WARSZTAT TERAPEUTYCZNY "JAK PŁYNIE MIŁOŚĆ"

   Wrocław, Wrocław (Dolnośląskie)
   509354808, centruminspiracja@interia.pl

Data dodania: 2018-06-11, Data wygaśnięcia: 2018-07-12, Wyświetleń: 190

WARSZTAT TERAPEUTYCZNY "JAK PŁYNIE MIŁOŚĆ" WG. METODY BERTA HELLINGERA

Polecamy serdecznie ustawienia rodzinne wg. metody Berta Hellingera - spotkanie terapeutyczne „JAK PŁYNIE MIŁOŚĆ” w związku, w rodzinie, w pracy, w życiu.

Zapraszamy Was na warsztaty rozwojowe z terapeutką Dorotą Malewską - dedykowane osobom, które chcą cieszyć się sukcesem osobistym i zawodowym, dobrym zdrowiem oraz udanymi relacjami.

Nowe, ciche ustawienia rodzinne metodą Berta i Sophie Hellinger to sprawdzona metoda, która odsłania przyczyny nie pozwalające nam żyć pełnią życia. Prace ustawieniowe pokazują, jak wielki wpływ na nasz los ma nasza rodzina i przodkowie i jak ważne jest znalezienie właściwego miejsca w systemie rodzinnym. Ustawienia rodzinne odkrywają niedostępne innymi sposobami uwikłania, które są przyczyną problemów w życiu i pozwalają je skutecznie rozwiązać pracą na głębokim poziomie. Uwalniamy się od tego, co nie nasze, zajmujemy swoje miejsce w systemie rodzinnym, czujemy siłę płynącą z korzeni i zyskujemy nową świadomość, która pozwala nam żyć własnym życiem wypełnionym miłością. 

W bezpiecznej atmosferze pod okiem doświadczonego terapeuty, który jest przewodnikiem w procesie transformacji - krok po kroku odsłaniamy to, co do tej pory było niewidzialne, docierając do źródła niewyczerpalnej siły i miłości, która odmienia życie.

PROWADZĄCA: Dorota Anna Malewska. Certyfikowany terapeuta szkoły nowych cichych ustawień rodzin metodą Berta Hellingera. Absolwentka dwuletniej szkoły kształcącej w zakresie świadomej pracy z oddechem Prana Visions. Uczestniczka seminariów Gerharda Warpera, Wolfganga Deussera. Jako certyfikowany terapeuta szkoły nowych cichych ustawień rodzin metodą Berta Hellingera moim celem jest poprowadzenie Ciebie tam, skąd wszystko płynie i co wszystko uzdrawia – do miłości. 

Jeśli jesteś gotowy/gotowa na zmianę w swoim życiu, masz kłopot, który od dawna bezskutecznie starasz się rozwiązać – ustawienia rodzinne są dla Ciebie.

TERMIN: 30 czerwca - 1 lipca 2018r. (sobota: od godz. 10 do 18, niedziela: od 9.30 do 14)

 MIEJSCE: Wrocław, ul. Ostrowskiego 13A 

 KOSZT: 500 zł

OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA MIEJSC.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509 354 808.

Zasady pracy podczas warsztatów: podczas zajęć każdy będzie mógł przepracować swój temat - pytanie - problem. Pracujemy w grupie i z cała grupą. Uczestnicy będą mieli szansę doświadczyć zarówno bycia reprezentantem w ustawieniach innych osób jak i pracy we własnym ustawieniu. Warsztat będzie pełen wartościowych ćwiczeń, które pomogą nam otworzyć się na siebie oraz innych poszerzając pole naszego widzenia, a także zwiększając naszą świadomość oraz możliwość doświadczania tych samych sytuacji z innej perspektywy. Nasze spotkanie to niezwykła możliwość, by zgłębić przyczynę swoich problemów lub/i odszukać odpowiedzi na nurtujące pytania. W spokoju i skupieniu możemy odkryć skuteczne - pozytywne rozwiązania oraz znaleźć własne, odpowiednie miejsce w konstelacji rodzinnej jak i osobistej ścieżce życia.

 

Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 509354808,
WWW: www.centruminspiracja.pl,
Mail: centruminspiracja@interia.pl

Adres

Wrocław
Wrocław

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem