Warsztaty duchowe. Rezonans - powtarzające się cyk

   GOLDEN MEAN, ul. Miodowa 23/3, Kraków (Małopolskie)
   730221120, tyiwszechswiat@gmail.com

Data dodania: 2017-10-12, Data wygaśnięcia: 2017-10-19, Wyświetleń: 149

Warsztaty duchowe. Rezonans - powtarzające się cykle

Rezonans

To prawo fizyki. Wszystko zależy od tego w jakich jesteś obecnie częstotliwości i wibracjach. Bo to jakie osoby, zdarzenia i okoliczności pojawiają się w Twoim życiu zależy od tego w jakim stanie są twoje emocje. Z czym, z kim walczysz, zmagasz się oraz czemu, wobec kogo stawiasz opór?

Dlatego ważne jest, aby nie traktować tych wszystkich osób w swoich otoczeniu jako wrogów tylko jako nauczycieli. A w złych zdarzeniach, które nas w życiu spotkały szukać pozytywnych lekcji.

Dlaczego warto wziąć udział w tym warsztacie?
Daj sobie 1 dzień tylko dla siebie. Podczas warsztatu dostrzeżesz, zrozumiesz i nauczysz się jak postępować z powtarzającymi się cyklami, sytuacjami, zdarzeniami czy też emocjami, jakie przydarzają Ci się niemal w kółko, co jakiś czas w twoim życiu. Poczujesz to i przepracujesz.
Bardzo istotna jest bowiem świadomość tego, co nieuświadomione - zauważ, jak wiele sytuacji w życiu dzieje się mimowolnie, a jednak stając się ich obserwatorem można z większą świadomością decydować o tym, czego chce się naprawdę. Wtedy o wiele łatwiej jest postąpić i podjąć decyzję taką, która faktycznie zmieni powtarzający się cykl.

Po takich odkryciach ludzie najczęściej zmieniają się do tego stopnia, że zaczynają szukać nowego sposobu wyrażenia siebie, a to nie rzadko wiąże się z wieloma zmianami w życiu - innym sposobem ubioru czy nawet zmianą zawodu, rozwodem i poszukiwaniem nowych wyzwań.

Wartością tego warsztatu jest to, że konflikty które nosisz głęboko w sobie od lat zostaną rozpoznane i znikną z twojego pola energetycznego - z twojego życia. Złość i cierpienie z naszych wspomnień przetransformują się w nowe emocje. Wszystkie te konfliktogenne sytuacje i rzekomo wrogie nastawienie osób z twojego otoczenia zaczniesz postrzegać z nowej perspektywy. A przez to samemu sobie dasz upragnioną wolność od urazy, negatywnych uczuć, które na co dzień ściągają Cię w dół.

Klasyczna sytuacja REZONANSU to sytuacja, kiedy mężczyzna spotyka kobietę, zakochują się, a ta okazuje się być zołzą i krytycznie odnosi się do wielu jego zachowań. W konsekwencji złość narasta, niemniej w każdym zachowaniu tej kobiety od początku są zakodowane komunikaty, których potrzebuje ten facet, aby się zmienić i przetransformować. Od momentu dostrzegania w w jej zachowaniu swoistych „lekcji” miłość przybiera na sile, a oboje po prostu rosną i rozkwitają. Tak dzieje się we wszystkich aspektach naszego życia.

Serdecznie zapraszam, Jadwiga Naira

MIEJSCE: Golden mean, ul. Miodowa 23/3, Kraków
KIEDY: 21.10.2017 r.
INWESTYCJA: 290PLN
KONTAKT i rezerwacja:
Marta Szczygłowska
Tel. 730221120, tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat
www.tyiwszechswiat.pl
FB/ ty i wszechswiat
YouTube / Jadwiga Naira

Więcej o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
- www.tyiwszechświat.pl oraz https://www.youtube.com/channel/UCxyYolDudOxRjKZRS4SFDVQ


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 730221120,
WWW: www.tyiwszechświat.pl,
Mail: tyiwszechswiat@gmail.com

Adres

GOLDEN MEAN, ul. Miodowa 23/3
Kraków

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem