WARSZTATY KOHERENCJI SERCA I UMYSŁU

   , Wrocław
   509354808, centruminspiracja@interia.pl

Data dodania: 2018-02-03, Data wygaśnięcia: 2018-03-06, Wyświetleń: 191

Podczas całodniowych zajęć poznacie czym jest świadomość kwantowa i jakie korzyści płyną z niezwykłego doświadczania rezonansu serca i umysłu.

Aby zmieniać swoje życie w pomyślnym kierunku, sami musimy stać się Zmianą. Zaczynamy od Siebie, powracamy do wewnętrznej mądrości i harmonii, która obejmie wszystkie obszary naszego istnienia. Dowiecie się jak uzdrawiać poszczególne sfery życia (od zdrowia po związki i finanse). Nauczycie się samodzielnie ustalać przyczyny danego problemu (nawet te wynikające z poprzednich wcieleń) oraz usuwać lub neutralizować ich skutki. Dowiecie się w jaki sposób wchodzić w wyższe stany świadomości – stan theta, tak aby świadomie manifestować w stanie beta - czyli w stanie, w którym funkcjonujemy na co dzień. Przedstawione zostaną dobroczynne formy pracy z energią (techniki oddechowe, twórcza wizualizacja, świadomość w inteligentnym polu Serca). 

Zajęcia teoretyczne i praktyczne pozwolą aktywizować procesy zdrowienia i przywrócenia sił witalnych organizmu, usunąć toksyny emocjonalne, rozbudzić wewnętrzny potencjał i kreatywność życiową. Warsztaty będą swoistą podróżą ku odkryciu duchowej tożsamości - Wszyscy jesteśmy Boską Energią Stwórcy, posiadamy nieskończone pokłady miłości i często uśpionej wewnętrznej mądrości. Czas Przebudzenia jest Teraz. 

PROGRAM ZAJĘĆ: - ustalanie i uwalnianie wzorców ograniczających Twoją realizację w życiu (relacje/ związki/ finanse/ zdrowie) - usuwanie negatywnych myślokształtów oraz podłączeń energetycznych - oczyszczanie czakr, ciał subtelnych i aury - manifestacja vs akcja (świadome kreowanie rzeczywistości) - oddech kwantowy - przestrzeń Serca - droga do poznania Siebie - moc przebaczenia i wdzięczności, pola torsyjne Serca - punkt zerowy – bycie w Tu i Teraz - dostrojenie częstotliwości ciała do częstotliwości Duszy - techniki ochronne (zabezpiecznie przed negatywnymi wpływami). 

TERMIN: WROCŁAW, 18 luty 2018r. godz. 10:00 – 18:00. (w tym proponowane przerwy od 11:45 – 12.00, 13.45 – 15.15 obiadowa, 16.40 -16.45).

PROWADZĄCA: RENATA DUTKIEWICZ. Certyfikowany praktyk jednej najskuteczniejszych metod uzdrawiania energią – ThetaHealing. Absolwentka kursów Dwupunktu - Matrycy Energetycznej I i II stopnia oraz Ho'oponopono Morrnah Simeony. Z wykształcenia magister Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowany marketingowiec z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania osoba, która już od najmłodszych lat interesuje się ezoteryką i rozwojem duchowym Człowieka. Pasją pani Renaty jest również rosyjska medycyna informacyjna, numerologia oraz Księga Wiedzy, z którą pracuje na co dzień. Jej umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – extra sensory perception), ezoterycznego rozwijały się od dzieciństwa - wglądy w światy astralne, doświadczenia z OBE, zdolności synestezji (stany, w których doświadczenia jednego zmysłu np. wzroku, wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów). www.gabinet-alion.pl 

KOSZT: 300 zł (w cenie materiały szkoleniowe i poczęstunek) 

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc: zaliczka 100 zł (najpóźniej do 2 dni przed rozpoczęciem kursu) 

Konto: 54 2130 0004 3001 0298 7980 0001 (Renata Dutkiewicz) 

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl tel. 509 354 808 Zapraszamy serdecznie *


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 509354808,
WWW: www.centruminspiracja.pl,
Mail: centruminspiracja@interia.pl

Adres


Wrocław

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem