World Tarot-Wizjoner Jarosław Krężel

   , Gdynia,Warszawa,Łódź,Wrocław
   607048897, j.krezel@vp.pl

Data dodania: 2017-12-06, Data wygaśnięcia: 2018-12-06, Wyświetleń: 509

Serdecznie witam Państwa.
Ezoteryka to pojęcie szerokie i takie właśnie są moje zainteresowania, ale przede wszystkim pasjonuję się wróżeniem oraz wizjonerstwem.

Od wielu lat przyjmując ludzi, którzy zwracają się do mnie o pomoc w różnych sferach życia zawsze stawiam na pierwszym miejscu dobro danego człowieka. Nawet jeśli prawda jest często bolesna i gorzka.

Zawsze zagłębiam się w przeszłość swoich klientów odczytując ich życie od samego poczęcia, szukając tym samym przyczyn obecnej sytuacji, która skłoniła do zasięgnięcia porady w moich skromnych progach..

Moim zadaniem jest niesienie pomocy w formie ostrzeżenia przed możliwym zagrożeniem w danej chwili lub dalekiej przyszłości, doradzenie w trudnej życiowej sytuacji i znalezienie najkorzystniejszej drogi, którą Państwo sami wybierzecie.

Spotkanie osobiste 200zł
Konsultacja telefoniczna 150 zł
Dodatkowe usługi takie jak:

Sprawdzalność moich przepowiedni możecie śledzić Państwo na moim blogu – jako jeden z nielicznych działających w dziedzinie Ezoteryki udostępniam publicznie efekt moich wizji.
W przypadku kiedy potrzebujecie Państwo porady natychmiastowej istnieje możliwość konsultacji telefonicznej lub przez Skype.
Tel. 607048897
Skype – jarekkrezel
Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia mojego bloga. jaroslaw-krezel.blogspot.com


Wyślij wiadomość

Kontakt

Telefon: 607048897,
WWW: http://jaroslaw-krezel.blogspot.com/,
Mail: j.krezel@vp.pl

Adres


Gdynia,Warszawa,Łódź,Wrocław

 

Nasi Partnerzy:

   RitualiExlibris  Eltaria - Wrota Wszechświata stają otworem