię, przeprowadzisz fascynujący proces tworzenia nowej postaci i jej świata, zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego. Będzie to czas, w którym doświadczysz magii teatru w jego najbardziej enigmatycznej odsłonie. Poczujesz podniecenie i radość, jakiego doświadcza aktor wcielając się w rolę i budując relację ze światem zewnętrznym z innej, nowej perspektywy.

Podczas warsztatu wykorzystamy naszą intuicję, pracę w polach energii, pracę z ciałem, wyobraźnią i mindfulness oraz spróbujemy na krótką chwilę odpocząć od naszej własnej historii. Damy naszej duszy wytchnienie od codziennych trosk, zatapiając się w przestrzeni postaci, przejmując jej energię, ciało i serce.

Celem tego spotkania jest poznanie i doświadczenie świadomego wcielania się w inną postać i przeżycie jej w każdym wymiarze - mentalnym, fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Podczas takiego procesu doświadczamy swoistego rodzaju oczyszczenia mentalnego i emocjonalnego. Stajemy się zarówno uczestnikiem jak i obserwatorem zdarzenia, w którym przyglądamy się sobie i innym dokonując niejednokrotnie fascynujących odkryć - swojej potęgi twórczej, mocy, nowych, pięknych cech osobowościowych, nowych sposobów wchodzenia w relacje.

Wszystko odbywa się w tym momencie, tu i teraz, w pełnej uważności, w kontakcie ze sobą, partnerem, grupą i przestrzenią sceniczną. Jak postrzegam swoje ciało, swój umysł, świat zewnętrzny, z perspektywy kogoś innego? Jak bardzo mogę zagłębić się w kreowaną przez siebie postać pozostając jednocześnie sobą?

Warsztat przeznaczony jest dla osób dorosłych, otwartych na nowe, piękne doświadczenia duchowe i artystyczne. Dwa tygodnie przed warsztatem uczestnicy otrzymają informację dotyczącą postaci, sceny i elementów dodatkowych, które należy przygotować przed przyjazdem.

 

Podczas warsztatu korzystać będziemy z elementów wielu technik aktorskich:

 • method acting
 • body work
 • improwizacja
 • techniki relaksacyjne
 •  i wiele innych.

 

SZCZEGÓŁY WARSZTATU


TERMIN:

14 - 16.09.2018

ROZPOCZĘCIE

14.09 (piątek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE

16.09 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

 • 400 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU

 • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
 • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
 • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

 • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
 • Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
 • Biuro, tel.: +48 662 759 576
  e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
  www.tuiteraz.eu

ZAPISY:

 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 14-16.IX.2018”.

RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:

BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych: 

BIC (Swift): BPKOPLPW 
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! 

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat. 


PROWADZĄCY

 

Joanna Turkowska

Joanna Turkowska - trener aktorski, aktorka, wykładowca w Warszawskiej Szkole Filmowej i Państwowej Akademii Muzycznej w Łodzi, gdzie prowadzi wielopłaszczyznowy trening aktorski w języku polskim i angielskim. Joanna Turkowska od wielu lat tłumaczy seminaria i warsztaty z zakresu pracy z energią, praktyk duchowych, szamańskich i tantrycznych. W ciągu ostatnich lat pracowała dla ponad pięćdziesięciu mistrzów z całego świata, takich jak m.in. Mahastavaa Ananda Sarita, John Hawken, Andrew Barnes, Diane i Kerry Riley, Svarup i Premartha de Koning, Santoshi, Bo Hunters, Baba Dez Nichols, Richard Sion Windelov, Phoebe Andrea Regelmann, Anna Rykała, dr Izabela Demko, Michal Mayaan, Svaroop i Premartha De Konig, dr Deborah Anapol, Sheila Crux, Frank Taherkhani, Mike Niraj Skilbeck, Katrin i Urmas Silman, Karo Akabal, Daga Gmitrzak, Minas Symenouglou, David Bruce Leonard, Hanna Katz, Shachar Caspi, Binoy Milton D'souza, dr Claus Springborg, Beta Lisboa, Simon Calder i wielu innych.

Jest współtwórczynią Teatro Comunale'ale, platformy artystycznej zajmującej się wszechstronnym szkoleniem aktorów i studentów wydziałów aktorskich i filmowych. Opracowała autorski program treningu aktorskiego w obrębie którego przeprowadza pogłębioną pracę nad postacią w scenie, w oparciu o pracę energetyczną, trening metodyczny i ruchowy. Regularnie prowadzi intensywne wielodniowe warsztaty wyjazdowe "Character Deconstruction", podczas których uczestnicy pracują nad indywidualnie dobranymi scenami w całodziennych sesjach treningowych.


Wyślij wiadomość

Kontakt

Mail: marta.kamionka@tuiteraz.eu

Adres


Nowe Kawkowo

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem